2010 Bir 03 17:00

2010-06-05 16val. Lifosa - Lietava
Kėdainių miesto centrinio stadiono aikštėje

Futbolinis.lt
Kėdainių „Lifosa“ I lygoje sužaidė 8 rungtynes, per kurias įmušė 18, praleido 12 įvarčių, laimėjo 3 paskutines namų rungtynes, įmušė bent po 2 įvarčius paskutinėse 3 namų rungtynėse.

Jonavos „Lietava“ I lygoje sužaidė 312 rungtynių, per kurias įmušė 501, praleido 524 įvarčius, laimėjo 2 paskutines rungtynes, įmušė bent po 3 įvarčius 2 paskutinėse rungtynėse, nepraleido įvarčių 2 paskutinėse rungtynėse, laimėjo 3 paskutines rungtynes išvykoje įmušdami bent po 3 įvarčius.

Lifosa

Re: 2010-06-05 Lifosa - Lietava

2010 Bir 04 20:43

Nemanau, kad lengva bus, bet turetume laimeti...

2010 Bir 05 18:15

Lifosa 2-5 Lietava
16min. Stonkus 0-1
29min. Stonkus 0-2
36min. Buinickij 0-3
38min. ? 0-4
55min. Pinskis 1-4
70min. Stonkus 1-5
80min. Januševičius 2-5

2010 Bir 05 19:35

Šiandien Lifosos komanda labai skaudžiai pralaimėjo Jonavos "Lietavos" futbolininkams rezultatu 2-5.
Labai prastai sužaidę pirmąjį kėlinį Lifosa po grubių klaidų ginyboje net 0-4 pralaiminėjo po pirmojo kėlinio. Nors svečiai ir buvo pirmą kėlinį pranašesni, tačiau ne tiek, kad rezultatas butu toks skaudus. Rezultatui buvus 0-1 teisėjas neskyrė 100 procentinio 11m. baudinio, su kurio po rungtynių sutiko ir svečiai iš Jonavos. Tačiau nieko nepakeisime, pralaimėjome pirmą kėlinį labai solidžiu rezultatu.

Antrajame kėlinyje žaidimas pagyvėjo ir 55min. M.Piskis sušvelnino rezultatą 1-4. Po įmušto įvarčio aikštėje situacija dar labai pasitaisė, Lifosa kontroliavo situacija o varžovai labai neblogai kontratakuodavo. Vidurį kėlinio A.Radavičius ir vienas iš varžovų užsidirba po antrą geltoną kortelę ir rungtynės tesiasi 10 prieš 10. Po vienos iš savo kontatakų 70 min. trečią savo įvartį pabėgęs nuo Lifosos ginėju pelnė Stonkus 1-5. Bėgant rungtynių laikui į pabaigą teisėjas skyrė 11m. baudinį už Lietavos žaidėjo žaidimą ranka baudos aikštelėje ir Januševičius 11m. baudinį realizuoja sušvelnindamas rezultatą 2-5. Gaila iki rungtynių pabaigos Lifosa dar turėjo kelis momentus prie varžovų vartų tačiau kelis kartus nepavyko užbaigti atakų tiksliai. Rungtynės baigėsi triuškinančiu rezultatu 2-5.
Po šio pralaimėjimo Lifosa nukrito į 3 vietą turnyrinėje lentelėje antrą užleizdami Jonavos" Lietavai".

2010 Bir 05 20:17

Ale klaidų klaidelių... Įdomu, kiek klasių baigė rašytojas?