2010-04-18 Klaipėda - Kruoja

2010 Bal 18 20:50

FC "Klaipėda" nusileido "Kruojai" (foto)
2010 m. balandžio 18 d.

Daug ambicijų turinti Lietuvos futbolo federacijos (LFF) A lygos debiutantė FC "Klaipėda" namuose 1:2 (0:1) turėjo pripažinti Pakruojo "Kruojos" pranašumą.

Pakruojiečiams tai buvo pirmoji pergalė šiame sezone.

Geriau rungtynes pradėję "Kruojos" futbolininkai Klaipėdos ekipos vartus nuginklavo 32-ąją minutę - maždaug iš dešimties metrų atstumo įvartį realizavo Kęstutis Mykolaitis - 1:0.

Antrojo kėlinio viduryje po aštrios "Kruojos" žaidėjų Aivaro Bagočiaus bei Aleksandro Romašovo atakos kamuolys vėl atsidūrė "Klaipėdos" ekipos vartuose. Tačiau įvartis nebuvo įskaitytas, kadangi A. Romašovas akivaizdžiai kamuolį lietė ranka.

65-ąją minutę visų nuostabai lygioje vietoje suklydo patys klaipėdiečiai - antrąjį įvartį pelnė pats FC "Klaipėda" saugas Giedrius Ratkus - 2:0, pasiuntęs kamuolį į savo vartų tinklą.

Po šios nesėkmės klaipėdiečiai sugebėjo sukelti intrigą - 79-ąją minutę kamuolį į varžovų vartus iš baudos aikštelės gražiu smūgiu pasiuntė Vitalijus Vyšniakovas - 1:2.