Užsiregistravo: 2010 Vas 12 13:33
Palaikoma komanda: FK TAURAS

Re: 2010-04-18 Ekranas - Žalgiris

2010 Bal 18 20:25

slasheri. kaip pvz paimkim paskutinius kokius 2metus ir paziurekim per 5 runktynes ar nors viena pegale esat paeme pries Taura?Ne! o Tauras tikrai nera antra ar tecia pagal stipruma komanda tad su savo fbk nebepuliuok.Yra ir rimtesniu komandu i 2vieta:))

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

2010 Bal 18 20:27

slasheri. kaip pvz paimkim paskutinius kokius 2metus ir paziurekim per 5 runktynes ar nors viena pegale esat paeme pries Taura?Ne!
jūs atsitiktinumų dėka ten laimėjote, tiksliau patys FBK leido, o ne dėl to, kad pajėgesni

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

2010 Bal 18 20:28

aš pritarčiau slasheriui - FBK mano nuomone yra antras pagal pajėgumą LT klubas. kas mane stebina LT futbole - tai Sūduva. jau keli metai didelės ambicijos, finansavimas lyg ir normalus, o žaidimas - šnipštas

Bombardier

2010 Bal 18 20:33

Slesheri ar neperdaug atsitiktinumu?Nieko nesakau apie tuos laikus kai Ledesma Mendy kiti lose isties buvot nr 1 mano akim.Bet siai dienai jiusu komanda kokia 4-6.Ir dar juokingiau kanors pasakyk nei kad patys fbk norejo praleisti Taura toliau... Privalai tai padaryti tavo duona juk cia tokia :D

"Žalgiris" patyrė pirmąjį pralaimėjimą

Panevėžyje baigėsi V-ojo A lygos turo rungtynės, kuriose Vilniaus "Žalgiris" neatsilaikė prieš A lygos čempionus – Panevėžio “Ekraną”. Blogiausias sezono rungtynes sužaidę žalgiriečiai į varžovų vartus neįmušė nei vieno įvarčio, į savus praleido - tris. Negana to, rungtynes sostinės komanda baigė dešimtyje: 62 rungtynių minutę už paskutinės vilties pražangą stabdant greitą varžovų ataką raudona kortele buvo nubaustas gynėjas Kazimieras Gnedojus.

Gan atsargiai prasidėjusios rungtynės pagreičio neįgavo pirmas penkiolika minučių. Pirmieji varžovų vartams rimčiau pagrasino svečiai iš Vilniaus, surengę dvi iš eilės atakas, pasibaigusias smūgiais į „Ekrano“ vartus: 15 rungtynių minutę šeimininkų vartininkas V. Černiauskas atrėmė tolimą P. Komolovo smūgį, o po dviejų minučių sugavo pažeme skriejusį I. Morino smūgiuotą kamuolį. Tačiau netrukus šeimininkai užgulė „Žalgirio“ vartus ir geras dešimt minučių svečiams neleido įkvėpti oro, didelėmis pajėgomis atakuodami jų vartus: 21 rungtynių minutę D. Bičkos smūgį į vartus blokavo E. Mastianica; už minutės po kampinio galva virš „Žalgirio“ vartų smūgiavo A. Kučys; vėliau kojos taiklumą išbandė ekranietis S. Pogreban, tačiau kamuolys skriejo šalia „Žalgirio“ viršutinio vartų kampo. Atsilaikę prieš „Ekrano“ šturmą, „Žalgirio“ futbolininkai išlygino žaidimą. 40-ą minutę „Ekrano“ vartininko budrumą patikrino „Žalgirio“ saugas Edgaras Mastianica, bet V. Černiauskas patikimai saugojo artimąjį vartų kampą. Kai atrodė, kad svečiai iš Vilniaus iniciatyvą perims į savas rankas, priešpaskutinę pirmojo kėlinio minutę „Ekranas“ pasiuntė „Žalgirį“ į nokdauną. Kairiuoju atakos kraštu veržęsis R. Radavičius perdavė kamuolį į „Žalgirio“ baudos aikštelę V. Rimkui, šis atmetė kamuolį atgal ir D. Galkevičius smūgis iš 15-16 metrų išvedė savo komandą į priekį - 1:0. Pirmasis kėlinys tokiu rezultatu ir baigėsi.

Antrojo kėlinio pradžia išsiskyrė tolimais smūgiais: 50 rungtynių minutę virš „Ekrano“ vartų kamuolį pasiuntė gynėjas E. Vaitkūnas. Po 5 minučių kiek netikėtai baudos smūgiu iš 28 metrų į vartus smūgiavo ekranietis A. Kučys, tačiau kamuolį atmušė E. Šetkus. 57 rungtynių minutę tas pats A. Kučys dar kartą pabandė laimę iš toli, tačiau smūgis skriejo toli nuo "Žalgirio" vartų. „Žalgirio“ viltys į Vilnių grįžti bent su vienu tašku žlugo 60 rungtynių minutę, kuomet žalgirietis P. Komolov savo baudos aikštelėje nugriovė Ekrano“ puolėją E. Varną, o teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį. Šeimininkų kapitonas D. Bička smūgiavo tiksliai ir padvigubino persvarą – 2:0. Dar po dviejų minučių greitos „Ekrano“ atakos smaigalyje atsidūrusį S. Ademolu neleistinai sustabdė ir prieš save raudoną kortelę išvydo K. Gnedojus. Pirmaujantys aikštės šeimininkai įgijo kiekybinę persvarą. 78 minutę paskutines kovingai rungtyniavusių „Žalgirio“ futbolininkų viltis užgesino ekranietis D.Galkevičius: po S. Pogrebano perdavimo link tolimojo "Žalgirio" vartų virpsto saugas pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą. Per likusias minutes netiksliais bandymais apsikeitė varžovų vartus atakavę komandų legionieriai S. Pogreban ir P. Komolov. Teisėjo švilpukas paskelbė rungtynių baigtį: išvykoje „Žalgiris“ turėjo pripažinti „Ekrano“ pranašumą 3:0.

Tai buvo pirmoji VMFD „Žalgirio“ nesėkmė A lygos čempionate. Po pralaimėjimo žaliai balti su „Šiauliais“ ir „Tauru“ turo po 8 taškus ir A lygos turnyrinėje lentelėje dalijasi trečią – penktą pozicijas. Pergalę iškovojęs “Ekranas” (12 tšk.) pakilo į pirmają vietą.

"Žalgirio" sudėtis: vartininkas E. Šetkus; D. Arlauskis, T. Gražiūnas, K. Gnedojus E. Vaitkūnas, A. Nagumanov, P. Komolov, G. Barevičius, E. Mastianica, R. Romančuk (77′ Vaskela), I. Morinas (68′ Žukauskas).

„Ekranas“ ir toliau nebarsto taškų (FKE TV) 2010-04-18
Šiandien „Aukštaitijos" stadione Lietuvos A lygos penktojo turo rungtynes žaidė Panevėžio „Ekranas“ ir Vilniaus VMFD „Žalgiris“. Varžybas įtikinamai laimėjo panevėžiečiai rezultatu 3:0. „Ekranas“ čempionate lieka vienintelė komanda dar nepraradusi taškų. Mačo įvarčius ir V.Urbono komentarą žiūrėkite FKE TV.
"Ekranas" rungtynes pradėjo tokios startinės sudėties: V.Černiauskas, A.Šidlauskas, D.Gleveckas, G.Tomkevičius, D.Matovič, A.Kučys, D.Bička, D.Galkevičius, S.Pogreban, R.Radavičius ir V.Rimkus.

Pirmajame kėlinyje žaidimas daugiausiai vyko aikštės viduryje, tačiau kamuolį dažniau kontroliavo panevėžiečiai. Susirinkusiems į stadioną žiūrovams pirmojo rungtynių įvarčio laukti reikėjo 45-ias minutes, kuomet panevėžiečiai surengė gražią ataką. R.Radavičius skersavo kamuolį į varžovų baudos aikštelę, kur ten buvęs V.Rimkus atmetė jį D.Galkevičiui ir pastarasis stipriu smūgiu iš maždaug 15 metrų nuginklavo varžovų vartininką. Rezultatas tapo 1:0.

Antrame kėlinyje vilniečiai bandė aktyvinti puolimą, tačiau panevėžiečiai patikimai gynėsi. Sužaidus 60 minučių krito antrasis rungtynių įvartis. Varžovų baudos aikštelėje buvo neleistinai pargriautas E.Varnas, rungtynių teisėjas nedvejodamas paskyrė 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo D.Bička. Rezultatas tapo 2:0.

Rungtynių lemtis praktiškai buvo nulemta 62-ą minutę, kuomet už paskutinės vilties pražangą prieš S.Ademolu iš aikštės buvo išvarytas vilniečių žaidėjas K.Gnedojus.

Galutinai „Ekranas“ varžovus palaidojo 79-ą minutę, kuomet dar vieną įvartį į svečių vartus įmušė D.Galkevičius po tikslaus S.Pogrebano perdavimo iš kairiojo aikštės krašto.

Per likusį laiką rezultatas nepakito ir panevėžiečiai šventė užtikrintą pergalę rezultatu 3:0. Kitas A lygos rungtynes „Ekranas“ žais kitą sekmadienį namuose prieš Gargždų „Bangos“ futbolininkus. Rungtynių pradžia 18.10 valandą.

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59

2010 Bal 19 09:55

Zalgiris smirda, pralose 0-3, gavo raudona kortele ir dar tie girti degradai p4 tarpusavy susimushe
tai jau tikrai kad tarpusavyje :)

slasher

2010 Bal 19 12:04

kažkodėl niekas neužsimena, kokią baudą turėtų gauti Ekranas, už saugumo neužtikrinimą stadione. Kokia ten apsauga, jei turiningo savaitgalio įspūdžių iškankinti civiliokai gali šlaistytis greta ultrų sektoriaus. Tai aišku, kad smurto protrūkis neišvengiamas. Jei FBK-Ekrano rungtynėse apsieita be kraujo praliejimo, ir tai baudą 2000lt įpaišė, tai čia minimum kokį 5000lt turėtų paaukoti čempionai LFF rėmimui.

Greenas
Pranešimai: 647
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 12:05
Palaikoma komanda: Kybartų Sveikata

2010 Bal 19 14:26

Nu jau nu jau... sulyginai tu Ekraną ir FBK. Paaiškės, kad niekur nebuvo užfiksuotas šis incidentas ir viskas ramiai praeis ;)

futbolinis
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 15:01
Palaikoma komanda: Lietuvos rinktinė

2010 Bal 19 14:38

Protokole teisėjas apie jokius incidentus neužsiminė, o inspektoriaus lape skiltyje "dalyvių bei žiūrovų saugumo užtikrinimas, žiūrovų netinkamas elgesys" parašyta labai paprastai - "Pastabų Nėra", taigi incidentas tikrai niekur neužfiksuotas :roll: