2010-04-17 Minija - Šilutės FK

2010 Bal 13 20:47

2010 m. balandžio 17 d. 14.00 val. Minija-Šilutės FK
Rungtynės vyks Kretingoje.

Šilutės FK I lygoje nuo 2000 m. sužaidė 143 rungtynes, įmušė 279, praleido 186 įvarčius, įmušė bent vieną įvartį paskutinėse 5 rungtynėse. I lygos varžybose svečiuose komanda sužaidė 73 rungtynes, įmušė 131 įvartį, praleido 106 įvarčius.

Minijos komandoje nedaug žaidėjų turi I lygos patirties - Andrius Piekus (2005 m. Neringos „Kuršių“ komandoje, 2007-2009 m. Klaipėdos „Glestum“), Stasys Vyšniauskas (4 sezonai įvairiose komandose, 13 I lygos įvarčių), Marsel Balasanov (3 sezonai, 7 įvarčiai), Nerijus Kosmakovas (2005 m. Neringos „Kuršiuose“ pelnė 4 įvarčius). Tuo tarpu Šilutės komandoje registruota nemažai I lygos patirties turinčių žaidėjų, komandoje registruoti ilgai klubo garbę gynę Robertas Šmitas (žaidė daugiau nei 50 oficialių rungtynių ir pelnė 22 įvarčius Šilutės komandoje 2001-2006 ir 2009 m.), Zigmantas Butkus (81 rungtynės komandoje 2004-2006 m.)

2010 Bal 14 08:59

Sakyčiau tokia keistai įdomi bilieto kaina :)

2010 Bal 14 09:13

tai matyt tokia kaina Minijos klubas savo ir varžovų žaidimą įvertina. Dar įdomu, kaip tie iki ir virš 16metų Kretingos vaikai atrodo :)

slasher

2010 Bal 17 16:04

Minija (Kretinga) - Šilutė (Šilutė) 1:1 (0:1)
Teisėjas: S.Atmanavičius (Klaipėda), 600 žiūrovų
Įvarčiai: 52 min. G.Vaniuchinas („Minija“); 15 min. R.Lukošaitis („Šilutė“)
Įspėjimai: 45 min. A.Paulauskas, 90+1 min. G.Žilys („Minija“); 28 min.
E.Lukoševičius, 63 min. Žilvinas Česnulis, 87 min. K.Vilkys („Šilutė“)

slasher

2010 Bal 17 17:14

žiūrovų visai solidžiai susirinko, jei skaičiai nemeluoja....

slasher

2010 Bal 18 08:48

Po trylikos metų pertraukos Kretingos „Minija“ gausiai susirinkusių savų žiūrovų akivaizdoje žaidė LFF I lygos rungtynes su Šilutės „Šilute“. Šeštadienio popietę įvykusiose rungtynėse 15-ąją rungtynių minutę pirmasis įvartis krito į kretingiškių vartus. Tačiau aktyviai palaikomi savų sirgalių „Minijos“ komandos vyrai sugebėjo antrojo kėlinio pradžioje išlyginti rezultatą – gavęs perdavimą baudos aikštelės prieigose, Germanas Vaniuchinas prasiveržė link šilutiškių vartų ir tiksliu smūgiu išlygino rezultatą 1:1.
Rungtynėms pasibaigus lygiosiomis, kretingiškiai iškovojo pirmąjį tašką LFF I lygoje.

Rungtynių eiga. Po šventinio atidarymo nuaidėjus rungtynių teisėjo Sauliaus Atmanavičiaus švilpukui, komandos nieko nelaukdamos bandė šturmuoti viena kitos vartus. Abiejų komandų atakų bangos vilnijo pasikeisdamos kas kelias minutes – jei iš pradžių aktyvesni buvo kretingiškiai, vėliau iš jų žaidimo iniciatyvą perėmė šilutiškiai. Viena iš jų atakų baigėsi tolimu smūgiu į vartininko Dainiaus Stapono gynamus vartus. „Minijos“ vartininkui smūgį pavyko atmušti, tačiau prie kamuolio suskubęs varžovų žaidėjas Rolandas Lukošaitis pasiuntė kamuolį į vartus (0:1).

Kretingiškiai, greitai atsitokėję po praleisto įvarčio, bandė vėl susigrąžinti žaidimo įniciatyvą į savas rankas. Atakų smaigalyje pakaitomis atsidurdavo abu puolėjai – Germanas Vaniuchinas ir Nerijus Kosmakov. Pastarajam nedaug trūko, kad kovoje dėl kamuolio būtų aplenkęs varžovų vartininką ir būtų pasiuntęs kamuolį į tuščius vartus, tačiau šilutiškių vartų sargas suskubo išvengti didesnio pavojaus. Neilgai trukus panašioje situacijoje atsidūrė puolėjas Germanas Vaniuchinas, kuris tarp gynėjų iššokęs prieš vartininką, smūgiuodamas bandė per jį kamuolį perkelti, tačiau kamuolį praskriejo aukščiau skersinio.

Prieš vėją žaidusiems šilutiškiams pirmojo kėlinio antroje pusėje įsimintinesnių momentų prie „Minijos“ vartų daugiau sukurti nebepavyko. Daugiau į simintinais momentais, o tuo labiau įvarčiu, iki pertraukos savų gerbėjų nesugėbėjo nudžiuginti ir „Minija“, tad komandos ilsėtis išėjo „Šilutei“ pirmaujant rezultatu 1:0.

Nuo pat antrojo kėlinio pradžios FK „Minija“ sirgaliai skanduotėmis ėmė reikalauti įvarčio ir lyg išklausę šio prašymo kretingiškiai surengė rezultatyvią ataką - gavęs perdavimą baudos aikštelės prieigose, Germanas Vaniuchinas prasiveržė link šilutiškių vartų ir tiksliu smūgiu išlygino rezultatą 1:1.

Vos po keletos minučių pavojingai baudos smūgį atliko saugas Marsel Balasanov, kurio smūgiuotas kamuolys praskirejo visai šalia vartų „devyniukės“.

Šilutiškiai bandė surengti puolamąjį atsaką, tačiau viskas kas jiems pavyko tik kelios uždirbtos pražangos „Minijos“ baudos aikštelės prieigose, po kurių kretingiškiai drausmingai apsigynė.

Įpusėjus kėliniui pavojingai link vartų veržėsi puolėjas Nerijus Kosmakovas, kurį neleistinai sustabdė varžovai. Didžioji dalis žiūrovų pakilo iš savų vietų, tikėdamiesi skiriamo 11 m. baudinio į „Šilutės“ vartus, tačiau aikštės teisėjas skyrė tik baudos smūgį beveik nuo baudos aikštelės linijos. Deja, šios progos kretingiškiams išnaudoti nepavyko.

Rungtynėms baigiantis bent porą kartų grėsmingai link vartų veržėsi, po keitimo aikštėje pasirodęs Karolis Norvilas, tačiau jo mėginimus apsigindami nutraukė varžovų gynėjai.

Tad nuaidėjus teisėjo finaliniam švilpukui, abejoms komandoms teko tenkinti lygiosiomis – 1:1.