2010-04-17 Atlantas - Lietava

2010 Bal 13 20:59

2010 m. balandžio 17 d. 15.00 val Atlantas -Lietava
Klaipėdos centriniame stadione

Jonavos „Lietava“ I lygoje nuo 2000 m. sužaidė 305 rungtynes, įmušė 485, praleido 513 įvarčių, pralaimėjo 4 paskutinėse rungtynėse, praleido bent po vieną įvartį 14 paskutinių rungtynių. I lygos varžybose svečiuose komanda sužaidė 153 rungtynes, įmušė 210, praleido 300 įvarčių, pralaimėjo 3 paskutinėse rungtynėse, 18 paskutinių rungtynių nelaimėjo (nuo 2008 m. rugpjūčio 23 d.), praleido bent po vieną įvartį 20 paskutinių rungtynių, neįmušė įvarčių 3 paskutinėse rungtynėse.

Beveik visą laikotarpį po nepriklausomybės atkūrimo Klaipėdos „Atlantas“ žaidė A lygoje, tik pernai žaidė II lygoje, todėl komandoje nedaug I lygoje save išbandžiusių žaidėjų - bent po įvartį šioje lygoje yra pelnę 5 žaidėjai. Tuo tarpu Jonavos „Lietavos“ komandoje beveik visi registruoti žaidėjai turi I lygos patirties, Rikantas Buivydas šioje lygoje yra pelnęs net 84 įvarčius.

Re: 2010-04-17 Atlantas - Lietava

2010 Bal 16 21:44

Prieš dvikovą Klaipėdoje "Lietavos" treneris sugrįžo į praeitį

Šeštadienį Lietuvos futbolo I lygos čempionate bus žaidžiami 2-ojo turo susitikimai. Jonavos "Lietavos" futbolininkai rungtyniaus Klaipėdoje, kur išbandys jėgas su "Atlanto" klubu. Pirmajame ture jonaviečiai 1:2 nusileido Alytaus "Vidzgiriui", o klaipėdiečiai nerungtyniavo - "Atlanto" ir "Kauno" dvikova buvo nukelta į birželio mėnesį.

Per visą klubo istoriją "Lietavai" dar niekada oficialiose rungtynėse nėra tekę žaisti su su "Atlanto" klubu, tačiau komandos treneris Virginijus Nutautas puikiai žino Klaipėdos komandos pajėgumą. Dar sportinės karjeros metu treneriui yra tekę varžytis su "Atlanto" žaidėjais.

"Kai pats žaidžiau "Lietavos" komandoje, I lygoje nuolat susidurdavome su Šilutės "Laisvės" komanda. Vienu metu "Laisvė" buvo tapusi "Atlanto" dublerių ekipa, o joje retsykiais pažaisdavo ir pagrindinės ekipos žaidėjais. Taip nutiko 2002-ųjų rudenį, kai vyko rungtynės Šilutėje. Tuomet nustebome varžovų komandoje išvydę tuomečio "Atlanto" branduolį - "Laisvės" marškinėlius vilkėjo dabartinis "Žalgirio" treneris Mindaugas Čepas, taip pat Klaipėdos klubo legionieriai anglas Adebaya Akinfenwa ir japonas Minoru Takenaka. Buvo labai sunku. Pirmavome 1:0, tačiau pralaimėjome 1:3", - prisiminė treneris.

V.Nutautas šiandieninį "Atlantą" vertina kaip vieną I lygos favoritų. "Varžovų komanda atjaunėjusi, tačiau stipri. Mūsų laukia sudėtinga užduotis. Džiaugsimės, jei Uostamiestyje pavyks atidaryti šio sezono savo taškų sąskaitą", - teigė treneris.

2010 Bal 17 16:35

jei teisinga info tai Klaipėdoj įdomūs įvykiai dedasi:
75min. Atlantas 1-2 Lietava

2010 Bal 17 17:52

Atlantas (Klaipėda) - Lietava (Jonava) 2:2 (1:0)
Teisėjas: D.Rumšas (Palanga), 200 žiūrovų
Įvarčiai: 2 min. K.Laukžemis, 90 min. K.Atutis („Atlantas“); 64 min. R.Fiodorovas, 77 min. A.Ramonas („Lietava“); 8 min. P.Kvedaravičius („Lietava“) neįmušė 11m. baudinio
Įspėjimai: 42 min. V.Laurinaitis, 47 min. K.Atutis („Atlantas“); 62 min. E.Auglys, 75 min. D.Šichranov, 80 min. A.Buinickij („Lietava“)

Toxico

2010 Bal 17 17:53

2 : 2 - tokiu rezultatu baigesi komandų dvikova.

Vėjuotą šeštadienio popietę FK "Atlantas" sirgaliai rinkosi Klaipėdos centriniame stadione stebeti varžybų ir palaikyti savo komandą.
Varžybos prasidėjo daug žadančiai - jau antrąją pirmojo kėlinio minutę FK "Atlantas" puolėjas Karolis Laukžemis įmušė pirmąjį įvartį į varžovų vartus. Pirmąjį varžybų kėlinį rezultatu 1 : 0 laimėjo atlantiečiai.
Antrasis varžybų kėlinys privertė sunerimti FK "Atlantas" gerbėjus. Įmušus du įvarčius iš eilės persvarą įgavo priešininkų komanda ir tik likus porai minučių iki varžybų pabaigos rezultatą išlygino perspektyvus FK "Atlantas" žaidėjas - Karolis Atutis.

2010 Bal 18 08:54

“Atlantas” išsigelbėjo nuo pralaimėjimo “Lietavai”

Paskutinėse šeštadienio Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos rungtynėse Klaipėdoje vietos “Atlantas” susitiko su Jonavos “Lietavos” futbolininkais bei sužaidė taikiai 2:2.

Po pirmojo kėlinio vieno įvarčio pranašumą turėjo klaipėdiečiai (1:0), vis tik svečiai sugebėjo atsitiesti bei po dvejų tikslių smūgių išsiveržė į priekį (2:1). Šeimininkai išsigelbėjo tik paskutinėmis minutėmis (2:2), sezoną pradėdami lygiosiomis.

Rungtynės Klaipėdoje prasidėjo be didesnės žvalgybos. Užteko vos dvejų minučių, jog susirinkę keli šimtai aistruolių išvystų pirmąjį įvartį – klaipėdiečius tiksliu smūgiu nudžiugino bei "Atlantą“ į priekį išvedė Karolis Laukžemis (1:0). "Lietava“ skolinga neliko – po septynių minučių "Atlantas“ suklydo savo baudos aikštelėje, o galimybę smūgiuoti nuo vienuolikos metrų žymos gavo Šarūnas Želvys. "Lietavos“ nusivylimui, futbolininkas savo progos neišnaudojo bei rezultatas liko nepakitęs.
Antrojo įvarčio teko laukti ilgiau – 64-ąją minutę pagaliau savo šansu pilnai pasinaudojo "Lietava“, kurios gretose kamuolį į varžovų vartus pasiuntė Ruslanas Fiodorovas (1:1). Sutrikusius klaipėdiečius į itin nemalonią padėtį pastatė Albertas Ramonas, po 13 minučių persvers rezultatą jau "Lietavos“ naudai (2:1).

Tiesa, "Atlantas“ nepasidavė ir sugebėjo atsitiesti. 90-ąją minutę aistruolius iš savo vietų pašokti privertė Karolis Atutis, taip išlygindamas rezultatą (2:2) bei neleisdamas svečiams iš Jonavos pasiimti visų trijų taškų.