Parašytas: 2010 Bir 22 20:52
2010-06-25 13.00 val. Lifosa-Šilutė
Kėdainių miesto centrinio stadiono atsarginė aikštė

Futbolinis.lt
Vienintelės tarpusavio rungtynės 2010 m. balandžio 24 d. Šilutės miesto stadione baigėsi lygiosiomis rezultatu 1:1.

Kėdainių „Lifosa“ I lygoje sužaidė 11 rungtynių, per kurias įmušė 21, praleido 20 įvarčių, pralaimėjo 4 paskutinėse rungtynėse, praleido bent po vieną įvartį paskutinėse 7 rungtynėse, įmušė bent po vieną įvartį visose 5 namų rungtynėse.

Šilutės FK I lygoje sužaidė 272 rungtynes, per kurias įmušė 480, praleido 358 įvarčius, 2 paskutinėse rungtynėse sužaidė lygiosiomis, 12 paskutinių rungtynių nelaimėjo (nuo 2009 m. spalio 17 d.), praleido bent po vieną įvartį paskutinėse 6 rungtynėse, pralaimėjo 3 paskutinėse išvykose, nelaimėjo paskutinėse 6 išvykose.

Re: 2010-06-25 Lifosa-Šilutė

Parašytas: 2010 Bir 30 11:21
Lifosa (Kėdainiai) - Šilutė (Šilutė) 3:0 (2:0)
Teisėjas: A.Makarevičius (Kaunas), 80 žiūrovų
Įvarčiai: 26 min. A.Šteinas, 40 min. M.Butėnas, 80 min. M.Vaitkus („Lifosa“)
Įspėjimai: 62 min. M.Pinskis („Lifosa“); 31 min. R.Šalkauskas, 53 min. T.Kazakevičius („Šilutė“)

Lifosos sudėtis: R.Čeginskas; M.Pinskis; V.Rabikauskas; A.Radavičius; A.Klimakovas; M.Butėnas; D.Stankevičius (60min. Mančas); L.Januševičius; M.Juknevičius (83min. V.Jurevičius); A.Gėgžna (60min. M.Vaitkus); A.Šteinas.

Pirmasis kėlinys prasidėjo Lifosos atakomis, kurių smaigalyje buvo A.Šteinas. Lifosa turėdama iniciatyvą varžovams beveik neleido atakuoti. Jau 28min. A.Šteinas po varžovų vartininko ir gynėjo klaidų išvedė Lifosą į priekį. Šilutė 32min. turėjo labai neblogą galimybę išlyginti rezultatą, tačiau Lifosos vartininkas R.Čeginskas išgelbėjo komandą. 38min. po pakelto kampinio persvara didina M.Butėnas ir komandos ilsėtis eina jau solidžia Lifosos persvara.

Antrajame kėlinyje Šilutės komada jau dažniau lankėsi prie Lifosos vartų tačiau pavojus buvo kiles tik porą kartų, tuo tarpu Lifosa savo persvarą galėjo jau padidinti ir kėlinio pradžioje, po puikaus D.Stankevičiaus perdavimo iš krašto iš kelių metrų į vartus nepataikė A.Gėgžna. Runktynėse paskutinį tašką padėjo 80min. įvartį po puikaus A.Šteino perdavimo įmušęs M.Vaitkus.
<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/XFhhLOZ4U1Y&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/XFhhLOZ4U1Y&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>[/youtube]