2010-06-22 Šiauliai - Atletas

2010 Bir 23 12:01

Mačas su "Atletu" baigtas lygiosiomis
2010 06 22

Šiaulių „Šiauliai“ antradienio mačą su Kauno „Atletu“ baigė lygiosiomis – 1:1. Vienintelį įvartį šiauliečiams pelnė Mantas Kuklys, pasižymėjęs 80-ąją minutę.

Rungtynės šeimininkams prasidėjo labai nesėkmingai ir jau 12-ąją minutę fantastišku smūgiu iš maždaug keturiasdešimties metrų įvartį pelnė kaunietis Vaidas Macianskis. „Šiauliams“ rezultato nepavyko išlyginti iki pat 80-osios minutės. Tada po perdavimo iš krašto įvartį pelnė M. Kuklys. Visi pagrindiniai susitikimo įvykiai prasidėjo likus dešimčiai minučių iki pagrindinio laiko pabaigos. Šeimininkai stengėsi atakuoti, Viktoras Raskovas sudrebino varžovų vartų skersinį, tačiau tuo pačiu atsakė ir svečiai. Paskutinėmis minutėmis „Šiauliai“ šturmavo „Atleto“ vartus, bet rezultatas nebepakito. Viena realiausių paskutinių minučių progų – V. Raskovo smūgis, po kurio kauniečiai išspyrė kamuolį beveik nuo savųjų vartų linijos, o prie kamuolio prišokę kiti šiauliečiai sumaištimi pasinaudoti nesugebėjo.
KOMANDŲ SUDĖYS:

„Šiauliai“: T. Simaitis; V. Lapeikis, T. Kančelskis, D. Lunskis, E. Pilypas; V. Šilėnas, M. Kuklys, I. Kozlovs (69 min. T. Eliošius), S. Burkšaitis (46 min. E. Jasaitis); V. Viktoravičius, V. Raskov (76 min. J. Kuizinas)

„Atletas“: A. Bražinskas; M. Sirvidas, K. Vasiliauskas, V. Macianskis, E. Utyra, J. Juozaitis, P. Smaryginas, E. Rūškys (89 min. R. Garastas), A. Jefišovas (30 min. V. Petkevičius), J. Mikalauskas, E. Marozas

Re: 2010-06-22 Šiauliai - Atletas

2010 Bir 23 12:45

„Šiaulių“ A lygos susitikimą stebėjo Lenkijos ekipos atstovas
2010 birželio 23 d., trečiadienis

Vakar vykusį LFF A lygos susitikimą Šiauliuose, tarp vietos „Šiauliai“ ir Kauno „Atletas“ ekipų, pasibaigusį taikiai 1:1 (0:1) stebėjo ir pirmųjų šiauliečių varžovų, Krokuvos „Wisla“ klubo vadovas Ryszard Czerwiec. „Rungtynėse nuo pirmų minučių vyravo atakuojantis futbolas. Svečiai įvartį pelnė, manyčiau, po vartininko klaidos, tačiau po praleisto įvarčio „Šiauliai“ pradėjo rungtyniauti dar aktyviau. Antrasis kėlinys priklausė aikštės šeimininkams. Jie žaidė iki mačo pabaigos ir jų ryžtas buvo vainikuotas įvarčiu“ – po rungtynių pasakojo R.Czerwiec. „“Šiauliai“ stengiasi žaisti kombinacinį žaidimą, dažnai keičia atakos kraštus, tačiau dažnai tiesiog gynėjai siunčia „ilgą“ kamuolį puolėjams. Iš žaidėjų išskirčiau galbūt tik Mantą Kuklį, kuris ir pelnė išlyginamąjį įvartį“ – tęsė „Wisla“ ekipos vadovas. „Šiaulių stadionas kiek primena Talino. Bėgimo takai aplink aikštę, dvi tribūnos ir mums blogos asociacijos“ – šypsojosi R.Czerwiec prisimindamas dalyvavimą praėjusių metų UEFA Čempionų lygos atrankoje, kuomet savo aikštėje su Talino „Levadia“ sužaidė lygiosiomis 1:1, o Taline teko pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 1:0. „Manau šios rungtynės mums baigsis geriau nei pernai“ – pridėjo „Wisla“ ekipos vadovas.