2010-06-17 Šilutė-Minija

2010 Bir 16 18:34

2010-06-17 19val. Šilutė-Minija
Šilutės miesto stadionas

Ketvirtadienį „Minijos“ komandos laukia išvyka į Šilutę, kur bus 19.00 val. rungtyniaujama su „Šilutės“ komanda. Kretingoje vykusi šių komandų pirmojo rato dvikova baigėsi taikiu rezultatu 1:1.
Pernykštei LFF I lygos nugalėtojai „Šilutės“ komandai, šių metų pirmenybės klostosi nesėkmingai – per pirmąjį ratą neiškovota nei viena pergalė ir net penkerios jų rungtynės iš dešimties baigėsi lygiosiomis. Šiuo metu turnyrinėje lentelėje šilutiškiai, iškovoję 5 taškus, užima devintąją vietą ir keturiais taškais atsilieka nuo „Minijos“.

Pirmoje tarpusavio dvikovoje 15-ąją rungtynių minutę po Rolando Lukošaičio įvarčio „Šilutė“ įsiveržė į priekį 1:0, bet aktyviai savų gerbėjų palaikoma „Minija“ vos prasidėjus antrajam kėliniui, po tikslaus Germano Vaniuchino smūgio, išlygino rezultatą 1:1.

„Šilutės“ komanda pirmenybes pradėjusi net keturiomis lygiosiomis per pirmas penkerias rungtynes, vėliau patyrė net keturis pralaimėjimus iš eilės – 1:6 FBK „Kaunui“, 0:3 „Lietavai, 1:3 „Nevėžiui“, 2:3 „Alyčiui“. Ir tik praėjusį savaitgalį paskutinėse žaistose rungtynėse su Lietuvos U-19 rinktine vėl sugebėjo iškovoti tašką (2:2).

„Minija“ gan sėkmingai rungtyniaujanti savoje aikštėje, kolkas neturi didelio pagrindo džiugauti rezultatais išvykose – per penkerias žaistas rungtynės iškovota vos viena pergalė 2:0 prieš Lietuvos U-19 rinktinę, o „Alyčio“, „Lifosos“, „Atlanto“ ir „Lietavos“ aikštėse patirti pralaimėjimai.

„Minijos“ ir „Šilutės“ komandos kolkas tolygiai žengia pagal rezultatyvumą – abi komandos per dešimt rungtynių įmušė po 10 įvarčių (vid. po 1 įvartį per rungtynes, 7-9 rezultatas lygoje) . Tačiau kretingiškiai „Šilutės“ komandą gerokai lenkia pagal gynybą – praleista 7 įvarčiais mažiau („Minija“ – 16 praleistų įvarčių (3-5 rezultatas lygoje), „Šilutė“ – 23 praleisti įvarčiai (10 rezultatas lygoje).

Ketvirtadienio dvikovai teisėjaus teisėjų brigada iš Šiaulių – aikštės teisėjas Mindaugas Jackus, asistentai – Jurgita Mačikunytė ir Mindaugas Jankevičius bei rezevinis teisėjas E. Amšėjus.

Re: 2010-06-17 Šilutė-Minija

2010 Bir 18 06:47

„Šilutė“ – Kretingos „Minija“ 1:1 (1:0)

Teisėjas: M.Jackus (Šiauliai), 150 žiūrovų

Įvarčiai: 5 min. R.Šmitas („Šilutė“); 66 min. M.Balasanovas („Minija“)

Įspėti: 15 min. Ž.Česnulis, 88 min. J.Užkuraitis, 90+3 min. D.Česnulis, 90+3 min. R.Šmitas („Šilutė“); 75 min. S.Vyšniauskas („Minija“)

2010 Bir 18 14:36

Kretingos „Minija“ ketvirtadienį vakare žaidė LFF I lygos pirmenybių rungtynes Šilutėje su vietos „Šilute“. „Minijos“ žaidėjams rungtynių pradžia susiklostė nesėkmingai – po savos atakos, nespėta sugrįžti į gynybą ir tinkamai joje išsidėstyti, o tuo pasinaudoję šeimininkai surengė greitą ataką, kurios smaigalyje po tolimo perdavimo atsidūrė Robertas Šmitas ir įsiveržęs į baudos aikštelę pasiuntė kamuolį į „Minijos“ vartus. Kretingiškiams pirmasis kėlinys sunkiai klostėsi rengiant savas atakas, tačiau po pertraukos kiek suaktyvinę savo veiksmus, sugebėjo po gražaus Marselio Balasanovo tolimo smūgio atstatyti pusiausvyrą 1:1.
Tad sužaidę lygiosiomis, „Minijos“ žaidėjai „Šilutės“ komandai neleido patirti pergalės džiaugsmo ir šiose rungtynėse.

Šilutė (Šilutė) - Minija (Kretinga) 1:1 (1:0)
„Minijos“ sudėtis: Dainius Staponas , Audrius Tolis, Andrius Piekus, Mantas Mažionis (84 min. Giedrius Arys), Julius Mockus (46 min. Jurijus Kurbangalijevas), Marsel Balasanov (73 min. Artūras Kurbangalijevas), Gediminas Žilys (56 min. Tomas Vainora), Stasys Vyšniauskas, Andrius Paulauskas, Germanas Vaniuchinas (68 min. Karolis Norvilas), Nerijus Kosmakovas.
Įvarčiai: 5 min. R.Šmitas (1:0); 66 min. M.Balasanov (1:1)
Įspėjimai: 15 min. Žilvinas Česnulis, 88 min. J.Užkuraitis, 90+3 min. Dovijus Česnulis, 90+3 min. R.Šmitas („Šilutė“); 75 min. S.Vyšniauskas („Minija“)