2010 Bir 01 20:14

2010 Bir 01 20:53

Klaipėdos „Atlantas“ – FBK „Kaunas“ 1:2 (1:0)

Teisėjas: D.Miklovas (Palanga), 450 žiūrovų

Įvarčiai: 26 min. A.Burzdžius („Atlantas“); 49 min. M.Stonkus („Atlantas“ į savo vartus), 90+2 min. T.Miklinevičius („Kaunas“)

Įspėti: 22 min. V.Laurinaitis, 45+2 min. A.Lekevičius, 65 min. M.Kaveckas („Atlantas“); 23 min. A.Sanajevas, 88 min. V.Andriuškevičius („Kaunas“)

įtemptas mačas turėjo būti. Atsigauna Atlantas, o FBK matyt jau artėja laikas prarasti kokį taškelį.

2010 Bir 01 20:59

“Prisipažinsiu, mačas mūsų komandai susiklostė sunkiai. Pirmajame kėlinyje vyrai nesužaidė taip, kaip tikėjomės, kaip norėjome. Tad po pertraukos teko vytis varžovus, o jie buvo labai “užsivedę”, norėjo su lyderiais sužaisti kuo geriau. Manau, klaipėdiečiai labiau norėjo laimėti, o mūsiškiai pamanė, kad vis tiek kaip nors laimės. Tačiau aš vaikinams sakiau, kad su baltom pirštinėm lengvai nelaimėsi”, – Penalty.lt svetainei sakė FBK “Kauno” vyriausiasis treneris Saulius Vertelis.

Jis pripažino, kad mačas su “Atlantu” kauniečiams šį sezoną buvo sunkiausias. “Laimėjome, nes daugiau treniruojamės, esame geriau pasirengę fiziškai. Tačiau nerimauju, kad tų sunkių rungtynių daugėja. Reikės kalbėti su futbolininkais, aiškintis priežastis”, – pasakojo S.Vertelis.

komodo varanavičius
Pranešimai: 323
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 21:36
Palaikoma komanda: VFMD Žalgiris

2010 Bir 01 21:11

Na, su atlantu visada mačai įtempti būdavo, o ypač pastaraisiais 3im metais.

2010 Bir 01 21:23

įdomu kodėl :)?

2010 Bir 01 21:29

"Kaunas" išplėšė pergalę uostamiestyje
Klaipėdos "Atlantas" antradienį dar kartą patvrtino, kad savo namų rungtynėse jie taškų dalinti nelinkę niekam. Iki rungtynių su "Kaunu" klaipėdiečiai savo stadione buvo laimėję dvejas rungtynes ir tiek pat sužaidę lygiosiomis.

Iš LFF I lygos pirmojo turo atkeltose rungtyėse daugelis galbūt tikėjosi gana lengvos "Kauno" pergalės, bet aikštės šeimininkai turėjo visai kitokių lūkesčių.

Didžiausią rungtynių intrigą "Atlantas" sukūrė 26 min., kai po A.Burzdžiaus įvarčio išsiveržė į priekį.

Praleidę įvartį "Kauno" futbolininkai sukruto ir tapo aktyvesni puolime, bet iki pertraukos rezultatas išliko nepakitęs. "Atlantas" tapo pirmąja ekipa LFF I lygoje, laimėjusia pirmąją rungtynių dalį prieš "Kauno" futbolininkus.

Po pertraukos "Kauno" treneriai atliko keitimą - Andrių Sanajevą pakeitė Mindaugas Bagužis.

Antrajame kėlinyje nesužaidus nei penkių minučių kauniečiai išlygino rezultatą. Pasižymėjo Andrius BARTKUS. 1:1.

Išlyginę rezultatą mūsiškiai ir toliau atakavo. 58 min. po "Kauno" kelto kampinio ir M.Bagužio smūgio kamuolys "padraugavo" su virpstu, bet rezultatas išliko lygus.

Dar vieną keitimą Saulius Vertelis atliko 71 min. - M.Šoblinską pakeitė puolėjas Gvidas Juška.

Iki pat rungtynių pabaigos "Kaunas" tęsė "Atlanto" vartų apgultį, bet pergalingo įvarčio reikėjo laukti iki paskutinės rungtynių minutės. Žodį tarė komandos kapitonas Tomas MIKLINEVIČIUS, smūgiu galva išplėšęs pergalę "Kaunui".

Tai buvo jau aštuntoji geltonai-žalių pergalė pirmenybėse. Artimiausios rungtynės - birželio 4 d. išvykoje su "Vidzgiriu".

"Kauno" su "Atlantu" rungtyniavo tokios sudėties:

Laurynas Vertelis; Valdas Pocevičius, Mantas Fridrikas, Andrius Sanajevas (46 min. Mindaugas Bagužis), Vytautas Andriuškevičius; Andrius Bartkus, Tomas Miklinevičius, Aurimas Vertelis (35 min. Simonas Paulius), Marius Šoblinskas (71 min. Gvidas Juška); Edinas Pehličius, Nerijus Valskis.

2010 Bir 01 21:59

Įdomu kodėl būdavo, ar įdomu kodėl pastaraisiais 3im? :)

2010 Bir 01 22:07

kodėl pastaraisiais 3im?

2010 Bir 02 10:22

gaila, kad oficialioj spaudoj nieko nepranešta apie Vacio šou... Paskutinėmis rungtynių minutėmis turėjo neblogų vaizdų išvysti susirinkusi liaudis, ir dar tas įvartis per pridėtą laiką :)

tpc
Pranešimai: 265
Užsiregistravo: 2010 Vas 14 13:25
Palaikoma komanda: FBK KAUNAS

2010 Bir 02 10:38

Liudininko akimis:
"Gerbiamas ponas Vacys Lekevičius bandė išsiaiškinti su teisėjais, kodėl išvarė iš aikštės žaidėją, kuris ala gavo traumą, bet daktarų jam neprireikė ir jis pats atsistojo. O teisėjas liepė išeiti iš aikštės. O tada FBK pakėlė kampą ir.... Tai po rungtynių teisėją apsaugojo tik apsauginiai, kurie buvo pastumdyti ir vėliau prisistatę mentai (:" :mrgreen:

2010 Bir 02 12:04

Todėl, kad anksčiau tokio gražaus logotipo ant marškinėlių neturėjo

2010 Bir 02 12:56

bet, tai kodėl įtempti mačai buvo? (arba neįtempti, jeigu čia ironija) Visokių rungtynių su Atlantu buvo. Ar čia tave taip trikdo romkos pinigai , kad išskirtinį statusą suteiki Atlanto -FBK mačams.:)
Lekevičius bandė išsiaiškinti su teisėjais, kodėl išvarė iš aikštės žaidėją, kuris ala gavo traumą, bet daktarų jam neprireikė ir jis pats atsistojo. O teisėjas liepė išeiti iš aikštės. O tada FBK pakėlė kampą ir....
na va, bus tam žaidėjui tempti laiką ir laukti lygiųjų. Gavo ko nusipelnė :)

2010 Bir 02 16:32

Vacys Lekevičius vėl savame stiliuje
Vakar vykusios Lietuvos futbolo federacijos I-os lygos rungtynės teisėjui iš Palangos Dariui Miklovui greit nepasimirš. Klaipėdoje vietos „Atlanto“ ir lyderio Kauno FBK „Kaunas“ mačui vadovavęs teisėjas rungtynių pabaigoje susilaukė „Atlanto“ ekipos prezidento Vacio Lekevičiaus nemalonės.
Pajūrio ekipos žaidėjams bandant išsaugoti rezultatą, paskutinėmis rungtynių minutėmis teisėjas vienam traumą imitavusiam žaidėjui liepė palikti aikštę, kur jam būtų suteikta medicininė pagalba. Tai klaipėdiečių ekipos vadovui labai nepatiko ir teisėjo atžvilgiu pasipylė serija ne itin gražių žodžių.
Negana to, turėdami vieno žaidėjo persvarą kauniečiai jau per pridėtą laiką pelnė ir lemiamą įvartį galva, kuris lėmė jiems aštuntą iš eilės pergalę I-oje lygoje.
Tai perpildė V.Lekevičiaus kantrybės taurę ir po rungtynių teisėjo apsauga rūpinosi „Argus“ saugos tarnybos vyrukai bei policijos pareigūnai.

2010 Bir 02 22:35

simuliavimas yra vienas blogiausių dalykų futbole, tai jeigu viskas buvo kaip aprašyta - teisėjui 10 balų. taip ir reikia elgtis su simuliantais