Panašu, kad tai pirmas tarpusavio mačas...Alytaus derbis Druskininkuose, Kauno derbis - Marijampolėje, Kėdainių derbis - Kaune ....

slasher

Re: 2010-04-23 Vidzgiris - Alytis

2010 Bal 23 20:56

Druskininkų stadione vykusioje Alytaus komandų – „Vidzgirio“ ir „Alyčio“ dvikovoje įvarčio ilgai laukti neteko. Jau 15-ą minutę „Vidzgirį“ į priekį išvedė greitos kontratakos smaigalyje atsidūręs Giedrius Vaitulevičius.

Vis dėlto „Vidzgiris“ išsaugoti persvaros nesugebėjo. 60-ą rungtynių minutę „Alyčio“ saugas Darius Cibulskas atsakė taikliu smūgiu, ir rezultatas tapo lygus – 1:1.

Nors nuo 60-osios minutės „Alytis“ rungtyniavo be antrą geltoną kortelę gavusio saugo Alvydo Mockevičiaus, „Vidzgiris“ įgyta kiekybine persvara nepasinaudojo. Per likusį susitikimo laiką rezultatas nepakito, ir komandos pasidalijo po tašką.

Ir „Vidzgiriui“ (4 tšk.), ir „Alyčiui“ (4 tšk.) tai buvo pirmos lygiosios šį sezoną. Iki šiol abi Alytaus komandos buvo iškovojusios po vieną pergalę ir patyrusios po vieną nesėkmę.

Alytaus „Vidzgiris“ – Alytaus „Alytis“ 1:1 (1:0)

15’ [1 – 0] G.Vaitulevičius
60’ [1 – 1] D.Cibulskas

slasher

2010 Bal 24 08:41

Vidzgiris (Alytus) - Alytis (Alytus) 1:1 (1:0)
Teisėjas: V.Kazlauskas (Kaunas), 310 žiūrovų
Įvarčiai: 1 min. G.Vaitulevičius („Vidzgiris“); 51 min. D.Cibulskas („Alytis“)
Įspėjimai: 6 min. G.Vaitulevičius („Vidzgiris“); 39 min. M.Mockevičius, 45 min. M.Beržinis („Alytis“)
Pašalinimai: 60 min. M.Mockevičius (už 2-ą geltoną) („Alytis“)

slasher

2010 Bal 25 19:54

Alytaus komandų - FK Vidzgiris -Alytis dvikovoje lygiosios 1-1

Penktadienį -balandžio 23 d. įvyko pirmoji Alytaus komandų dvikova pirmenybėse. Po pralaimėjimų antrame ture abi komandos siekė tik pergalės. Rungtynes FK Vidzgiris pradėjo šia sudėtimi -vartininkas A.Likša, gynėjai -A.Kadziauskas, K.Burinskas, R.Blinovas, E.Sušinskas, saugai - Š.Neciunskas, kpt. T.Jaruševičius, E.Poderis, V.Baranovskij, puolėjai -G.Vaitulevičius ir A.Žemaitis. Lygos senbuviai FK Alytis tikėjosi lengvos pergalės, tačau jau rungtynių pradžioje FK Vidzgiris išsiveržė į priekį. Žaidimo 1 min greitos atakos metu T.Jaruševičius suklaidino gynėjus ir tiksliai perdavė kamuolį G.Vaitulevičiui, kuris pasiuntė jį į varžovų vartus. Varžovai po praleisto įvarčio pavojingomis atakomis kėlė grėsmę mūsų vartams. Kelis kartus jų atakos vos nevirto įvarčiais. FK Vidzgiris neatsitraukė vien į gynybą, tačiau ir patys susikurdavo progas rezultatą padidinti. Organizuojant atakas, E.Poderis, T.Jaruševičius, V.Baranovskij, G.Vaitulevičius ne kartą kėlė grėsmę FK Alyčio gynybai ir vartininkui. Baigiantis pirmajam kėliniui rezultatas liko nepakitęs 1-0 FK Vidzgirio naudai. Antrame kėlinyje abi komandos keitėsi pavojingomis atakomis, vieną iš jų FK Alytis išnaudojo - 51 min išlygindami rezultatą. Aikštelėje žaidėjai negailėjo jėgų, siekdami pergalės. Už antrą geltoną kortelę pašalinus FK Alyčio žaidėją, mūsų komanda įgijo persvarą, tąčiau jos nepavyko išnaudoti. Keletą kartų V.Baranovskij po individualių reidų galėjo įmušti įvartį, A.Žemaičio smūgis prasriejo šalia vartų, po G.Vaitulevičiaus smūgio galva kamuolys atsimušė į skersinį, tolimą stiprų K.Burinsko smūgį atrėmė varžovų vartininkas. Nors ir žaisdami be vieno žaidėjo FK Alytis ne kartą sukėlė grėsmę mūsų vartams. Keletą pavojingų smūgių atrėmė A. Likša, mūsų gynėjai blokuodavo varžovų smūgius. Lygiosiomis pasibaigusios rungtynės turėjo patikti gausiai Druskininkuose susirinkusiems žiūrovams. Labai apmaudu, kad rungtynėse patyrė traumą Aivaras Kadziauskas ir kurį laiką negalės padėti komandai.