Užsiregistravo: 2010 Vas 19 12:44
Palaikoma komanda: FK MAZEIKIAI

Re: 2010-04-10 Klaipėda - Mažeikiai

2010 Bal 10 14:14

45min. Klaipeda 2 : 2 Mazeikiai

ogas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2010 Kov 15 13:24
Palaikoma komanda: FK Mazeikiai

2010 Bal 10 15:14

Na ka, sveikinu visus Mažeikių fanus su pirmuoju tašku, aišku geriau būtų buvus pergalė. gal atsiras buvusiu rungtynėse ir papasakos kaip klostesi rungtynės?

Pranešimai: 7345

2010 Bal 10 16:18

jeigu ir toliau tašks rinks po vieną- taip daug neužkals :)

Greenas

2010 Bal 10 16:19

Mjo... o kaip Klaipėdos tikslas pakovoti dėl medalių? Ar čia ne šiemet dar? :roll:

Running_Wild
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 23:32
Palaikoma komanda: FK Atlantas

2010 Bal 10 17:25

http://www.klaipeda-fc.lt/pages/video-klipai.php apatinis video. Sezono viduryj tikimasi stiprintis, o metu tikslas buti lenteles viduryj.

Linas
Pranešimai: 206
Užsiregistravo: 2010 Vas 14 21:57
Palaikoma komanda: Fk Mažeikiai
Miestas: Londonas/Mažeikiai

2010 Bal 10 18:00

Buvau šitose varžybose, pirmąjį kėlinį geriau atrodė Mažeikiai, antram jau Klaipėda. Mažeikiai pelnę įvarčius 26 ir 28 minutę, pasijuto kiek per saugiau ir jau 29 minutę prasileido į savo vartus. Pirmam kėliniui baigiantis Klaipėda rezultatą išlygino. Apibendrinant rungtynes, abi komandos turėjo progų, žaidė panašiam lygyje. Ne už ilgo įkelsiu keletą nuotraukų iš rungtynių.
Mėlynai baltas

2010 Bal 10 18:23

Linas

2010 Bal 10 20:43

Štai kelios nuotraukos nuo manęs, nemaža dalis jų be veiksmo, nes man reikėjo pagauti kelis žaidėjus iš arti. Bet paieškoję rasit ir įdomių vietų.

2010 Bal 11 09:51

tokie dideli piarščikai FC Klaipėda buvo, o kai reikia tai net paprasčiausio rungtynių aprašymo nesugeba sukurpt. Argi čia mačo apžvalga:
Pirmosios FC Klaipėda varžybos namų stadione, kur komanda susitiko su FK Mažeikiais, baigėsi rezultatu 2-2. Klaipėdos komandai įvarčius pelnė Vytalij Vyšniakov ir Gediminas Kruša.

Gausiai susirinkusių klaipėdiečių akivaizdoje, FC Klaipėda stengėsi pateisinti savo besiburiančių sirgalių lūkesčius. Įnirtinga kova tarp abiejų komandų vyko visas varžybas.

2010 Bal 11 13:28

Iš nuotraukų matyti, kad žiūrovų visai padoriai surinko. Kai atvažiuos "Žalgiris", "Ekranas", tai žiūrėkit, gal ir žiūrovų rekordą "Klaipėda" padarys..

Papildymas. Pažiūrėjau, vistik "Ekranas" šiemet į Klaipėdą nevažiuos. Užtat "Žalgiris" važiuos net 2 kartus.

ogas

2010 Bal 11 18:28

Šiandien Mažeikių atsarginėj aikštėj žaidė dubleriai. Mažeikiečiai gavo 0:2 abu įvarčiai krito po žioplų gynėjų klaidų... Šiaip labai silpnai atrodė mūsiškiai, kaip apsimiegoję, labiau išsiskyrė tik Šluta, kuris ir taip yra pagrindinės sudėties žaidėjas.