Parašytas: 2010 Bir 06 14:41
Skaudus pralaimėjimas „Vėtrai"
Sekmadienis, 06 Birželis 2010 08:36
Parašė Linas Glodenis

Birželio 5 dieną, šeštadienį, 18:00 val., mažeikiečiai namuose priėmė, praėjusių metų A lygos vicečempionus ir šių metų LFF taurės finalininkus, Vilniaus FK „Vėtra" ekipą. Net tuo pačiu metu vykęs tarptautinis riedutininkų, riedlentininkų, BMX dviratininkų turnyras, bei tarptautinė kalvių šventė, nenuviliojo mažeikiečių nuo futbolo.

Teisėjas: V.Vasiliauskas (Telšiai)
Tribūnose - 1500 žiūrovų.

Rungtynes jau nuo pirmų minučių pradėjo kontroliuoti labiau patyrę svečiai iš Vilniaus. Nors pirmą progą pasižymėti turėjo mūsų komanda. 3-ą minutę, baudos aikštelės prieigose prasižengus „Vėtros" futbolininkui, tačiau mūsų baudos smūgis iš 24 metrų - netikslus. Po šio smūgio, „Vėtra" perima kamuolio kontrole ir daug dažniau atakuoja mūsų vartus ir tik Pauliaus Kaktavičiaus dėka, rezultatas švieslentėje vis dar - 0:0. Tiesa, neilgam, jau 23-ą minutę svečių legionierius Vladimir Gogberašvili, suklaidina mūsų gynėjus ir siunčia kamuolį į „Mažeikių" vartus - 0:1. 30-ą ir 34-ą minutę, „Mažeikių" futbolininkai nerealizuoja dviejų baudos smūgių. 37-ą minutę, pavojinga mažeikiečių ataka ir vėl baigiasi nesėkmingai, kamuolys skrieja šalia virpsto. Nuo 40-tos minutės prasidėjo „Mažeikių" vartų apgultis. 40-ą minutę „Vėtra" nerealizuoja baudos smūgio. 42-ą minutę įspūdingas Rimkevičiaus („Vėtra") smūgis per save skriejantis virš virpsto. 43-ą minutę po dar vienos „Vėtros" komandos atakos, vartininkas Paulius Kaktavičius kamuolį siunčia į kampinį. Rezultatas iki pirmo kėlinio pabaigos nesikeičia - 0:1, svečių naudai.

Antro kėlinio pradžia „Mažeikių" komandai prasideda nesėkmingai, jau 49-ą minutę įvartį pelnė jaunasis „Vėtros" saugas Tadas Eliošius. Trenerio sprendimu 53-ą minutę keitimas mūsų komandoje. Vietoje Tomo Kizevičiaus, aikštėje pasirodo Augustinas Montvydas. Po keitimo neprabėgus nė minutei, Artūras Rimkevičius („Vėtra"), siunčia kamuolį Pauliaus Kaktavičiaus vartus, rezultatas - 0:3. Esant tokiai situacijai, 55-ą minutę keičiamas Linas Petkevičiaus, vietoj jo į aikštę išbėga Nerijus Dargevičius. 58 minutę dar vienas baudos smūgis į „Vėtros" vartus. Gražų mūsų komandos legionieriaus iš Latvijos, Romano Gladilinio smūgi, „Vėtros" vartininkas tik per plauką sugeba pasiųsti į kampinį. 62-ą minutę „Vėtros" ekipoje keitimas: P.Krasnovskį pakeičia A.Žulpa, o 71-ą minutę keitimas jau ir mūsų komandoje. Vietoj Mindaugo Grigučio į aikštę išbėga D. Piliukaitis. 75-ą minutę, Antanas Tautvydas baudos aikštelėje išmaudo „Vėtros" gynėjus ir iš arti siunčia kamuolį į vartus ( 4-ą kartą šiame sezone ), stadionas tarsi atgyja. Tiesa paskutinį tašką šiose rungtynėse dedą jau vieną įvartį pelnęs, T. Eliošius, 87-ą minutę pasiuntęs įvartį į „Mažeikių" vartus. Po šio įvarčio, abiejų komandų žaidimas aprimsta ir iki rungtynių pabaigos pavojingų progų nebesukurta. 88-ą ir 89-ą minutę, „Vėtros" komanda atlieka du keitimus. Pirmąjį rungtynių įvartį pelnęs V. Gogberašvili keičiamas G.Kulbiu, o vietoj trečiąjį rungtynių įvartį pelniusio A. Rimkevičiaus aikštėje pasirodo J. Moroz. Paskutinis rungtynių įvykis, kai per 2-ąją pridėtinio laiko minutę skirta geltona kortelė „Mažeikių" saugui Mariui Birkšiui.

Galutinis rungtynių rezultatas - 1:4 (0:1)

Mažeikių komandos sąskaitoje vis dar 4 taškai ir komanda lieka 10-je vietoje. Artimiausios rungtynės - su A lygos čempionais, bei LFF taurės laimėtojais Panevėžio „Ekrano" ekipa. Panevėžyje birželio 12 dieną, šeštadienį, 19.00 val. Sekančios rungtynės Mažeikiuose, su įveikiamu varžovu - FC „Klaipėdos" ekipa, birželio 23-ą dieną.

Re: 2010-06-05 Mažeikiai - Vėtra

Parašytas: 2010 Bir 06 17:05