2010 Bal 29 22:12

2010 m. gegužės 1 d. 15.00 val. Alytaus „Vidzgiris“ ir Šilutės FK.
Rungtynės vyks Druskininkuose, Ateities g. dirbtinos aikštės stadione

Futbolinio statistiniai resursai:
Alytaus „Vidzgiris“ I lygoje sužaidė 3 rungtynes, per kurias įmušė 3, praleido 3 įvarčius.

Šilutės FK I lygoje sužaidė 145 rungtynes, per kurias įmušė 281, praleido 188 įvarčius, 3 paskutinėse rungtynėse sužaidė lygiosiomis, paskutinėse 4 rungtynėse nelaimėjo, įmušė bent vieną įvartį paskutinėse 7 rungtynėse.

Re: 2010-05-01 Vidzgiris - Šilutė

2010 Geg 01 19:18

Lietuvos futbolo I lygos ketvirtasis turas baigėsi Druskininkuose vykusiomis rungtynėmis, kuriose varžėsi Alytaus „Vidzgirio“ ir „Šilutės“ komandos. Eimanto Poderių taiklių šūvių dėka „Vidzgiris“ 2:0 (1:0) palaužė varžovus iš pamario ir, pasinaudojęs Kėdainių „Nevėžio“ bei Kretingos „Minijos“ nesėkmėmis, pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės poziciją. Tuo metu „Šilutė“ smuktelėjo į aštuntąją vietą.

„Vidzgiris“ į priekį išsiveržė pirmojo kėlinio pabaigoje. 43-ią minutę E.Poderis sužaidė „sienelę“ su komandos draugu, atsidūrė vienas prieš „Šilutės“ vartininką ir jį nuginklavo – 1:0.

Po pertraukos Alytaus komanda kontroliavo situaciją ir pergalę įtvirtino 70-ą minutę, kai E.Poderis baudos smūgiu iš 25-ių metrų pasiuntė kamuolį į „Šilutės“ vartų „devyniukę“ – 2:0.

2010 Geg 01 19:26

Toks pastebėjimas, kad trys komandos , kurios atėjo iš antros lygos pietų zonos, užima tris pirmas vietas I-oje lygoje :)

2010 Geg 01 22:18

Vidzgiris (Alytus) - Šilutė (Šilutė) 2:0 (1:0)
Teisėjas: D.Grėviškis (Vilnius), 50 žiūrovų
Įvarčiai: 40 min. ir 66 min. E.Poderis („Vidzgiris“)
Įspėjimai: 34 min. Š.Neciunskas, 36 min. V.Baranovskij, 75 min. Aivaras Kadziauskas („Vidzgiris“); 65 min. Žilvinas Česnulis, 75 min. R.Šmitas („Šilutė“)

2010 Geg 02 21:14

FK Vidzgiris pergalė prieš FK Šilutė komandą 2-0.
Gegužės 1 dieną FK Vidzgiris žaidė rungtynes su praėjusių metų pirmenybių nugalėtoju -FK Šilutės komanda. Beveik visas varžybas lijęs lietus nesutrukdė komandoms parodyti gražaus futbolo. Pirmenybių debiutantai -FK Vidzgiris savo žaidimu nenusileido priešininkams ir po atkaklios kovos nugalėjo 2-0. Rungtynes Vidzgiris pradėjo šia sudėtimi - vartininkas A.Likša, gynyboje A.Kadziauskas, R.Blinovas, E.Sušinskas, K.Burinskas, saugai -V. Baranovskij, Š.Neciunskas, kpt. T.Jaruševičius, E.Poderis, puolime -G.Vaitulevičius, A.Žemaitis. Aivaras Kadziauskas, dar pilnai neišsigydęs praėjusiose rungtynėse patirtos traumos, padėjo komandai šioje dvikovoje. Aurimas Kadziauskas, kurio dėl traumos aikštelėje nematome keliose rungtynėse, matyt dar negreitai padės komandai, nes jam bus atlikta kelio operacija. Linkim jam kuo greičiau prisijungti prie draugų aikštelėje. Nuo I-o kėlinio pradžios nedidelę persvarą įgijo FK Vidzgiris, kurio atakose buvo aktyvūs tiek saugai, tiek puolėjai. V.Baranovskij buvo mūsų nuomone pargriautas baudos aikštelėje, tačiau teisėjas nefiksavo pražangos ir neskyrė 11m baudinio. Kitos atakos metu Valentinas prasiveržė pro gynėjus, smūgiavo į vartus, o vartininko atmuštą kamuolį G.Vaitulevičius nesugebėjo iš arti pasiųsti į vartų tinklą. E.Poderio kartu su G.Vaitulevičiu sužaidus sienelę, Eimantas gavo progą smūgiuoti į vartus ir ją išnaudojo, pelnydamas įvartį 40 žaidimo minutę. Varžovai pirmame kėlinyje savo atakose irgi sukeldavo pavojų Vidzgiriui, tačiau jos nevirto įvarčiais. II-ame kėlinyje aikštės šeimininkai turėjo daugiau rūpesčių gindamiesi, nes varžovai rasdavo spragų gynyboje. Tačiau patikimai vartus saugojęs A. Likša neleido FK Šilutei džiaugtis įvarčiu. Antrame kėlinyje ir FK Vidzgiris atakos taip pat buvo pavojingos, jose buvo ir tolimų smūgių, pavojingų perdavimų, kas džiugino dėl lietaus negausiai susirinkusius žiūrovus. Mūsų komandos persvarą taikliu smūgiu į devyniukę įtvirtino E.Poderis (po paskirto baudinio), efektingai pelnydamas savo antrą įvartį. Šią dviejų įvarčių persvarą Vidzgiris išlaikė iki rungtynių pabaigos.