2010-04-17 Vidzgiris - Nevėžis

2010 Bal 13 20:56

2010 m. balandžio 17 d. 14.00 val Vidzgiris-Nevėžis
Druskininkų stadionas Ateities gatvėje

Vienintelės tarpusavio rungtynės 2010 m. kovo 12 d. Kauno NFA aikštėje baigėsi lygiosiomis rezultatu 3:3.

Kėdainių „Nevėžis“ I lygoje nuo 2000 m. sužaidė 144 rungtynes, įmušė 244, praleido 205 įvarčius. I lygos varžybose svečiuose komanda sužaidė 70 rungtynių, įmušė 127, praleido 134 įvarčius, įmušė bent 2 įvarčius paskutinėse 2 rungtynėse.

Alytaus „Vidzgirio“ komandoje dauguma žaidėjų žaidę tik II lygoje, tačiau jie turi žaidžiantįjį vyr. trenerį Eimantą Poderį (žaidė rinktinėje, A lygoje per 204 rungtynes įmušė 105 įvarčius, taip pat jis yra pelnęs ir 10 įvarčių I lygoje), šiek tiek patirties turi ir Valentin Baranovskij (2005-2007 m. žaidė I lygoje ir A lygoje), Aurimas ir Aivaras Kadziauskai. Kėdainių „Nevėžio“ komandoje registruotas jau įvarčius I lygoje pelnęs Marius Tamulis, taip pat Darius Maciulevičius (216 rungtynių A lygoje, per kurias pelnė 116 įvarčių), dar keli žaidėjai yra pelnę po daugiau nei . įvarčių I lygoje.

slasher

Re: 2010-04-17 Vidzgiris - Nevėžis

2010 Bal 17 16:05

Vidzgiris (Alytus) - Nevėžis (Kėdainiai) 0:1 (0:1)
Teisėjas: A.Gutovskis (Vilnius), 150 žiūrovų
Įvarčiai: 12 min. V.Lemežis („Nevėžis“)
Įspėjimai: 40 min. V.Baranovskij, 85 min. D.Grižas („Vidzgiris“); 50
min. M.Rimavičius, 61 min. D.Maciulevičius („Nevėžis“)

slasher

2010 Bal 18 08:52

slasher

2010 Bal 18 13:37

Pralaimėjimas su Nevėžio komanda 0-1

2010-04-18 13:21:30

II-ame ture FK Vidzgiris žaidė su pajėgia Kėdainių Nevėžio komanda. Rungtynėse, vykusiose Druskininkuose, mūsų komanda pradėjo šia sudėtimi - vartininkas A. Likša, K. Burinskas, A.Kadziauskas, R.Blinovas, E.Sušinskas, Š.Neciunskas, V.Baranovskij, E.Poderis, kpt.- T.Jaruševičius, A.Žemaitis, G.Vaitulevičius. Nevėžio komanda, patyrusi pirmame ture pralaimėjimą su Lifosa komanda, tikėjosi įveikti pirmenybių naujokus FK Vidzgirį. Tačiau žaidimo eigoje ne viena iš komandų aiškios persvaros neturėjo. Savo sukurtų progų FK Vidzgiris neišnaudojo, o svečiai vienintelį savo įvartį pelnė 12 min. Mūsų komandos žaidimas paliko gerą įspūdį, pirmame kėlinyje po G.Vaitulevičiaus smūgio galva kamuolys praskrido šalia vartų. V.Baranovskij suklaidino keletą gynėjų ir galėjo mušti į vartus iš baudos aikštelės, bet perdavė kamuolį E.Poderiui, o jo smūgį blokavo priešininkai. Antrame kėlinyje FK Vidzgiris sukūrė nemažai progų, galėjo pasižymėti D.Grižas, T.Jaruševičius, G.Vaitulevičius, E.Poderis, V.Baranovskij. Deja fortūna nusisuko nuo mūsų. Nevėžis II-ame kėlinyje savo atakose taip pat galėjo rezultatą padidinti, tačiau užtikrintai žaidęs A.Likša apgynė Vidzgirio vartus. Gynyboje patikimai žaidė R.Blinovas, A.Kadziauskas, E.Sušinskas, K.Burinskas. Nors ir patirtas pralaimėjimas, tačiau komandos atakuojamo pobūdžio žaidimas rungtynėse prieš tituluotą varžovą nuteikia optimistiškai. Kitų komandų rungtynės baigėsi taip: FBK Kaunas -U-19 3-0, Lifosa -FK Alytis 5-1, Minija -Šilutė 1-1, Atlantas -Lietava 2-2.