slasher
2010 m. birželio 19 d. 18.00 val. Nevėžis - Vidzgiris
Kėdainių stadiono atsarginė aikštė

Futbolinis.lt
Vienintelėse tarpusavio rungtynėse 2010 m. balandžio 17 d. Druskininkų dirbtinės dangos aikštėje rezultatu 1:0 laimėjo Kėdainių „Nevėžis“.

Kėdainių „Nevėžis“ I lygoje nepralaimėjo 4 paskutinėse rungtynėse, įmušė bent po vieną įvartį paskutinėse 5 rungtynėse, praleido bent po vieną įvartį paskutinėse 6 rungtynėse, laimėjo 2 paskutines namų rungtynes, įmušė bent po 2 įvarčius paskutinėse 4 namų rungtynėse, įmušė bent po vieną įvartį paskutinėse 8 namų rungtynėse.

Alytaus „Vidzgiris“ I lygoje įmušė bent po vieną įvartį paskutinėse 8 rungtynėse.

Re: 2010-06-19 Nevėžis - Vidzgiris

Parašytas: 2010 Bir 19 21:52
slasher
Nevėžis 2-3 Vidzgiris
5min. G.Vaituliavičius 0-1
40min. Nevėžis 1-1
59min. E.Poderis 1-2
63min. T.Jaruševičius 1-3
88min. Nevėžis 2-3

Parašytas: 2010 Bir 20 15:48
slasher
2010 06 19 d. Kėdainiuose FK Vidzgiris nugalėjo pajėgią Nevėžio komandą 3-2 ir po XI turo išsaugojo antrą vietą turnyrinėje lentelėje. Rungtynių I-o kėlinio pradžioje mūsų komanda išsiveržė į priekį, kai po V. Baranovskij perdavimo į baudos aikštelę, kamuolį į vartus nukreipė G. Vaitulevičius. FK Vidzgiris po įmušto įvarčio neatsitraukė į gynybą, o toliau kūrė pavojingus momentus varžovų aikštelėje. G.Vaitulevičiaus smūgį atmušė vartininkas, o E.Poderio spirtas iš baudos aikštelės kamuolys (po A.Žemaičio perdavimo) praskriejo šalia virpsto. Šiose rungtynėse vėl galima pasidžiaugti gražiu komandiniu žaidimu, kuris neleido aikštelėje dominuoti tituluotiems ir pajėgių žaidėjų turintiems varžovams. Neišnaudojus savų progų, buvome nubausti už klaidą gynyboje 41 min, kai po pražangos baudos aikštelėje į mūsų vartus buvo paskirtas 11m baudinys. Jį realizavo Nevėžis ir rezultatas tapo lygus 1-1. Po lygiosiomis pasibaigusio pirmo kėlinio, antrasis sėkmingiau susiklostė mūsų komandai. Po eilinio V.Baranovskij prasiveržimo, jis neleistinai buvo pargriautas baudos aikštelės prieigose, o varžovus suklaidinęs T. Jaruševičius perdavė E. Poderiui, kurio efektingas stiprus smūgis į vartų devyniukę 53 min vėl išvedė FK Vidzgirio komandą į priekį. Po keleto minučių atakos priešakyje atsidūrusio T. Jaruševičiaus stiprų smūgį atrėmė vartininkas, tačiau Tomas kovojo iki galo ir atšokusį kamuolį, aplenkęs vartininką ir gynėjus, galva nukreipė į vartus. Tai įvyko 58 min ir po šio įvarčio Nevėžio komanda savo pajėgas metė rezultatui lyginti, sukurdami keletą pavojingų momentų prie mūsų komandos vartų. Gynyboje žaidę Aurimas ir Aivaras Kadziauskai, K. Burinskas ir R.Blinovas bei vartininkas A.Likša sėmingai gynėsi iki paskutinės rungtynių minutės, kai po akivaizdžios varžovų pražangos (neužfiksuotos teisėjo) mūsų baudos aikštelėje Nevėžis žaidėjai įmušė antrą įvartį. Tad pelnyta pergalė išvykoje 3-2 ir pasiektas revanšas už pirmame rate patirtą nesekmę savo aikštelėje.

Parašytas: 2010 Bir 20 21:17