bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

2010-04-25 Ekranas - Banga

2010 Bal 26 01:05

Pagarba Bangai už kovą aikštėje. Vienos įdomiausių šiais metais matytų rungtynių.

hmmm...
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 2010 Vas 21 14:42
Palaikoma komanda: Nėra

Re: 2010-04-25 Ekranas - Banga

2010 Bal 26 08:38

Broniau, galiu nesutikti? Vieni atakavo, ne itin vykusiai, pripazinkime, kiti gynesi ir padare kelias kontras per vazybas... Tikrai ne itin malonios akiai rungtyns... Tikekimes bus idomesniju...

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2010-04-25 Ekranas - Banga

2010 Bal 26 10:59

Aišku gali nesutikti, čia gi mano ir tavo nuomonė. Aš gal į kitus dalykus aikštelėje žiūriu. Pavyzdžiui vakar buvau rungtynėse Žalgiris - Klaipėda ir nors laimėjo mano mėgiama komanda, pamačiau nemažai atakų, 3 įvarčius bei vieną neužskaitytą, bendras vaizdas aikštėje mane labai nuvylė - Klaipėda nekovojo (ypač pirmame kėliny), o Žalgiris darė labai daug broko (gal prasta aikštės kokybė tam turėjo įtakos?). Prieš rungtynes Panevėžy mintyse nutariau palaikyti Bangą ir man labai patiko jos žaidimas. Gal Ekranas neįvertino varžovo? Bet viena yra žaisti puse kojos prieš aiškiai silpnesnį varžovą ir nesugebėti jo nugalėti dėl laimės stokos, o kita - susidurti su teoriškai silpnesne, bet "užsivedusia" chebra, kuri tiksliai laikosi trenerio plano (apsiginti ir kontratakuoti), bei kovoja kiekviename aikštės centimetre. Net gargždiškių akyse (kai kamera rodydavo iš arti) matėse kaip rimtai jie dirba savo darbą. Daugiau tokių rungtynių..

hmmm...
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 2010 Vas 21 14:42
Palaikoma komanda: Nėra

Re: 2010-04-25 Ekranas - Banga

2010 Bal 26 11:07

Nu okis cia galima gincytis iki nzn ko, bet tiek to... Teko matyt vakar Atletas - Vetra. Buvau vienas is tu 50 turbut, kur bilietuka pirkau uz 8 Lt. Vaizdelis idomus buvo kokia 30 min, o paskui reikejo persesti prie Atleto vartu, nes kitoje puseje zaidimo kaip ir nebuvo... Nu neesme, grazu futbola pamatysime tik Cempionu lygoje arba kai LT rinktine los...

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2010-04-25 Ekranas - Banga

2010 Bal 26 11:47

Teko matyt vakar Atletas - Vetra. Buvau vienas is tu 50 turbut, kur bilietuka pirkau uz 8 Lt...
beje, o kaip pati veja? Tikiuosi nesubjaurojo stipriai ir FBK galės savaitgalį ten žaisti namų mačą prieš Nevėžį.

hmmm...
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 2010 Vas 21 14:42
Palaikoma komanda: Nėra

Re: 2010-04-25 Ekranas - Banga

2010 Bal 26 12:18

Nu FBK`ams tikrai uzteks :) Gera veja, tikrai gera... Europinio lygio bent jau is tribunu atrode...

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2010-04-25 Ekranas - Banga

2010 Bal 26 12:27

Nu neesme, grazu futbola pamatysime tik Cempionu lygoje arba kai LT rinktine los...
- Lietuvos lygose "gražaus" (ala ČL) futbolo būti negali ir laukti to neverta, o lyginti su ČL iš vis kvaila.. Rinktinė taip pat nežaidžia "gražiai". Ko gali tikėtis iš lietuvių komandų - tai kovos, žaidėjų atsidavimo rungtynėms, šiokios tokios technikos blykstelėjimo ir įdomesnių įvarčių. Paprasčiausiai žinau ribą (gali ją vadinti "lygiu", nors man šis žodis nepatinka), kurią gali pasiekti mūsų komandos (tiek klubai, tiek rinktinė). Jei rungtynėse ši riba pasiekiama ar yra netoli jos, mane mūsiškių žaidimas tenkina. Jei ji yra perkopiama, tada jau fantastika. Bet tokių rungtynių mačiau vos kelias (pvz. 2006.09.06 Lietuva-Škotija 1:2 ar 2008.09.06 Rumunija-Lietuva 0:3). Beje, toje pačioje ČL būta tokių nykių rungtynių, kad norisi nusišauti. Iš paskutinių matytų (nors aš nelabai ir žiūriu) - Sevilja-CSKA 1:2..

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2010-04-25 Ekranas - Banga

2010 Bal 26 13:41

A.Narbekovas: "Iškovotą tašką lėmė labai gera gynyba"
2010 balandžio 25 d., sekmadienis
http://www.ivartis.lt/naujienos/new.241 ... ynyba.html

Po svečiuose iškovotų nulinių lygiųjų A lygos 6-ojo turo rungtynėse su Panevėžio „Ekranu“ Gargždų „Bangai“ vadovaujantis Arminas Narbekovas gyrė savo auklėtinius ir pripažino, kad džiaugiasi iškovotu tašku, nepaisant to, kad nesugebėjo pasinaudoti keliomis realiomis progomis išplėšti pergalę.

„Norėčiau pasveikint savo kolektyvą. Jaunimas šios dienos rungtynėse visas 90 minučių sužaidė tikrai puikiai. Ypač džiugu, kad tai įvyko prieš tokį galingą varžovą kaip Panevėžio „Ekranas“, - po mačo spaudos konferencijoje džiaugėsi Arminas Narbekovas.

„Kita vertus, varžovai turėjo vos vieną realią progą pasižymėti, o mes neišnaudojome net kelių šimtaprocentinių situacijų, - kalbėjo „Bangos“ strategas. – Norėčiau pagirt gynėjus, kurie prieš tokį varžovą kaip „Ekranas“ sužaidė labai gerai ir neleido varžovams susikuri nei vienos šimtaprocentinės progos“.

Grįžti į