2010 Bir 22 20:42

2010-06-24 13.00 val. Alytis-Vidzgiris
Druskininkų dirbtinės dangos aikštėje

Futbolinis.lt
Vienintelės tarpusavio rungtynės 2010 m. balandžio 23 d. Druskininkų dirbtinės dangos aikštėje baigėsi lygiosiomis rezultatu 1:1.

Alytaus „Alytis“ I lygoje sužaidė 193 rungtynes, per kurias įmušė 386, praleido 169 įvarčius, laimėjo 2 paskutines namų rungtynes, įmušė bent po vieną įvartį paskutinėse 7 namų rungtynėse.

Alytaus „Vidzgiris“ I lygoje sužaidė 11 rungtynių, per kurias įmušė 25, praleido 18 įvarčių, laimėjo 2 paskutines rungtynes, įmušė bent po 3 įvarčius 2 paskutinėse rungtynėse, įmušė bent po vieną įvartį paskutinėse 9 rungtynėse.

Re: 2010-06-24 Alytis-Vidzgiris

2010 Bir 30 11:20

Alytis (Alytus) - Vidzgiris (Alytus) 4:0 (2:0)
Teisėjas: V.Chileckis (Kaunas), 150 žiūrovų
Įvarčiai: 37 min. ir 44 min. (iš 11m.) M.Biržinis, 63 min. Meirūnas Stankevičius, 79 min. D.Cibulskas („Alytis“)
Įspėjimai: 43 min. A.Kadziauskas, 60 min. A.Miniauskas („Alytis“); 20 min. E.Poderis, 68 min. D.Grižas („Vidzgiris“)
Pašalinimai: 53 min. S.Laibinis („Alytis“); 53 min. E.Poderis (už 2-ą geltoną), 53 min. V.Baranovskij („Vidzgiris“)

Ketvirtadienį vykusios rungtynės su Alytis komanda kaip niekada nesėkmingai susiklostė mūsų komandai. Be to, kad šią dvikovą nugalėjo varžovai 4-0, dar buvo traumuotas T.Jaruševičius bei dėl kortelių artimiausiose varžybose negalės žaisti keli žaidėjai. Varžybose apylygis žaidimas buvo pirmame kėlinyje, abi komandos turėjo progų, tačiau Alytis žaidėjai 37 min išnaudojo spragą gynyboje ir įmušė įvartį. Po praleisto įvarčio rezultatą FK Vidzgiris galėjo išlyginti, kai po G.Vaitulevičiaus aštraus perdavimo į baudos aikštelę, E.Poderio smūgis nebuvo tikslus Dar I-o kėlinio pabaigoje į mūsų vartus buvo paskirtas 11m baudinys, kurį varžovai pavertė antru įvarčiu. Rungtynių II-ame kėlinio pradžioje įvyko susistumdymas priešininkų baudos aikštelėje, konflikto metu buvo pašalinti du mūsų komandos ir vienas varžovų komandos žaidėjas. Nuo to momento dar labiau išryškėjo žaidybinė Alytis persvara, jie kūrė pavojingus momentus prie mūsų vartų ir įmušė dar du įvarčius. Tad galutinis rungtynių rezultatas