2010-07-03 Minija - Lifosa

2010 Lie 03 21:30

Minija (Kretinga) - Lifosa (Kėdainiai) 3:1 (2:0)
Teisėjas: D.Miklovas (Palanga), 250 žiūrovų
Įvarčiai: 10 min. A.Paulauskas, 37 min. (iš 11m.) P.Tolis, 87 min. K.Norvilas („Minija“); 81 min. A.Klimakovas („Lifosa“)
Įspėjimai: 64 min. A.Paulauskas, 65 min. G.Žilys („Minija“); 59 min. A.Radavičius („Lifosa“)

Džiugu dėl Minijos, daugiausiai simpatijų nusipelnantis priešininkų I-os lygos klubas . Namuose praktiškai nenugalimi. Dar gali ir iki kokios ketvirtos vietos pamažu pakilti.

Re: 2010-07-03 Minija - Lifosa

2010 Lie 03 21:36

Lifosos sudėtis: R.Čeginskas; M.Pinskis (70. V.Jurevičius); V.Rabikauskas; A.Radavičius; A.Klimakovas; M.Butėnas; M,Uselis (46min.M.Vaitkus) L.Januševičius; M.Juknevičius (70min. E.Babenskas); A.Gėgžna (70min. D.Stankevičius); A.Šteinas.

Rungtynės prasidėjo Lifosos teritorine persvara, tačiau jau 7 minutę Lifosos žaidėjai patys padovanojo įvartį priešininkams, kai po bandymo išvenkti kampinio kamuolį tiesiai priešininkams atidavė Lifosa. Po praleisto įvarčio žaidimas išsilygino ir iki kėlinio galo svečiai turėjo kelias pavojingas progas pasižymėti. Vieną iš tokių progų Kretingiškiai gavo kai baudos aikštelėje buvo prasižengta prieš jų futbolininką. A.Tolis išnaudojo puikią galimybę nuo 11m. ir išvedė savo komandą į priekį 2-0. Komandos išėjo ilsėtis esant rezultatui 2-0.

Antrajame kėlinyje Lifosos žaidimas pagerėjo ir jau žymią teritorinę persvarą demonstravo Kėdainių komanda, tačiau jos įvarčiais versti nepavyko. Kėlinio viduryje sušvelninti rezultatą galėjo L. Januševičius, tačiau tai jam nepavyko. Kėlinio pabaigoje A.Klimakovui pavyko sušvelninti rezultatą ir Lifosa supratusi, kad dar galima išgelbėti runktynėse pradėjo šturmuoti Minijos vartus. Nedaug trūko kad Lifosa būtų išlyginusi rezultatą tačiau A.Klimakovas neišgelbėjo komandos nuo pralaimėjomo neišnaudojęs dar kelių labai pavojingų progų. Varžovai pasinaudoję tuo, kad Lifosa puldama šiektiek paliko laisvų plotų 87min. padėjo tašką rungtynėse, kai po Norvilo įvarčio rezultatas tapo 3-1.

LFF I Lygoje dabar pertrauka ir Lifosa į aikštę žengs tik rugpjūčio 7 dieną kovoti su Vidzgirio komanda.

2010 Lie 03 23:46

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/5AVbFZaSX6Y&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/5AVbFZaSX6Y&hl=en_US&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>[/youtube]