2010 Geg 13 20:13

2010-05-16 15val. Vidzgiris-Lifosa
Druskininkų dirbtinės dangos aikštė

Futbolinis.lt
Paskutinės tarpusavio rungtynės 2009 m. rugpjūčio 25 d. Kėdainių miesto centrinio stadiono aikštėje baigėsi lygiosiomis rezultatu 3:3. Iš viso nuo 2007 m. komandos tarpusavyje sužaidė 6 oficialias rungtynes, Kėdainių „Lifosa“ laimėjo 3 kartus, 1 rungtynės baigėsi lygiosiomis, įvarčių santykis - 14:13 Kėdainių „Lifosos“ naudai.

Re: 2010-05-16 Vidzgiris - Lifosa

2010 Geg 16 16:56

Vidzgiris (Alytus) - Lifosa (Kėdainiai) 4:0 (1:0)
Teisėjas: I.Kovalenko (Jonava), 120 žiūrovų
Įvarčiai: 39 min. G.Vaitulevičius, 57 min. ir 65 min. A.Žemaitis, 71 min. T.Jaruševičius („Vidzgiris“)
Įspėjimai: 43 min. A.Radavičius, 43 min. A.Šteinas, 45+3 min. A.Klimakovas („Lifosa“)
Pašalinimai: 70 min. M.Pinskis („Lifosa“)
Paskutinį kartą redagavo 1 slasher. Iš viso redaguota 2010 kartus.

Greenas
Pranešimai: 647
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 12:05
Palaikoma komanda: Kybartų Sveikata

2010 Geg 16 17:24

Še tau ir lyderiai... kaži kas ten jiem nutiko. Gal išvažiavo pusė komandos į kaimus/sodus? :D

2010 Geg 16 19:55

„Pagal žaidimą „Vidzgiris“ turėjo laimėti ne 4:0, o 1:0. Šiandien mūsų žaidimas buvo tragiškas. Varžovai pasirodė neblogai, tačiau iš esmės mes patys sau prisidarėme problemų. Komanda aikštėje tiesiog vaikščiojo. Aiškinsimės, kas nutiko ir darysime išvadas“, – po triuškinančios nesėkmės pasiteisinimų neieškojo „Lifosos“ klubo pirmininkas Vygandas Jodenis.

2010 Geg 16 21:00

FK Vidzgiris įveikė pirmenybių lyderį FK Lifosa 4-0
2010-05-16 20:08:51

2010 05 16 d. įvykęs VI turo susitikimas su pirmenybių lyderiu FK Lifosa komanda iš Kėdainių kėlė nerimą ne tik treneriui A.Makštučiui, bet ir komandos žaidėjams. Tačiau varžybos FK Vidzgiris komandai susiklostė gan palankiai. Rungtynes FK Vidzgiris pradėjo jau tradicine sudėtimi - A.Likša, A. Kadziauskas, K. Burinskas, E. Sušinskas, R. Blinovas, E.Poderis, V. Baranovskij, Š. Neciunskas, kpt. T. Jaruševičius, A. Žemaitis ir G. Vaitulevičius.Nuo pat rungtynių pradžios mūsų komanda turėjo apčiuopamą persvarą ir varžovus aplošė visose pozicijose. Kaip niekada darniai dirbę gynyboje ir nepadarę klaidų, mūsų žaidėjai puolime pranoko savo varžovus, pelnydami keturis įvarčius. Rungtynių pradžioje T. Jaruševičius galėjo įmušti iš patogios padėties, tačiau jo smūgius atrėmė varžovų vartininkas. FK Lifosa puolėjo smūgis galva vos nevirto įvarčiu ir buvo bene vienas iš pavojingiausių momentų pirmame kėlinyje prie mūsų vartų. O Vidzgiris pavojingomis atakomis kėlė nuolatinę grėsmę - V. Baranovskij smūgiu iš arti pataikė į skersinį, E.Poderio smūgį atrėmė vartininkas. I-am kėliniui baigiantis savo progą įvarčiui išnaudojo G.Vaitulevičius 39 min. iš arti nukreipęs kamuolį į varžovų vartus. Minimalia persvara pasibaigęs pirmasis kėlinys žadėjo įdomią dvikovą ir antrame. Nors varžovai stengėsi rezultatą išlyginti, tačiau įvarčiai krito tik į jų vartus. 57 min E.Poderio tikslus perdavimas leido A.Žemaičiui išbėgti vienam prieš Lifosa vartininką, ir jis savo progą išnaudojo, įmušdamas kamuolį į vartų kampą. Po įmušto antrojo įvarčio mūsų komandos persvara dar išryškėjo, nes savo atakose puolėjai ir saugai nuolatos sukurdavo progas. O gynėjo K. Burinsko prisijungimai atakose taip pat virsdavo pavojumi Lifosa vartams. Šiose rungtynėse vėl aktyviai žaidęs V.Baranovskij prisidėjo įmušant dar du įvarčius į priešininkų vartus. Jo rezultatyvus perdavimas A. Žemaičiui 65 min ir jo taiklus smūgis padidino rezultatą 3-0 FK Vidzgiris naudai. Tai buvo antras Algio įvartis šiose rungtynėse. O po Valentino uždirbto baudinio 71 min savo pirmąjį įvartį įmušė T. Jaruševičius, jo taiklus smūgis į devyniukę buvo gražiausias varžybose. FK Lifosa rungtynes baigė vienu žaidėju mažiau, nes II-o kėlinio viduryje jų žaidėjui buvo parodyta raudona kortelė. Baigiantis varžyboms gerą progą pelnyti įvarčiui turėjo R. Bačinskas, jo iš arti spirtas kamuolys atsimušė į skersinį. G. Vaitulevičius išbėgęs prieš vartininką galėjo spirti į vartus, tačiau truputį netiksliai perdavė kamuolį V. Baranovskij ir ši proga nevirto įvarčiu. Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo FK Vidzgiris pergalę 4-0. Šios rungtynės turėjo patikti Druskininkuose gausiau susirinkusiems futbolo gerbėjams. Kitas dvi rungtynes FK Vidzgiris žais išvykoje su Kauno U -19 ir Klaipėdos Atlantas komandomis.