2010 Bir 09 21:59

2010-06-10 18val. 30min. FBK Kaunas - Atlantas
Kauno S. Dariauje ir S. Girėno sporto centro stadione

Futbolinis.lt
Paskutinėse tarpusavio rungtynėse 2010 m. birželio 1 d. Klaipėdos miesto centriniame stadione rezultatu 2:1 pergalę šventė Kauno FBK. Iš viso nuo 1991 m. komandos tarpusavyje sužaidė 72 oficialias rungtynes, Kauno FBK laimėjo 44 kartus, 17 rungtynių baigėsi lygiosiomis, įvarčių santykis - 121:54 Kauno FBK naudai.

Paskutinėse tarpusavio rungtynėse Kauno S. Dariauje ir S. Girėno sporto centro stadione 2009 m. rugpjūčio 4 d. rezultatu 2:0 pergalę šventė Kauno FBK. Iš viso šiame stadione nuo 1994 m. komandos tarpusavyje sužaidė 27 oficialias rungtynes, Kauno FBK laimėjo 20 kartų, 4 rungtynės baigėsi lygiosiomis, įvarčių santykis - 56:16 Kauno FBK naudai.

Antrąjį ratą pradėsime rungtynėmis su "Atlantu"

Birželio 10 d. FBK "Kauno" laukia LFF I lygos antrojo rato pirmosios rungtynės.

Kauno S.Dariaus ir S.Girėno sporto centro stadione mūsiškiai susitiks su Klaipėdos "Atlantu".

Tai bus 10-ojo turo rungtynės, kurios sutaps ir su antrojo pirmenybių rato pradžia.

Pirmojo rato rungtynėse uostamiestyje "Kaunas" palaužė "Atlantą" tik paskutinę rungtynių minutę. Musiškiai iškovojo pergalę rezultatu 2:1, nors po pirmojo kėlinio atsilikinėjo 0:1.

Daug sėkmingiau namuose rungtyniaujantis "Atlantas" po pirmojo rato yra 7-oje turnyrinės lentelės vietoje. Uostamiesčio klubas iškovojo 10 taškų (2 pergalės, 4 lygiosios ir 4 pralaimėjimai).

"Kaunas", pirmajame rate iškovojęs visas 9 pergales (27 taškai), tą patį stengsis padaryti ir antroje čempionato dalyje. Ar pavyks mūsiškiams iškovoti dešimtąją pergalę sužinosime rytoj S.Dariaus ir S.Girėno stadione.

Ketvirtadienį "Kauno" ir "Atlanto" rungtynių pradžia - 18 val. 30 min.

2010-06-09 20:30:56

Ketvirtadienį, Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadione, daugkartiniai Lietuvos čempionai „FBK Kauno“ futbolininkai bandys antrą kartą iš eilės įveikti uostamiesčio futbolininkus.

Prieš savaitę vykęs šių komandų susitikimas buvo atkeltas iš pirmojo turo ir jame Kaunas tik paskutinėmis rungtynių minutėmis išplėšė pergalę Klaipėdoje.

Klaipėdos „Atlantas“ žaisdamas namuose demonstruoja kur kas geresnį žaidimą, tad kaip ir buvo galima tikėtis, rimtai pasipriešino prieš kol kas taškų nepraradusius Kauno futbolininkus. Šeimininkai po pirmo kėlinio pirmavo 1:0, tačiau didelėmis Kauno žaidėjų pastangomis įmušus 2 įvarčius be atsako, pergalė iškeliavo į Kauną.

Po šios „FBK Kauno“ pergalės Klaipėdos ekipos prezidentas Vacys Lekevičius užsipuolė teisėjus ir LFF buvo nubaustas tūkstančio litų bauda.

Turnyrinėje I lygos lentelėje Klaipėdos „Atlantas“ surinkęs 10 taškų užima 7-ą vietą, o „FBK Kaunas“ nei karto nepralaimėjo ir su 27 taškais užima pirmąją vietą.

Šis susitikimas kartu bus ir antrojo I lygos rato pradžia. Rungtynės prasidės 18 valandų 30 minučių.

Toxico
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: 2010 Kov 22 15:33
Palaikoma komanda: Neptunas
Miestas: Klaipeda

2010 Bir 10 21:43

46. Kaunas (Kaunas) - Atlantas (Klaipėda) 5:1 (2:0)
Teisėjas: D.Bisigirskas (Jonava), 200 žiūrovų
Įvarčiai: 7 min. ir 55 min. E.Pehlič, 41 min. G.Juška, 62 min. M.Šoblinskas, 80 min. Aurimas Vertelis („Kaunas“); 66 min. E.Razonas („Atlantas“)
Įspėjimai: 48 min. M.Šoblinskas („Kaunas“); 70 min. V.Jeriomenko („Atlantas“)

2010 Bir 10 21:53

Dešimtoji "Kauno" pergalė
Birželio 10-ą dieną LFF I lygoje prasidėjo antrojo rato kovos.

Geltonai-žali ketvirtadienį S.Dariaus ir S.Girėno stadione susitiko su Klaipėdos "Atlantu", kurį kiek daugiau nei prieš savaitę uostamiestyje įveikė rezultatu 2:1.

"Kauno" startinė sudėtis:

Laurynas Vertelis; Valdas Pocevičius, Mantas Fridrikas, Mindaugas Bagužis, Vytautas Andriuškevičius; Marius Šoblinskas, Andrius Bartkus, Tomas Miklinevičius, Aurimas Vertelis; Edinas Pehličius, Gvidas Juška.

Atsargoje:
Rokas Každailis, Andrius Sanajevas, Audrius Račkus, Paulius Vaikasas, Simonas Paulius.

Valandą prieš rungtynes pradėjęs pliaupti stiprus lietus nesiliovė ir teisėjui paskelbus rungtynių pradžią.

Kauniečiai nuo pat pirmų minučių spaudė svečius, kurie rungtynių pradžioje vargo gynyboje atsimušinėdami.

7 min. "Kauno" žaidėjų pastangos greitai vainikuojamos įvarčiu. Andrius Bartkus gražiai prasiveržia dešniuoju kraštu ir po jo perdavimo komandą į priekį taikliu smūgiu galva išveda Edinas PEHLIČIUS. 1:0.

41 min. Baudos aikštelėje Aurimas Vertelis suklaidina varžovą, atiduoda perdavimą Gvidui JUŠKAI, kuris be didelio vargo padidina "Kauno" persvarą. 2:0.

55 min. E.PEHLIČIUS muša dar vieną įvartį. 3:0.

Dar po minutės kairiuoju atakos kraštu link "Atlanto" vartų nurūko A.Vertelis. "Kauno" saugas sugebėjo atlikti perdavimą į baudos aikštelę, bet čia šansu nepasinaudojo Marius Šoblinskas.

57 min. Įspūdingą baudos smūgį atlieka Mantas Fridrikas, bet šuolyje "Atlanto" vartininkas Arnas Lekevičius smūgį atremia ir nukreipia kamuolį į kampinį.

62 min. Po Mariaus ŠOBLINSKO įvarčio "Kauno" persvara jau triuškinanti. 4:0.

66 min. snūstelėjus "Kauno" gynybai "Atlantas" sušvelnina rezultatą. Nestipriu smūgiu galva kamuolį į mūsų vartus siunčia Ernestas Razonas. 4:1.

70 min. Tomą Miklinevičių keičia Simonas Paulius.

74 min. dar du "Kauno" keitimai: Mantą Fridriką keičia Andrius Sanajevas, o Valdą Pocevičių - Audrius Račkus.

80 min. "Atlanto" triuškinimą užbaigia Aurimas VERTELIS. 5:1.

90 min. Paulius Vaikasas pasirodo aikštėje vietoj Mariaus Šoblinskas.

2010 Bir 10 21:54

„Šios rungtynės gerokai skyrėsi nuo tų, kurias su „Atlantu“ žaidėme Klaipėdoje. Šiandien likau labai patenkintas vaikinų žaidimu. Ne kartą būdavo, kad komanda laimėdavo, tačiau jos neskubėdavau girti. Po mačo su uostamiesčio futbolininkais nenoriu išskirti nė vieno mūsų žaidėjo, nes galiu pagirti visą komandą“, – Penalty.lt portalui sakė FBK „Kauno“ vyriausiasis treneris Saulius Vertelis.

Anot jo, kauniečiai varžovus pranoko pagal visus žaidimo komponentus. „Mums viskas pavyko. Komanda gerai palaikė kamuolį, sumaniai atlikdavo ilgus perdavimus, puikiai judėjo. Šį sezoną sužaidėme vienas geriausių rungtynių“, – auklėtiniams šiltų žodžių negailėjo S.Vertelis.

2010 Bir 10 23:28

Na futbolo savaime aišku nemačiau, bet buvo sukurtas geriausias komandos palaikymas šiame sezone ir kažkas panašaus į tuos "išprotėjimus" tribūnoje :) Degėm ir dūmus ir fajerius ir strobus. Gal kiek rungtynių viduryje "pasėdome" tačiau pradžioje garsas buvo geras, o pabaigoje dar geresnis :) Be to, dainas sugebėdavom pavaryti kiek ilgiau nei įprasta :)
Paskutinį kartą redagavo 1 Waska. Iš viso redaguota 2010 kartus.

Sherman

2010 Bir 10 23:49

Na, jeigu jau Waskai tiko palaikymas, tai buvo kažkas tokioooo :)
Puiku. Kiek KU?

Waska

2010 Bir 11 00:15

:lol: :lol:
Viso tribūnoje buvo gal apie 60 žmonių, bet visas rungtynes fanatizmu užsiėmė apie 40-50 žmonių. :)

2010 Bir 11 10:59

2010 Bir 11 13:06

Vidudienį kankinęs nepakeliamas karštis, kėlė tam tikrų abejonių, kaip žaidėjams reikės išsilaikyti visą mačą tokiom sąlygom , bet valandą prieš rungtynes pradėjęs pilti lietus, nuplovė visas abejones ir sąlygos futbolui buvo galima sakyti idealios. Nors ir visą mačą praktiškai lijo, bet panašu, kad tai labiau gaivino, nei trukdė žaisti. Turbūt pirmą kartą šį sezoną stebėti FBK žaidimo apsilankė ir porą policijos ekipažų, kurių prie įėjimo numestos auto labai krito į akį, tarsi pabrėždamos, kad mačas nusimato svarbus ir įdomus. Nors liaudies susirinko, kaip ir įprasta mažai, bet stadione atmosfera tikrai futbolova buvo sukurta, prie kurios prisidėjo abi ultrasų stovyklos. Rimčiausi KU oponentai šiam sezone atsibeldę į namų stadioną, matyt privertė ypatingai juos pasitempti, kurių garsinis palaikymas jaučiu pats įspūdingiausiais ir kokybiškiausias, kiek teko girdėti ever (iš lietuviškos fanscenos gal tik p4 galėtų šiuo aspektu konkuruoti). Dar pritariant griaustiniui ir žaibams, pašaudytos petardos, fajeriai, vienu metu iš abiejų priešininkų tribūnų paleisti nemaži kiekiai dūmų, gražiai aptraukusių tribūnas, suteikė galimybę apturėti įspūdingą reginį. Antram kėlinyje nelauktai buvo uždegtas apšvietimas, tik vienas apšvietimo stulpas (greta tualetų) nusprendė nešviesti, o prisijungti prie piro šou išleisdamas iš savęs kamuolį dūmų ir žiežirbų su garsiais pokštelėjimais . Stadiono administracija, gali ir padėkoti šiom rungtynėm, kad išlindo problemos su apšvietimu. Jei per kokį mačą su škotais pareitų porą stulpų, tai nekokios pasekmės nusimatytų. Įvykiai aikštėje, tai gan įprasti. FBK pilnai viską kontroliuoja, Atlantas ginasi ir bando laimę kontrose. Keletą kartų visai neblogai jiems pavyksta, priverčiant ir L.Vertelį padirbėt. FBK žaidimas pagrįstas kamuolio kontrole viduryje aikštės ir prasiveržiamais kraštais arba kamuolio skersavimu į baudos aikštelę. Kažkaip pasigedau sėkmingų bandymų veržtis per vidurį, bet matyt ten susibazavęs Atlanto gynybos pagrindas nelabai pramušamas buvo. Taip pat praktiškai nebuvo iš FBK pusės išėjimų vienas prieš vieną, kas dar kartą patvirtina, kad Atlantas buvo neblogai pasirengęs gintis, na bet iki FBK demonstruojamo futbolo dar netraukia jų žaidėjai. Taipogi, keista Atlanto žema vieta turnyrinėje lentelėje. Tikrai man jie geriau, atrodo už kokias Kėdainių ar Alytaus komandas. Gal dar įsivaižiuos. FBK rungtyniavo turbūs savo optimaliausia sudėtimi šiai dienai. Vietoj Valskio (įdomu, kas jam nutiko, kad ir tarp atsarginių nesimatė) išstatytas Juška, gal jau pamažu pramuša pagrindinę sudėtį. Atsarginių suolelis šįkart buvo minimalus, nes pasirodo kiti mūsų jauni žaidėjai turėjo antros lygos mačą, tuo pačiu metu. Įvarčiai visi gan identiški buvo, kai uždaromas perdavimas iš krašto. Vieną reiktų išskirti, kur įspūdingoje kombinacijoje sudalyvavo A.Vertelis, Andriuškevičius, Juška , ko pasekoje buvo atliktas tikslus perdavimas prieš pat vartus. Tik niekaip nepavyksta atgaminti, ar tai trečias, ar ketvirtas įvartis buvo. FBK žaidimas su kiekvienomis rungtynėmis vis labiau šlifuojasi , vis mažiau galima matyti kažkokių individualių betikslių veiksmų, tampama tikra komanda, kur kiekvienas žaidėjas padaromas svarbiu formuojant nenugalimą FBK mechanizmą. Nors vieną žaidėją norėtųsi išskirti, aplink kurį sukasi visas žaidimas, kuris tarsi paskirsto darbus kitiems komandos draugams, bei perduoda jiems savo sukauptą patirtį, na ir Tomas vertas didžiausios pagarbos ir paminklo, kad pasiliko su FBK jai ypatingai sunkiu metu, nors manau be problemų būtų vienas iš lyderių daugumoje A lygos klubų... Po pirmo rato susidaro toks vaizdas, kad FBK pirmą lygą laimės žymiai lengviau, nei pernai antros pietų zoną. Gaila, kad toks rimtas priešininkas, kaip GV išnyko... Ir šiemet matyt treneris iškels panašių reikalavimą padaryti +100 įvarčių. Neturėtų manau kilti didesnių problemų...Ačiū visiems – komandai, klubui, KU, apšvietimui, lietui, prisidėjusiems prie puikios futbolo šventės...

2010 Bir 11 15:53