komodo varanavičius
Pranešimai: 323
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 21:36
Palaikoma komanda: VFMD Žalgiris

Re: 2010-06-01 Atlantas - FBK Kaunas

2010 Bir 03 08:49

Todėl, kad anksčiau tokio gražaus logotipo ant marškinėlių neturėjo
bet, tai kodėl įtempti mačai buvo? (arba neįtempti, jeigu čia ironija) Visokių rungtynių su Atlantu buvo. Ar čia tave taip trikdo romkos pinigai , kad išskirtinį statusą suteiki Atlanto -FBK mačams.:)
Todėl, kad dauguma jų baigdavosi 2:1 tokie netikėti golai 87 min. ir panašiai, o padlotnyko pinigai manęs tikrai netrikdo, aš Lietuvoj senokai gyvenu, sukčių ne vieną ir ne du esu matęs.
Kas dėl vacio, tai jį reikia mest na**** iš futbolo, pašvinko jis jau senai. policininkas, chren ten policininkas - mentas korumpuotas, banditams irgi nereikalingas, Klaipdėdai irgi senai atsibodęs, Suvalkija geresnių sūnų matę. Tuoj ir šeimininkas jį paliks žiemą basą. Kiek dar teisėjai su apsauga vaikščios su apsauga dėl tokių nevispročių. Jau nebejuokinga.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2010-06-01 Atlantas - FBK Kaunas

2010 Bir 03 09:55

Todėl, kad dauguma jų baigdavosi 2:1 tokie netikėti golai 87 min. ir panašiai,...
Tai, kaip suprantu netikėti golai rungtynių pabaigoje gaudavosi dėl bendro logo anr marškinėlių. Matyt ir paskutiniam mače tai sugrojo. Tik kažin kas tuo suinteresuotas labai buvo? :lol: O gal įtempta būdavo todėl, kad Atlantas, kaip ir FBK, Žalgiris yra ir liks kovingiausios komandos ant Lietuvos.
Kas dėl vacio, tai jį reikia mest na**** iš futbolo, pašvinko jis jau senai.

turėtų jau duoti Vaciui "iki gyvos galvos", bet greičiausiai LFF dar palauks, pakokol kokiam teisėjui neišbarškins rungtynių metu pusę dantų :)

komodo varanavičius
Pranešimai: 323
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 21:36
Palaikoma komanda: VFMD Žalgiris

Re: 2010-06-01 Atlantas - FBK Kaunas

2010 Bir 03 11:56

Todėl, kad dauguma jų baigdavosi 2:1 tokie netikėti golai 87 min. ir panašiai,...
Tai, kaip suprantu netikėti golai rungtynių pabaigoje gaudavosi dėl bendro logo anr marškinėlių. Matyt ir paskutiniam mače tai sugrojo. Tik kažin kas tuo suinteresuotas labai buvo? :lol: O gal įtempta būdavo todėl, kad Atlantas, kaip ir FBK, Žalgiris yra ir liks kovingiausios komandos ant Lietuvos.
grąžinsiu tave į pradžią ir primenu, kad aš kalbėjau apie tuos mačus, kurie baigdavosi/būdavo pastaraisiais metais. Kur aš kalbėjau apie paskutinį mačą? O tu pats iškėlei hipotezę, kad matyt ir paskutianm mače tai sugrojo ir iš karto ja suabejojai :idea: kak prikažyš tebia ponymat, Said? :) Visko gali būti, kad ir dėl to, kad kovingiausios, bet aš šita versija gan nepatikima.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2010-06-01 Atlantas - FBK Kaunas

2010 Bir 03 12:38


grąžinsiu tave į pradžią ir primenu, kad aš kalbėjau apie tuos mačus, kurie baigdavosi/būdavo pastaraisiais metais.
tai prie ko tas gražus logotipas tada :lol: ... Ai, suprantu ką norėjai pasakyt,tebūnie. Tiesos vis tiek nesužinosim apie tuos 3 metus.

Grįžti į