Greenas

2010 Bal 06 11:01

Ai, čia šitoj loš... čia gi aikštė, o ne stadionas :) Kaži kiek ta "tribūna" talpina žiūrovų? 100? :)

2010 Bal 11 17:21

kai kur skelbia kad Minija laimėjo 3:2, bet pasitikint paskutiniais komentarais laimėjo Alytis tokiu rezultatu, įkalęs įvartį paskutinę minutę. Panašu, kad pirmoj lygoj visos komandos bus apylygės išskyrus FBK ir gal dar Atlantą.

2010 Bal 11 17:32

įdomus mačas pasirodo buvo:
Sekmadienį Druskininkuose Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos pirmojo turo rungtynėse fantastišką pergalę iškovojo „Alytis“, kuris rezultatu 3:2 palaužė Kretingos „Miniją“. Dar 70-ąją minutę „Minija“ pirmavo rezultatu 2:0, tačiau varžovai sugebėjo atsitiesti ir išlyginti rezultatą (2:2), o per arbitro pridėtą laiką išplėšti ir neįtikėtiną pergalę.

Šeštąją minutę Germanas Vaniuchinas tiksliu smūgiu „nuginklavo“ „Alyčio“ vartininką bei leido savo komandai išsiveržti į priekį. 70-ąją minutę „Minijos“ persvarą įtvirtino Nerijus Kosmakovas (2:0) ir rodėsi, jog geriausiu atveju varžovai gali tikėtis taško.

Vis tik „Alytis“ sugebėjo atsigauti bei pademonstruoti charakterį. Jau po minutės atsilikimą iki minimumo sušvelnino Saulius Laibinis (1:2), o prabėgus dar 12 minučių pusiausvyrą atstatė po keitimo aikštėje pasirodęs Marius Šarkelis. Išlyginę rezultatą „Alyčio“ futbolininkai apsukų nemažino ir per trečiąją pridėto laiko minutę pasiekė savo tikslą. Pergalę komandai atnešė antrasis M.Šarkelio įvartis (3:2).

„Alytis“ 3:2 (0:1) „Minija”
Įvarčiai: Vaniuchinas 6’, Kosmakovas 70’ – Laibinis 71’, Šarkelis 83’ 90+3’.

„Minija“: Dainius, Tolis, Piekus, Mažionis, Brazauskas, Paulauskas, Žilys (70‘ A.Kurbangalijevas), Balasanovas, Vaniuchinas, Kosmakovas, Vyšniauskas (67‘ Mockus).

„Alytis“: Štreimikis, Stankevičius, Padegimas, Laibinis, Rutkauskas, Bartkevičius, Kavaliauskas, Cibulskas, Miknevičius, Grigaliūnas, Miniauskas.