bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2010-04-10 Žalgiris - Vėtra

2010 Bal 09 22:00

E. Mastianica: "Mūsų pranašumas - fanai"
http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujienos/n72_.html

Paveikslėlis
"Žalgirio" saugo E. Mastianicos mintys prieš rungtynes su Vilniaus "Vėtra".

Penktus metus "Žalgirio" marškinėlius vilkintis saugas Edgaras Mastianica sako, jog šeštadienį "Sportimos" manieže susitiks dvi panašaus pajėgumo komandos. Praėjusiais metais geriausiu "Žalgirio" futbolininku išrinktas 21 metų futbolininkas rungtynėse su "Vėtra" sieks įrodyti, kad šis titulas jam buvo suteiktas ne veltui.

Edgarai, kokį įsivaizduoji pirmąjį šiais metais Vilniaus derbį?
Mačiau, kaip šiame sezone žaidžia "Vėtra". Varžovai dar ne stipriausios formos, tačiau palengva ją įgauna. Laukia labai sunkios, bet gražios rungtynės: sunkios mums, futbolininkams, gražios - žiūrovams.

Ką išskirtum varžovų gretose?
Be abejonės - T. Ražanauską. Jis išsiskiria iš komandos. Matytose rungtynėse neblogą įspūdį paliko "Vėtros" naujokas iš Gruzijos V. Gogberašvili ir vidurio gynėjų pora. Neutralizuoti juos bus sunkiausia. Žinoma, gerbiame visus "Vėtros" futbolininkus, todėl įveikti bandysime ne T. Ražanauską, ne A. Jankauską, bet visą varžovų komandą.

Ką įvardintum "Žalgirio" stipriąja puse?
Stipriausia "Žalgirio" pusė - fanai. Jais už varžovus tikrai esame pranašesni. Kuo esame pranašesni aikštėje - pamatysime "Sportimoje".

Kam prognozuoji pergalę?
Manau, šeštadienį susitiks dvi panašaus pajėgumo komandos. Laimės ta pusė, kuri labiau norės pergalės ir atiduos daugiau jėgų.

Kaip vertini komandos ir savo startą A lygoje?
Startas būtų puikus, jei būtume nepaleidę iš rankų pergalės prieš "Taurą": žaidėme geriau, pirmavome, bet persvaros neišsaugojome. Pergalė prieš "Šiaulius" ir lygiosios išvykoje su "Sūduva" - geras rezultatas.
Jei kalbėsime ne apie surinktus taškus, o apie žaidimą, jaučiu, kad puolime buvome ne tokie, kokie turėtume būti: sukūrėme daug progų, tačiau jų nerealizavome. Tačiau tikiu, kad jei ir toliau taip dirbsime, kap iki šiol, netrukus viskas atsistos į savo vietas.

Žaidei visose trejose A lygos rungtynėse. Kaip jautiesi taip įvertintas?
Jaučiuosi tikrai gerai. Puikiai. Matyt, tinku trenerių propaguojamam žaidimui, taktikai. Aikštėje atiduodu save, stengiuosi vykdyti trenerių nurodymus, tikiuosi, žaisiu dar ne vienerias rungtynes.

Pernai buvai išrinktas geriausiu "Žalgirio" žaidėju. Ar realu šį titulą iškovoti antrus metus iš eilės?

(Juokiasi) Apie tai negalvoju. Neskaičiuoju nubėgtų metrų ir nukritusių prakaito lašų. Žaidžiu kaip moku, ko nemoku, stengiuosi išmokti. Jei mano žaidimas patinka sirgaliams - aš laimingas.

E. Mastianicą ir "Žalgirio" - "Vėtros" kovą galėsite pamatyti rytoj, šeštadienį, balandžio 10 dieną. Rungtynės vyks "Sportimos" manieže Vilniuje. Rungtynių pradžia - 18:00 val.

bananero
Pranešimai: 312
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 15:36
Palaikoma komanda: Žalgiris Vilnius
Miestas: Vilnius

Re: 2010-04-10 Žalgiris - Vėtra

2010 Bal 10 21:11

Mano įspūdis – nuostabios rungtynės (:
Paveikslėlis

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2010-04-10 Žalgiris - Vėtra

2010 Bal 10 21:23

Mano įspūdis – nuostabios rungtynės (:
jei Vėtra paskutinėm minutėm būt įkalę, turbut nuostabumas greit išgaruotų :)

bananero
Pranešimai: 312
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 15:36
Palaikoma komanda: Žalgiris Vilnius
Miestas: Vilnius

Re: 2010-04-10 Žalgiris - Vėtra

2010 Bal 10 22:03

jei Vėtra paskutinėm minutėm būt įkalę, turbut nuostabumas greit išgaruotų :)
Kas būtų, jeigu būtų...
Paveikslėlis

Jusc

Re: 2010-04-10 Žalgiris - Vėtra

2010 Bal 10 22:21

Žalgiris (Vilnius) – Vėtra (Vilnius) 2:1 (1:1)
Teisėjas: N.Dunauskas (Vilnius), 2000 žiūrovų
Įvarčiai: 39 min. R.Vilėniškis, 89 min. A.Nagumanov („Žalgiris“); 16 min. T.Ražanauskas („Vėtra“)
Įspėjimai: 52 min. K.Gnedojus, 63 min. D.Arlauskis („Žalgiris“); 72 min. G.Freidgeimas, 82 min. T.Ražanauskas („Vėtra“)

2000 žiūrovų?? Kas iš buvusiųjų gali patvirtinti šį skaičių? ;)

bananero
Pranešimai: 312
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 15:36
Palaikoma komanda: Žalgiris Vilnius
Miestas: Vilnius

Re: 2010-04-10 Žalgiris - Vėtra

2010 Bal 10 22:50

Buvo daug, bet Storo duomenimis – 1291 "tik" buvo...
Paveikslėlis

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2010-04-10 Žalgiris - Vėtra

2010 Bal 10 23:56

I.Pankratjevas: Pirmuoju kėliniu ir rezultatu esu patenkintas
http://www.futbolas.lt/2010/04/10/i-pan ... tenkintas/
2010-4-10

Po Lietuvos futbolo A lygos ketvirtojo turo mačo, kuriame „Žalgiris“ sostinės derbyje 2:1 parklupdė „Vėtrą“, žalgiriečių vyriausiasis treneris Igoris Pankratjevas liko patenkintas komandos žaidimu pirmame kėlinyje ir, be abejonės, mačo atomazga. Tuo metu I.Pankratjevo oponentui Virginijui Liubšiui beliko apgailestauti, kad „Vėtra“, antrame kėlinyje kontroliavusi situaciją, šiose rungtynėse neiškovojo nė taško.

Vilniaus „Žalgirio“ vyr. treneris I.Pankratjevas:

„Pirmame kėlinyje mes atrodėme geriau, tačiau kaip dažnai būna futbole, užteko vieno „Vėtros“ smūgio, ir rezultatas tapo 0:1. Teko vytis varžovus, todėl kai kai kuriuose epizoduose žaidėjai kiek paskubėdavo. O antrame kėlinyje žaidimas išsilygino, „Vėtra“ momentais net atrodė tvirčiau. Bet, kaip sakoma, laimi stipriausias. Esu patenkintas komandos žaidimu pirmame kėlinyje ir šių rungtynių rezultatu. Šiandien žaidėme ir pergalę pasiekėme kaip komanda, todėl negalėčiau išskirti vieno ar kito žaidėjo ir pasakyti, kad kažkas pasirodė labai gerai arba labai blogai.“

Vilniaus „Vėtros“ vyr. treneris V.Liubšys:

„Mačo pradžioje geriau atrodė „Žalgiris“, bet mes pirmi įmušėme įvartį. Tačiau nesugebėjome apsiginti standartinėje padėtyje, palikome be priežiūros R.Vilėniškį, kuris pelnė išlyginamąjį įvartį. Jei po kelių minučių T.Ražanauskas būtų įmušęs iš kelių metrų, gal rungtynės būtų pakrypusios kita linkme. O antras kėlinys priminė taisyklę, kad reikia žaisti visas 90 minučių. Nespėjome grįžti į gynybą ko pasekoje puikus tolimas A.Nagumanovo smūgis nulėmė rungtynių baigtį. Aišku, progų įmušti turėjome ir mes, bet jų neišnaudojome. Tačiau futbolas tuo ir įdomus, kad yra nenusakomas.“

Samir
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2010 Kov 22 13:29
Miestas: Vilnius

Re: 2010-04-10 Žalgiris - Vėtra

2010 Bal 11 00:04

2000 žiūrovų?? Kas iš buvusiųjų gali patvirtinti šį skaičių? ;)
Visiški kliedesiai eilinį kartą. :) Nors šiaip žiūrovų palyginus nemažai buvo.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2010-04-10 Žalgiris - Vėtra

2010 Bal 11 00:09

2000 žiūrovų?? Kas iš buvusiųjų gali patvirtinti šį skaičių? ;)
Visiški kliedesiai eilinį kartą. :) Nors šiaip žiūrovų palyginus nemažai buvo.
gaila, aš jau buvau patikėjęs, kad tikrai panašus skaičius susirinko ir pamažu futbolo sostinė keliasi iš provincijos į didžiuosius miestus :)

Samot

Re: 2010-04-10 Žalgiris - Vėtra

2010 Bal 11 00:37

Samir nekliedesiai :) Storas nezinau kaip skaiciavo ,bet pokui man ,nes min 1500 buvo . Kodel? Logika tokia Sportimoje telpa 3000. Viena puse buvo APYPILNE dar buvo zmoniu kurie nesedejo , o stovejo virsuj ir sone kokie ~50 mano skaiciavimais. Taigi jei juos sukistume i tuscias kedes (as skaiciavau tuscias kedes , o ne galvas ) gautusi taip ,kad Ta Tribuna kur buvo Tornados liktu tuscia vienintele kitka butu sausakimsa. JAU ~1300 , dar kitoje puseje MIN 300 buvo taip , kad nepuskit arabu ir geriau patikekit kazkuo apie 1600

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2010-04-10 Žalgiris - Vėtra

2010 Bal 11 09:58

tiesą sakant nesitikėjau pergalės, maloniai nustebino žalgiriečiai :) Ražanauskas palieka įspūdį. Žalgirio ruseliai - vykęs pirkinys

Samir
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2010 Kov 22 13:29
Miestas: Vilnius

Re: 2010-04-10 Žalgiris - Vėtra

2010 Bal 11 12:04

Samir nekliedesiai :) Storas nezinau kaip skaiciavo ,bet pokui man ,nes min 1500 buvo . Kodel? Logika tokia Sportimoje telpa 3000. Viena puse buvo APYPILNE dar buvo zmoniu kurie nesedejo , o stovejo virsuj ir sone kokie ~50 mano skaiciavimais. Taigi jei juos sukistume i tuscias kedes (as skaiciavau tuscias kedes , o ne galvas ) gautusi taip ,kad Ta Tribuna kur buvo Tornados liktu tuscia vienintele kitka butu sausakimsa. JAU ~1300 , dar kitoje puseje MIN 300 buvo taip , kad nepuskit arabu ir geriau patikekit kazkuo apie 1600
Tai kiek tų tuščių vietų priskaičiavai? :) Nes pagal mane tai žiūrovų vienoj pusėj buvo tūkstantis su kapeikom (iš akies), kitoj gal koks šimtas.

samot

Re: 2010-04-10 Žalgiris - Vėtra

2010 Bal 11 12:34

As sedejau toj kitoj tai zinok tikrai ne 100 nejau ir neskaiciavau ,bet ~200+ net manau tikrai buvo , o kitoj pusej pridejus tuos zmones kur atsireme virsuj stovejo ir sone tai butu 1300 su kapeikom :)

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2010-04-10 Žalgiris - Vėtra

2010 Bal 11 16:30

Futbolo trilerio dalyviai I. Panktratjevas, V. Liubšys ir A. Nagumanov iškart po rungtynių pasidalino mintimis apie IV-ojo A lygos turo rungtynes "Žalgiris" - "Vėtra".
http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujienos/n74_.html

"Žalgirio" vyr. treneris Igoris Pankratjevas: „Vyrai šaunuoliai. Pirmame kėlinyje mes atrodėme geriau, tačiau kaip dažnai būna futbole, užteko vieno „Vėtros“ smūgio ir rezultatas tapo 0:1 ne mūsų naudai. Teko vytis varžovus, todėl kai kai kuriuose epizoduose žaidėjai kiek paskubėdavo. Bendru pirmojo kėlinio vaizdu esu patenkintas.
O antrame kėlinyje žaidimas išsilygino, „Vėtra“ momentais net atrodė tvirčiau. Bet, kaip sakoma, laimi stipriausias. Esu patenkintas komandos žaidimu pirmame kėlinyje ir šių rungtynių rezultatu. Šiandien žaidėme ir pergalę pasiekėme kaip komanda, todėl negalėčiau išskirti vieno ar kito žaidėjo ir pasakyti, kad kažkas pasirodė labai gerai arba labai blogai.
Šiandien džiaugiamės, rytoj pailsėsime, o tada pradėsime ruoštis rungtynėms su "Ekranu".

Vilniaus „Vėtros“ vyr. treneris Virginijus Liubšys: „Mačo pradžioje geriau atrodė „Žalgiris“, bet mes pirmi įmušėme įvartį. Tačiau kėlinio pabaigoje be priežiūros palikome R.Vilėniškį, kuris pelnė išlyginamąjį įvartį. Akcentavau žaidėjams būtent šio saugo gynybą... Jei po kelių minučių T.Ražanauskas būtų įmušęs iš kelių metrų, gal rungtynės būtų pakrypusios kita linkme.
Antrasis kėlinys priminė taisyklę, kad reikia žaisti visas 90 minučių. Nespėjome grįžti į gynybą, kuo pasinaudojo "Žalgirio" saugas A.Nagumanov ir tolimu smūgiu nulėmė rungtynių baigtį. Aišku, progų įmušti turėjome ir mes, bet jų neišnaudojome. Tačiau futbolas tuo ir įdomus, kad yra nenusakomas.
Manau, šiandien kovojo dvi lygios komandos. Laimėti šansų turėjo abi komandos, todėl rungtynės turėjo patikti ir žiūrovams."

"Žalgirio" saugas, pergalingo įvarčio autorius Andrey Nagumanov: "Pirmoje rungtynių dalyje žaidėme daug galingiau, nei antrojoje. Pirmieji praleidome įvartį, tačiau sugebėjome atsitiesti. Pirmajame kėlinyje turėjome ir daugiau momentų, tačiau nesugebėjome įmušti.
Antrajame kėlinyje "Vėtra" perėmė iniciatyvą, varžovai turėjo net keletą epizodų, vertų įvarčio. Paskutines 15 minučių radome jėgų, perėmėme iniciatyvą ir nugalėjome varžovą. Didžiausias to nuopelnas - tvirtas komandinis charakteris.
Paskutinėmis minutėmis šturmavome "Vėtros" vartus. Vienoje iš atakų techniškai suvaldžiau kamuolį ir smūgiavau. Nors esu dešiniakojis, smūgiavau kaire, kitaip smūgis nebūtų pavykęs. Tikrai šauniai nuginklavau vartininką.
Ačiū komandai ir žiūrovams, kurie mus palaikė visas rungtynes. Jie šiandien mus pastoviai skatino eiti pirmyn."

Grįžti į