2010 Bal 01 21:35

Laukiam Tauro pergales!!!!!

Greenas

2010 Bal 03 13:19

Jau Atletas prasileido įvartį. Kažko kyla įtarimas, kad Atletui iš minuso išsikapstyti šansų bus mažai ;)

Rulis
Pranešimai: 751
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 12:15

2010 Bal 03 16:01

kas vyko aikstej normalei apraso FK Tauro puslapis :shock: FK Tauras - FK Atletas
2010-04-03
Šiaundien Tauragės Vytauto stadione 13 val įvyks III turo rungtynės tarp Tauro ir Atleto ekipų.
FK "Tauras" startinė sudėtis: Š. Kilijonas, M. Lėkis, J. Mockus, J. Vaitkus, A. Gončars, O. Semjonovs, K. Jasaitis, N. Mačiulis, T. Vyšniauskas, L. Savastas, M. Daunoravičius. Atsarginiai žaidėjai: M. Matuzas, L. Martišauskas, E. Auryla, L. Bielskis, S. Babilius, J. L. Vide, M. Bielskis.
FK "Atletas" startinė sudėtis: A. Surgautas, K. Vasiliauskas, M. Sirvydas, G. Zaborskas, V. Petkevičius, G. Macevičius, E. Utyra, P. Smaryginas, V. Macianskis, E. Rūškys, E. Marozas. Atsarginiai žaidėjai: A. Bražinskas, K. Petkus, M. Grušauskas, J. Mikalauskas, J. Juozaitis, R. Garastas, M. Žukovas.

Aikštės teisėjas: Jurijus Paškovskis (Vilnius)

6 min pirmas kampinis prie Atleto vartų;

11 min po perdavimo iš krašto, Atleto žaidėjai atmušė kamuolį tiesiai Daunaravičiui po kojom, jis iš 10 metrųmušė į vartus, bet vartininkas pagavo kamuolį;

13 min svečiai pažeidė taisykles netoli savo baudos aikštelės kampo, N. Maiulis skersavo kamuolį į Atleto vartininko aikštelę, K. Jasaitis pirmas suskubo prie kamuolio, kištelėjo koją ir iš penkių metrų pasiuntė kamuolį į vartus. 1:0.

18 min M. Daunoravičius įsiveržė į Atleto baudos aikštelę, svečių gynėjai išmušė kamuolį į kampinįš. Po kampinio M. Daunoravičius iš 12 metrų galva smūgiavo virš virpso;

28 min kampinis prie Atleto vartų;

31 min Savastas apėjo tris Atleto gynėjus, įsiveržė į baudos aikštelę, badė dar apeiti vartininką, bet vartininkas atmušė kamuolį. Atšokusį kamuolį perėmė N. Mačiulis, jis įsiveržė į baudos aikštelę, bet vėl nemušė į vartus, o bandė vėl apeiti vartininką ir Atleto vartininkui vėl pavyko atmušti kamuolį;

33 min kampinis prie Atleto vartų. Po kampinio Tauragiškiai įžaidė kamuolį Gončaras iš 17 metrų smūgiavo virš skersinio;

34 min Jasaitis smūgiavo iš 20 metrų, Atleto vartininkas pagavo kamuolį;

42 min po perdavimo iš krašto, Savastasgalva smūgiavo nuo 11 metrų atžymos, kamuolys praskriejo šalia virpsto;

43 min geltona kortelę gauna M. Daunoravičius;

44 min baudos smūgis 25 metrai nuo Atleto vartų. M. Lėkis smūgiavo baudinį, bet pataikė į gyvatvorę;

45 min pirmas kėlinys baigės 1:0 Tauro naudai;

prasidėjo antras kėlinys

49 min geltona kortelė E. Marozui;

51 min kampinis prie Atleto vartų;

53 min pirmas kampinis prie Tauro vartų;

54 min O. Semjonovs praėjo kraštu, skersavo kamuolį į Atleto baudos aikštelę, Kauniečių vartininkas nepasiekė aukštai skriejančio kamuolioL. Savastas iš aštraus kampo pasiuntė kamuolį į svečių vartus. 2:0;

56 min po užsitęsusios Tauro atakos Vyšniauskas iš 20 metrų smūgiavo į vartus, svečių vartininkas atmušė kamuolį;

57 min po perdavimo iš aikštės krašto Rūškys galva smūgiavo į vartus, kamuolys praskriejo šalia virpsto;

58 min keitimas, vietoj O. Semjonovo L. Bielskis;

59 min kampinis prie Tauro vartų;

63 min Rūškys iš 20 Metrų smūgiavo į vartus, kamuolys praskriejo šalia virpsto;

64 min keitimas, vietoj E. Utyros S. Mikalauskas;

65 min keitimas, vietoj G. Macevičiaus R. Garastas;

67 min keitimas, vietoj M. Daunoravičiaus J. L. Vide;

69 min kampinis prie Tauro vartų. Po kampinio Garastas gavo kamuolįir iš 13 metrų smūgiavo šalia virpsto;

73 min po užsitęsusios Tauro atakos, Savastas gavo kamuolį 10 metrų nuo vartų, smūgiavo į vartus, nuoAtleto gynėjo kojos kamuolys išriedėjo į vartus;

74 min po L. Bielskio J. Vide kombinacijos Kauno gynėjai išmušė kamuolį į kampinį;

78 min keitimas, vietoj V. Petkevičiaus S. Juozaitis;

79 min T. Vyšniauskui geltona kortelė;

82 min keitimas, vietoj K. Jasaičio L. Martišauskas;

83 min po kampinio, sumaištyje Kauniečiai vos nesušvelnino rezultato, po akrobatinio šuolio Š. Kilijonas pagavo kamuolį;

84 min už pražangą prieš Savastą geltona kortele baudžiamas S. Mikalauskas;

90 min teisėjas pridėjo 3 minutes;

93min rungtynės baigėsi Tauro naudai 2:0.

na jei ir toliau Svastas su Maciuliu bandys kamoli ivaryti y vartus o ne smugoti Taurui su ivartsiais bus resta :cry: neisivaizdojiu kaip tokioj sitoatsijoj galima neimusti :roll:

11. Atletas 2 0-5 -6
grazesnios turnyrines lenteles nesu mates ANO1987M :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

2010 Bal 03 20:48

nelabai foto žiūrisi toks mažas kiekis tauragų, priedo žinant koks didis futbolo miestas Tauragė.