2010-05-30 Kruoja - Šiauliai

2010 Geg 31 00:26

Atkaklus trileris Šiauliuose baigėsi taikiai
2010 gegužės 30 d., sekmadienis.

Itin atkakliai susiklostė dviejų Aukštaitijos ekipų rungtynės. Mačas Pakruojyje tarp vietos „Kruojos“ ir „Šiauliai“ ekipų pasibaigė taikiai 3:3 (1:0). Dar susitikimo pradžioje, 17 minutę po Virginijaus Šimkaus įvarčio, aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį ir ilgai pirmavo. Tik antro kėlinio 60 minutę svečiams iš Šiaulių pavyko rezultatą išlyginti. Nuo 11 m. žymos taikliai smūgiavo Mantas Kuklys. Dar po dešimties minučių „Šiauliai“ jau išsiveržė į priekį, kuomet įvartį pelnė Vaidas Viktoravičius. Bet tai nebuvo pabaiga, jau 79 susitikimo minutę tikslus Kęstučio Mykolaičio smūgis vėl atstatė lygybę aikštėje. Vis tik susitikimui artėjant prie pabaigos Viktor Raskov dar kartą išvedė šiauliečius į priekį ir jau mažai kas abejojo jų pergale. Bet tuo nepatikėjo K.Mykolaitis, jau per pridėtą rungtynių laiką dar kartą išlyginęs rezultatą. Po tašką pasidalinusios ekipos nepakeitė savo pozicijų turnyrinėje lentelėje, „Šiauliai“ – penkti, „Kruoja“ – aštunta.
Statistika:
Kruoja (Pakruojis) - Šiauliai (Šiauliai) 3:3 (1:0)
Teisėjas: G.Mažeika (Kaunas), 450 žiūrovų
Įvarčiai: 16 min. V.Šimkus, 80 min. ir 90+5 min. K.Mykolaitis ("Kruoja"); 62 min. (iš 11m.) M.Kuklys, 70 min. V.Viktoravičius, 86 min. V.Raskov ("Šiauliai")
Įspėjimai: 63 min. I.Kozlovs, 90+3 min. D.Lunskis ("Šiauliai")