2010 Bal 21 17:04

2010-04-24 14.00 val. Kaunas (Kaunas) - Lietava (Jonava)
Marijampolės sporto centro "Sūduva" stadionas

Futbolinio statistiniai resursai:
Vieninteles tarpusavio rungtynes 1998 m. liepos 24 d. Jonavos centriniame stadione rezultatu 4:0 laimėjo Kauno FBK.

Re: 2010-04-24 FBK-Lietava

2010 Bal 21 17:05

Šeštedienį "Kaunas" žais LFF I lygos 3 turo rungtynes su Jonavos "Lietava".

Pagal tvarkaraštį rungtynės turėjo būti žaidžiamos Jonavoje, bet FK "Lietava" kreipėsi į Lietuvos futbolo federaciją su prašymu leisti dar patausoti Jonavos stadiono veją, kurios būklė "vis dar nėra patenkinama ir šiuo metu stadione atliekami paruošiamieji darbai (t.y. vejos sėjimo ir vejos aeravimo darbai)".

"Kaunas" sutiko su Jonavos klubo prašymu ir LFF jį patenkino, todėl šeštadienį rungtynės bus žaidžiamos Marijampolės savivaldybės sporto centro "Sūduva" stadione (Sporto g. 1, Marijampolė).

Antro rato rungtynės tarp "Kauno" ir "Lietavos" bus žaidžiamos birželio 25 d. Jonavoje (rungtynių šeimininkas - FK "Lietava).

Rungtynių balandžio 24 dieną pradžia - 14 val.

šiaip
Pranešimai: 3828
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

2010 Bal 21 19:10

Tai gal FBK jau pats laikas persivadinti į Marijampolės komandą? :)

2010 Bal 21 19:25

ką čia bepridursi. Bent tikiuosi, kad tai paskutinės rungtynės šiam sezone Marijampolėje...

Waska
Pranešimai: 206
Užsiregistravo: 2010 Kov 09 21:03
Palaikoma komanda: FBK Kaunas

2010 Bal 21 19:39

Aš tai manau, kad dar bus progų apsilankyti Kapsuke. Jei ne dabar, tai bent sezono pabaigoje, nors jau Marijampolė užkniso negyvai. Tuoj agitacinius plakatus bus galima ten kabinti ir kviesti žmones prie savo gretų.. :roll:

2010 Bal 21 19:56

..Tuoj agitacinius plakatus bus galima ten kabinti ir kviesti žmones prie savo gretų.. :roll:
nu, reikia marijampoliečiam padaryt bilietus po 4lt , tai vien dėl to , kad pigu sugužėtų koks pusę tūkstančio. Be to FBK ir spalvos graženės, lietuviškesnės nei Sūduvos, į kurios rungtynes taip vangiai dabar vietiniai renkasi.

2010 Bal 24 14:16

2010 Bal 24 16:17

FBK Kaunas 4-1 Lietava
16min. A.Vertelis 1-0
42min. G.Juska 2-0
60min.Juska 3-0
66min. Stonkus 3-1
71min.Pehlic 4-1

Antroji "Kauno" pergalė
LFF I lygos 3 turo rungtynes "Kaunas" šiandien žaidžia Marijampolės savivaldybės sporto centro "Sūduva" stadione.

Mūsų varžovai - Jonavos "Lietavos" futbolininkai.

"Kaunas" rungtynes šiandien pradėjo šios sudėties:

Laurynas Vertelis; Mindaugas Bagužis, Marius Miškinis, Mantas Fridrikas, Valdas Pocevičius; Aurimas Vertelis, Andrius Bartkus, Tomas Miklinevičius, Edinas Pehličius; Nerijus Valskis, Gvidas Juška.

Atsargoje:
Rokas Každailis, Andrius Sanajevas, Donatas Nakrošius, Paulius Vaikasas, Simonas Paulius, Haroldas Serbenta, Marius Šoblinskas.

"Kaunas" šiandien vilki geltonai-žalią aprangą ir siekia trečiosios pergalės pirmenybėse.

Marijampolėje pučiant stipriam vėjui "Kaunas" pirmajame kėlinyje rungtyniauja pavėjui. Kauniečiai kiek aktyviau pradėjo rungtynes, bet nieko pavojingo išskyrus vieną kampinį per pirmas penkias minutes nesukūrė.

8 min. geltona kortele už šiukščią pražangą baudžiamas mūsų puolėjas Gvidas Juška.

Puikią progą išsiveržti į priekį turėjo "Lietavos" futbolininkai. Bet Laurynas Vertelis laiku palieka vartus ir atremia varžovų smūgį.

9 min. Pavojinga situacija prie jonaviečių vartų atsako mūsų futbolininkai, bet Aurimas Vertelis iš kelių metrų smūgiuoja netaikliai.

13 min. Mindaugas Bagužis smūgiuoja galva ir kamuolys lekia visai šalia vartų.

16 min. Valdas Pocevičius atlieka "juodą darbą" dešiniajame atakos krašte, atlieka puikų perdavimą pažeme ir šį kartą A.VERTELIS progą išnaudoja. 1:0.

24 min. A.Vertelis atlieka puikų perdavimą iš kairiojo krašto, G.Juška nesitikėjo, kad gynėjau kamuolio nepasieks ir pats galva iš 7 metrų smūgiavo labai silpnai ir tiesiai į vartininką.

26 min. Nuo įvarčio mus vėl gelbėja vartininkas. "Kauno" gynėjams suklydus net trys "Lietavos" žaidėjai attsidūrė idealioje situacijoje, bet L.Vertelis apie 25 metrus išbėga iš vartų ir sutrukdo varžovams pratęsti ataką. "Lietavos" treneris Virginijus Nutautas griebiasi už galvos.

Artėjant pertraukai "Kaunas" ir toliau atakuoja, 38-ąją min. po gražios kombinacijos labai nuo baudos aikštelės vidurio stipriai smūgiuoja Andrius Bartkus, bet smūgis šiek tiek netikslus.

41 min. "Lietava" vėl bando surengti kontrataką. Kairiajame gynybos krašte varžovą be gailesčio stabdo Mindaugas Bagužis, už ką yra baudžiamas geltona kortele.

43 min. "Kaunui" pagaliau pavyksta padidinti persvarą. Įvartį pelno G.JUŠKA. 2:0.

Prieš antrąjį kėlinį Saulius Vertelis atlieka keitimą. Marius Šoblinskas keičia A.Bartkų.

Po pertraukos vaizdas aikštėje išlieka toks pats. "Kaunas" daugiau atakuoja ir valdo kamuolį, "Lietava" bando kontratakuoti.

64 min. E.Pehličius griaunamas baudos aikštelės prieigose. Mantas Fridrikas šauna baudos smūgį. Vartininkas šiaip taip smūgį atremia ir G.JUŠKAI beliko lengva užduotis įridenti kamuolį į vartus.

66 min. "Lietava" atsako įvarčiu. Gražiu smūgiu iš maždaug 16 metrų kamuolį į mūsų vartus siunčia Laurynas Stonkus. 3:1. Teisingumo dėlei reiktų pastebėti, kad įvarčio "Lietava" šiandien tikrai nusipelnė.

71 min. Edinas PEHLIČIUS atstato trijų įvarčių persvarą. 4:1.

76 min. Valdą Pocevičių keičia Paulius Vaikasas.

"Kaunas" ir toliau žaidžia atakuojantį futbolą. Kelis sykis pavojingai iš toli smūgiavo M.Šoblinskas, tačiau ir jam pritrūksta tikslumo.

Rungtynės baigėsi. "Kauno" pergalė rezultatu 4:1.
Paskutinį kartą redagavo 1 slasher. Iš viso redaguota 2010 kartus.

2010 Bal 24 16:40

66min. Tamulis 3-1
66 min. "Lietava" atsako įvarčiu. Gražiu smūgiu iš maždaug 16 metrų kamuolį į mūsų vartus siunčia Laurynas Stonkus. 3:1
- Hm..

2010 Bal 24 16:46

skirtingi šaltiniai, tai bus matyt kuris čia įmušė :)

2010 Bal 24 17:55

Kaunas (Kaunas) - Lietava (Jonava) 4:1 (2:0)
Teisėjas: A.Pipiras (Vilnius), 110 žiūrovų
Įvarčiai: 16 min. A.Vertelis, 41 ir 57 min. G.Juška, 71 min. E.Pehlič ("Kaunas"); 60 min. L.Stonkus ("Lietava")
Įspėjimai: 8 min. G.Juška, 41 min. M.Bagužis ("Kaunas")

Kauno sudėtis: L.Vertelis, M.Miškinis, M.Bagužis, M.Fridrikas, V.Pocevičius (76 min. P.Vaikasas), A.Vertelis, T.Miklinevičius, A.Bartkus (46 min. M.Šoblinskas), N.Valskis, E.Pehlič, G.Juška

Lietavos sudėtis: A.Butėnas, P.Kvedaravičius, S.Čėsna (67 min. D.Kontautas), A.Damašickas, L.Stonkus (71 min. R.Buivydas), Mart.Stankevičius, E.Auglys (55 min. A.Buinickij), A.Falčik, Š.Želvys, Al.Ramonas, D.Šichranov (86 min. L.Korsakas).

2010 Bal 24 17:58