Užsiregistravo: 2010 Vas 12 15:01
Palaikoma komanda: Lietuvos rinktinė

2010-04-25 Atletas - Vėtra

2010 Bal 20 09:15

2010 m. balandžio 25 d. 15.00 val. LFF A lygos rungtynėse susitinka lygos autsaideriai Kauno „Atletas“ bei kol kas lentelės viduryje esanti Vilniaus „Vėtros“ klubo komanda (jei skaičiuoti pagal prarastus taškus ar įmuštus įvarčius, komandas užimtų 3 vietą).
Paskutinėse tarpusavio rungtynėse 2009 m. rugsėjo 13 d. Noreikiškių LŽŪU stadiono aikštėje rezultatu 1:0 pergalę šventė Vilniaus „Vėtra“. Iš viso nuo 2008 m. komandos tarpusavyje sužaidė 5 oficialias rungtynes, visas rungtynes laimėjo Vilniaus „Vėtra“, įvarčių santykis - 14:3 Vilniaus „Vėtros“ naudai.

Kauno „Atletas“ A lygoje sužaidė 62 rungtynes, per kurias įmušė 50, praleido 97 įvarčius, pralaimėjo 9 paskutinėse rungtynėse, praleido bent po vieną įvartį 14 paskutinių rungtynių. Kauno komanda pralaimėjo 5 paskutinėse formaliose namų rungtynėse, praleido bent po vieną įvartį 16 paskutinių namų rungtynių, jau 5 iš eilės namų rungtynėse nesugeba įmušti daugiau nei 1 įvarčio.

Vilniaus „Vėtra“ A lygoje sužaidė 260 rungtynių, per kurias įmušė 350, praleido 269 įvarčius, įmušė bent po vieną įvartį 10 paskutinių rungtynių. Lygos išvykose komanda sužaidė 128 rungtynes, per kurias įmušė 148, praleido 147 įvarčius, paskutinėse 5 išvykų (formalių išvykų) rungtynėse nelaimėjo.

Deja, kol kas visai neaišku kur šios rungtynės vyks - sportas.info rašo, kad Vėtros stadione, Vėtros puslapyje rašoma kad Noreikiškių LŽŪU stadione, o Teledemos puslapyje parašyta, kad Dariaus ir Girėno stadione. Dariaus ir Girėno stadione lyg ir negalėtų, nes anksčiau buvo rašoma, kad iki gegužės niekas ten neįsileis, Vėtros stadione irgi nelabai galėtų žaisti, nes rungtynės prasideda 15 val, o nuo 16 ten jau suplanuotos Žalgirio namų rungtynės, o Noreikiškių laukai tai nelicencijuoti.

Re: 2010-04-25 Atletas - Vėtra

2010 Bal 20 10:24

Tai aš kitur ir rašiau, kad gali žaisti Sportimoje, bet tada dubliuosis rungtynės Vilniuje su Žalgiriu. Belieka Marės maniežas..

2010 Bal 24 12:05

Patvirtinta, kad žais Dariaus ir Girėno stadione.

Ainius
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2010 Vas 15 17:28
Palaikoma komanda: FBK Kaunas

2010 Bal 25 11:15

Gal kas nors žino, kiek kainuos bilietas į rungtynes? :)

2010 Bal 25 11:26

Pagaliau pirmąsias rungtynes tikrai žaisime namuose

2010-04-24 08:54

Sekmadienį S.Dariaus ir S.Girėno sporto centro stadione šalies A lygos pirmenybių VI turo rungtynes "Atletas" žais su Vilniaus "Vėtra". Susitikimo pradžia - 15 valandą.

Pagaliau tai bus tikrai pirmosios šio sezono rungtynės namuose, nes iki šios du "namų" mačus žaidėme Marijampolėje.

Klubo svetainei treneris Viačislavas Novikovas teigė, kad tikrai nežais sekmadienį traumuoti vartininkas Mantas Gintalas ir saugas Aleksandras Jefišovas, taip pat negalėjo patvirtinti ar aikštelėje matysime gynėjus Karolį Vasiliauską bei Paulių Macevičių.

"Nors "Vėtra" šį sezoną ir renka taškus, tačiau tai nėra labai neparankus varžovas. Praėjusį sezoną pralaimėjome visas ketverias A lygos rungtynes, bet kovėmės, o rungtynių baigtį nulėmė keli jų daugiau patirties turintys žaidėjai. Mes dabar jau neturime kur trauktis. Reikia pradėti rinkti taškus. tad nežadame varžovams lengvai atiduoti pergalės ir bandysime iškovoti pirmąjį tašką bei sumažinti minusą", - kalbėjo V. Novikovas.

Nors abi komandos 2010 metų čempionatą pradėjo turėdamos po minus 6 baudos taškus, sėkmingiau žaidžianti "Vėtra" jau iškovojo 3 pergales ir po penkių turų turi 4 taškus bei užima šeštą vietą, o "Atletas" patyrė visas keturias nesėkmes ir lieka paskutinis vienuoliktas.

Tai bus šeštasis šių komandų tarpusavio susitikimas. Kol kas visas penkias pergales (keturias čempionate ir vieną taurės turnyre) iškovojo "Vėtra", sugebėjusi įmušti net 14 įvarčių ir praleisti tik 3.

Bilietų kainos į sekmadienio rungtynes nuo 5 litų (moksleiviams, studentams, moterims, pensininkams ir invalidams) - iki 15 litų (norintiems rungtynes stebėti D tribūnoje).

Kviečiame apsilankyti ir stengsimės nenuvilti!

2010 Bal 25 11:29

o kodėl moterims 5 lt. ? Tuoj piktos feministinės gaujos apkaltins klubą lyčių diskriminacija.

2010 Bal 25 15:54

Tai yra diskriminacija pagal lytį. Kiek pamenu prieš kelis metus buvo uždrausta naktiniams klubams pardavinėti bilietus vyrams ir moterims skirtingomis kainomis. Kaži kaip greitai užrauks Atletą ;)

p.s. jei LFF netoleruoja rasinės diskriminacijos, tai kaži kaip reaguos į lyties diskriminaciją? :roll:

2010 Bal 25 17:00

Kaune Atleto ir Vėtros dvikova baigėsi rezultatu 0:3.
O totalizatoriuje, net 12 žmonių teisingai atspėjo rungtynių rezultatą(tarp jų patekau ir aš :D). Čia ko gero ilgam rekordu liks.
Mėlynai baltas

sh4lt15
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2010 Bal 06 22:16
Palaikoma komanda: Vėtra

2010 Bal 25 17:14

Lietuvos futbolo A lygos šeštasis turas prasidėjo Kaune vykusiomis rungtynėmis, kuriose susitiko dvi komandos, sezoną pradėjusios „minuse“ – Kauno „Atletas“ ir Vilniaus „Vėtra“. Lietuvos vicečempionai antrajame mačo kėlinyje įrodė savo pranašumą prieš aikštės šeimininkus ir iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 3:0 (0:0). Tai buvo ketvirtoji „Vėtros“ (7 tšk.) pergalė šeštose rungtynėse. Tuo tarpu penkis mačus sužaidęs „Atletas“ (- 6 tšk.) kol kas nepatyrė pergalės skonio.

Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadione vykusias rungtynes ir „Atleto“, ir „Vėtros“ futbolininkai pradėjo be didesnės žvalgybos bei iškart pradėjo ieškoti kelių varžovų vartų link.

Pirmą kiek rimtesnę progą įvarčiui 20-ą susitikimo minutę sukūrė „Vėtra“, kurios puolėjo Artūro Rimkevičiaus iš kelių metrų smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia „Atleto“ vartų.

Kuo toliau, tuo dažniau vilniečiai lankėsi prie aikštės šeimininkų vartų, o svečių atakos darėsi vis pavojingesnės. „Vėtra“ kėlė vieną kampinį po kito, tačiau aikštės šeimininkai iki pertraukos sėkmingai gynėsi.

Išlaikyti savo vartus „sausus“ kauniečiams pavyko iki 47-os minutės, kol eilinės „Vėtros“ atakos smaigalyje atsidūręs A.Rimkevičius pakartotiniu smūgiu išvedė savo komandą į priekį – 0:1.

Visos „Atleto“ viltys pakovoti bent dėl lygiųjų sudužo antrojo kėlinio viduryje, kai svečiai per porą minučių įmušė dar du įvarčius. 74-ą minutę į „Atleto“ baudos aikštelę įsiveržęs Vladimiras Gogberašvilis smūgiu į viršutinį vartų kampą „Vėtros“ persvarą padvigubino, o jau po minutės kauniečių triuškinimą pradėjo A.Rimkevičius, pelnęs antrąjį savo įvartį.

Likus žaisti penkias minutes, „Atletas“ galėjo rezultatą sušvelninti, tačiau Kauno komandos puolėjas Eimantas Marozas nerealizavo į „Vėtros“ vartus skirto vienuolikos metrų baudinio.

„Atletas“: Bražinskas; Žukovas, Zaborskis, Garastas, Sirvidas, Petkevičius, Macianskis, Utyra, Smaryginas, Mikalauskas, Marozas.

„Vėtra“: Galdikas; Usačiov, Jankauskas, Veikutis, Borovskij, Eliošius, Stanaitis, Ražanauskas, Gogberašvili, Žulpa, Rimkevičius.

2010 Bal 26 01:10

Pirmasis blynas namuose prisvilo
2010-04-25 20:43

Sekmadienį pirmosiose tikrai namuose (S.Dariaus ir S.Girėno stadione) žaistose rungtynėse nepavyko nudžiuginti sirgalių - pralaimėta 0:3 (0:0) šalies vicečempionei Vilniaus "Vėtros" vienuolikei, kuri su 7 taškais užima šeštą vietą.

Du įvarčius į kauniečių vartus įmušė Artūras Rimkevičius (47 ir 75 min.), vieną - Vladimiras Gogberašvilis (74 min.).

Eimantas Marozas turėjo realią progą sušvelninti rezultatą, tačiau 84 minutę nerealizavo 11 m baudinio.

Trenerių mintys po rungtynių:

Virginijus Liubšys ("Vėtra"): "Manau, kad tarpais buvo neblogo futbolo. Smagu žaisti tokioje fantastiškoje aikštėje, manau geriausioje šiuo metu Lietuvoje. Komanda jautėsi puikiai, žaidė pakilios nuotaikos ir laimėjo pagal rezultatą. Žaidimas tik tarpais mane tenkino. Reikia neatsipalaiduoti, nes šią savaitę laukia dar dvejos sunkios rungtynės".

Viačislavas Novikovas ("Atletas"): "Komanda sužaidė neblogas rungtynes. Pirmą kėlinį taip neblogai sekėsi, tačiau antrajame kėlinyje grubios gynėjų klaidos leido varžovams įmušti net tris įvarčius. Viską daro jaunystė. trumpam perimam iniciatyvą, nuskubam prie varžovų vartų ir nespėjam apsiginti. Realią progą sušvelninti rezultatą turėjo Eimantas Marozas, bet paskubėjo ir neįmušė. Gaila, tikėjausi daugiau".
Komandų sudėtys:

"Atletas": 12-Aivaras Bražinskas; 2-Mantas Sirvydas, 33-Marius Žukovas, 3-Gediminas Zaborskis; 23-Eisvinas Utyra, 13-Rokas Garastas, 30-Vladas Petkevičius (17-Erikas Rūškys, 56 min.), 8-Paulius Smaryginas (19-Audrius Juozaitis, 68 min.), 16-Vaidas Macianskis (7-Deividas Latušenka, 78 min.); 10-Jaunius Mikalauskas, 9-Eimantas Marozas. Atsarginiai: 32-Mantas Tamulionis; 15-Karolis Vasiliauskas, 21-Paulius Macevičius, 11-Jaunius Juozaitis.

"Vėtra": 1-Mantas Galdikas; 5-Algis Jankauskas, 23-Audrius Veikutis, 22-Andrej Usačiov, 3-Voldemar Borovskij; 34-Tomas Ražanauskas, 26-Marius Stanaitis (90-Andrej Liach, 46 min.), 25-Vladimir Gogberašvili, 9-Tadas Eliošius (11-Povilas Krasnovskis, 77 min.), 8-Artūras Žulpa (19-Robertas Vėževičius); 77-Artūras Rimkevičius. Atsarginiai: 30-Povilas Valinčius; 7-Jevgenij Moroz, 2-Georgas Freidgeimas, 10-Gajus Kulbis.