2010-06-11 Banga - Šiauliai

2010 Bir 11 21:00

A lygoje – svarbi Gargždų komandos pergalė
2010-6-11

Šiandien Gargžduose buvo žaidžiamos vienerios LFF A lygos 14-ojo turo rungtynės. Jose vietos „Banga“ priėmė „Šiaulių“ ekipą. Armino Narbekovo auklėtiniai iškovojo pergalę 2:1. Šeimininkai į priekį išsiveržė 40-ąją minutę, kai pasižymėjo Aurelijus Staponka, tačiau iš karto po pertraukos (48 min.) Vaidas Viktoravičius rezultatą išlygino. Vis dėlto 78-ąją minutę „Bangos“ atakų lyderis Gvidas Juška pelnė pergalingą įvartį. Po pergalės „Banga“ turi 19 taškų ir kartu su Tauragės “Tauru” dalinasi 4-5 pozicijas. Tiesa, “Tauras” yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau.

komodo varanavičius
Pranešimai: 323
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 21:36
Palaikoma komanda: VFMD Žalgiris

Re: 2010-06-11 Banga - Šiauliai

2010 Bir 12 07:35

Kaip vyko žaidimas? Šiauliai tikriausiai ir vėl turėjo žaidimo vadžias rankose ir kontroliavo padėtį, bet? Nu nežinau nežinau, EL atborai jau ne už kalnų, o gal čia specialiai formos visą sezoną nerodo, kad laiku įeitų ir padarytų šventę miestelėnams prieš kokį Utrechtą ar Ruchą? Kas ką manote apie tokį prastą Šiaulių žaidimą? Gal man jau laikas pasikviesti Lesnicką ant kilimėlio ;) , kad pagalvotų apie naują strategą?

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

2010 Bir 12 11:04

manau butu pinigai mokomi geri zaidejams, butu ir reikalavimai konkretus, o db kai klubas pjauna gryba tai ir zaidejai eina i viskas rungtynes su tikslu "kovoti"

bronius

2010 Bir 13 00:05

Žaibai nusinešė "Šiaulių" taškus
2010 06 11

Pirmąją 2010 m. pasaulio futbolo čempionato dieną „Šiauliai“ vyko į Gargždus, kur rungtyniavo su vietos „Banga“. Liūtis, griaustinis ir perkūnija nusinešė svečių pergalę – šiauliečiai nusileido 1:2.

Rungtynes ekipos pradėjo apylygiai. Progų turėjo ir vieni, ir kiti. Atakų smaigaliuose dažnai atsidurdavo šiaulietis Viktoras Raskovas, įvarčius prieš tai mušęs keturiose varžybose iš eilės. Vėliau šiauliečiai užspaudė varžovus, tačiau tikslą pirmieji pasiekė „Bangos“ futbolininkai – 40-ąją minutę įvartį iš toli pelnė Aurelijus Staponka. 48-ąją minutę „Šiauliai“ rezultatą išlygino – smūgiu galva įmušė Vaidas Viktoravičius. Iniciatyvą po praleisto įvarčio perėmę „Bangos“ futbolininkai 79-ąją minutę pelnė antrąjį įvartį. Tadą Simaitį nuginklavo Gvidas Juška. „Šiauliai“ iškart metėsi į puolimą ir kūrė vieną ataką po kitos. Smūgiais galva lygiąsias galėjo išplėšti Mantas Kuklys ir V. Raskovas, tačiau „Bangos“ gynėjai ir vartininkas numušdavo kamuolį nuo pat vartų linijos, tad – 2:1 šeimininkų pergalė.
KOMANDŲ SUDĖTYS:

„Šiauliai“: T. Simaitis; E. Pilypas, T. Kančelskis, D. Lunskis, E. Pšelenskis; V. Šilėnas, M. Kuklys, I. Kozlovs, S. Burkšaitis; V. Raskov, V. Viktoravičius
Antrajame kėlinyje žaidė: T. Eliošius, V. Lapeikis, J. Kuizina