2010-05-30 Klaipėda - Vėtra

Parašytas: 2010 Geg 30 21:02
Toxico
FC "Klaipėda" prieš "Vėtrą" nepapūtė
Paskutinėse Lietuvos futbolo A lygos dvyliktojo turo rungtynėse Klaipėdoje vietos "Klaipėda“ ekipa susitiko sostinės "Vėtros“ futbolininkais. Nors sezono starte pajūrio ekipa Vilniuje sugebėjo sužaisti lygiosiomis 1:1, šįkart aikštę teko palikti nieko nepešus, vilniečiai iškovojo pergalę rezultatu 3:1 (1:0).

Susitikimo pradžioje "Vėtros“ ekipa rengė vieną ataką po kitos ir jau 17 susitikimo minutę pasiekė savo, po puikaus reido kairiuoju atakos kraštu Tadas Eliošius pelnė pirmą susitikimo įvartį. Po pelnyto įvarčio sostinės futbolininkai neišnaudojo dar keletos susikurtų progų.

Kėliniui įpusėjus žaidimo kontrolę į savo rankas perimti pabandė "Klaipėdos“ ekipos žaidėjai. Nors progų įvarčiui pelnyti buvo sukurta, tačiau pasižymėti jiems nepavyko. Vos prasidėjus antram rungtynių kėliniui, 48 minutę, prie atšokusio kamuolio pirmasis suskubęs "Klaipėdos“ ekipos legionierius iš Rusijos Dmitrij Stockij išlygino rezultatą.

Tačiau šiuo įvarčiu komandai ilgai džiaugtis neteko. Jau po trijų minučių po kampinio pakeltą kamuolį galva į vartus nukreipė Algis Jankauskas, tai gražindamas savo ekipai pranašumą. "Klaipėdos“ ekipos žaidėjai bandė gelbėti situaciją, tačiau patikimai rungtyniavęs vartininkas Povilas Valinčius neleido aikštės šeimininkams pelnyti įvarčio.

Susitikimui artėjant prie pabaigos "Vėtra“ surengė greitą ataką, kurioje dešiniu kraštu prasiveržęs Robertas Vėževičius perdavė kamuolį į centrą T. Eliošiui ir šis net nestabdydamas kamuolio pasiuntė šį į vartų tinklą, taip pelnydamas antrą savo įvartį rungtynėse ir padėdamas tašką šiame susitikime.

Po pergalės "Vėtros“ ekipa turnyrinėje lentelėje pakilo į šeštą poziciją taip aplenkdama "Bangos“ futbolininkus.