Parašytas: 2010 Bir 22 20:50
2010-06-25 13.00 val Lietava - FBK Kaunas
Jonavos centriniame stadione

Futbolinis.lt
Vienintelėse tarpusavio rungtynėse 2010 m. balandžio 24 d. Marijampolės „Sūduvos“ sporto centro (senasis) stadione rezultatu 4:1 laimėjo Kauno FBK.

Jonavos „Lietava“ I lygoje sužaidė 461 rungtynes, per kurias įmušė 747, praleido 747 įvarčius, įmušė bent po vieną įvartį paskutinėse 5 rungtynėse, laimėjo 2 paskutines namų rungtynes, per šias 2 rungtynes nepraleido įvarčių.

Kauno FBK I lygoje sužaidė 11 rungtynių, per kurias įmušė 47, praleido 9 įvarčius, laimėjo 11 paskutinių rungtynių, įmušė bent po 3 įvarčius 3 paskutinėse rungtynėse, įmušė bent po 2 įvarčius 11 paskutinių rungtynių.

Re: 2010-06-25 Lietava - FBK Kaunas

Parašytas: 2010 Bir 30 11:18
Lietava (Jonava) - Kaunas (Kaunas) 0:7 (0:2)
Teisėjas: A.Chaninas (Vilnius), 250 žiūrovų
Įvarčiai: 32 min. ir 61 min. N.Valskis, 36 min., 66 min., 81 min. ir 84 min. E.Pehlič, 49 min. Aurimas Vertelis („Kaunas“)
Įspėjimai: 86 min. A.Damašickas („Lietava“); 38 min. N.Valskis („Kaunas“)

"Kaunas" iškovojo dvyliktą pergalę iš tiek pat galimų LFF I lygos pirmenybėse.

Geltonai-žali penktadienį Jonavoje nepasigailėjo aikštės šeimininkų - "Lietavos" futbolininkų.

Kauniečiai Jonavoje įmušė net septynis įvarčius ir šį kartą pagaliau vėl išsaugojo savo vartus "tuščius".

"Kaunas" pirmoje rungtynių pusėje turėjo daugybę puikių progų įvarčiams pasiekti, bet į priekį išsiveržė tik 31 min. po taiklus Nerijaus VALSKIO smūgio (33 min.), o iki pertraukos persvarą padidino Edinas PEHLIČIUS (34 min.).

Po pertraukos mūsiškiai pratęsė įvarčių fiestą. 49 min. Aurimas VERTELIS pelnė mūsų komandos trečiąjį įvartį, o 61 min. po N.Valskio smūgio rezultatas jau 4:0 "Kauno" naudai.

Rungtynės baigėsi įspūdinga bosnio E.Pehličiaus įvarčių serija.

"Kauno" legionierius įvarčius mušė 66 min., 80 min., o 84 min. po eilinio savo taiklaus smūgio šiose rungtynėse pasiekė ir taip vadinamą "pokerį".