2010-06-12 Lifosa - Nevėžis

2010 Bir 09 22:06

2010.06.12 (šeštadienis) 13.00 val. Lifosa - Nevėžis
Kėdainių miesto atsarginis stadionas

Vieninteles tarpusavio rungtynes 2010 m. balandžio 11 d. Kauno NFA stadione-aikštėje rezultatu 2:1 laimėjo Kėdainių „Lifosa“.

Re: 2010-06-12 Lifosa - Nevėžis

2010 Bir 12 18:31

Kėdainių „Lifosa“ – Kėdainių „Nevėžis“ 1:2 (0:1)

Teisėjas: V.Chileckis (Kaunas), 300 žiūrovų

Įvarčiai: 74 min. M.Juknevičius („Lifosa“); 31 ir 86 min. A.Lyberis („Nevėžis“)

Įspėti: 72 min. A.Šteinas, 90+2 min. Ž.Daugvila („Lifosa“); 64 min. D.Maciulevičius, 66 min. D.Zakarauskas („Nevėžis“)

„Mūsų komanda nežaidė labai blogai, tačiau pirmajame kėlinyje atrodė tikrai prastai. Futbolininkų akyse nebuvo ugnelės, “užsivedimo”, nors miesto derbyje tas turėtų būti. Antrajame kėlinyje vyrai rungtyniavo kur kas geriau, net perėmė iniciatyvą, tačiau pralaimėjome dėl šiurkščių klaidų gynyboje. Abu įvarčiai į mūsų vartus krito po šiurkščių gynybos klaidų“, – Penalty.lt sakė „Lifosos“ vyriausiasis treneris Donatas Jodenis.