slasher

2010 Bal 11 20:49

I lyga: „Vidzgiris“ varžovus paliko be taškų
Įrašo autorius - Paulius Jakelis, 2010-4-11

Nacionalinės Futbolo akademijos (NFA) aikštyne Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos pirmenybes sekmadienio pavakarę pradėjo Jonavos „Lietava“ bei „Vidzgiris“. Užtikrintai nuo pat pirmųjų minučių rungtyniavę „Vidzgirio“ futbolininkai jau šeštąją minutę išsiveržė į priekį bei iniciatyvos neišleido iki pat paskutinės rungtynių sekundės – 2:1.

„Vidzgirio” ketinimai čempionatą pradėti trimis iškovotais taškais tapo akivaizdūs jau nuo pačios dvikovos pradžios. Svečių planus jau šeštąją minutę vainikavo sėkmė, kai patyręs Eimantas Poderis „nuginklavo“ varžovų vartus bei pelnė pirmąjį oficialų „Vidzgirio“ įvartį šiame sezone (1:0). Nors iki pertraukos abi ekipos galėjo pakeisti rezultatą, po pirmosios rungtynių dalies vis dar pirmavo svečiai (1:0).

Panašiai kaip pirmajame kėlinyje, „Vidzgiris“ ir po pertraukos labai greitai pasiekė tikslą. 47-ąją minutę „pamatus“ pergalei padėjo Giedrius Vaitulevičius (2:0). Ilgą laiką rezultatas nesikeitė ir rodėsi, jog intrigos susirinkusiems žiūrovams išvysti nepavyks, vis tik viltį „Lietavai“ jau per arbitro pridėtą laiką atgaivino Albertas Ramonas (1:2). Nors Jonavos klubas dar mėgino sukurti nedidelį stebuklą, teisėjo švilpukas nutraukė šeimininkų viltis bei leido tris taškus į savo sąskaitą įsirašyti „Vidzgiriui“.

„Lietava“ 1:2 „Vidzgiris”
Įvarčiai: Poderis 6’, Vaitulevičius 47’ – Ramonas 90’