Šilutė (Šilutė) - Vidzgiris (Alytus) 2:0 (0:0)
Teisėjas: A.Mazalas (Klaipėda), 100 žiūrovų
Įvarčiai: 53 min. (iš 11m.) E.Lukoševičius, 69 min. T.Kazakevičius („Šilutė“)
Įspėjimai: 49 min. Dovijus Česnulis, 74 min. R.Šalkauskas, 74 min. Z.Butkus, 84 min. R.Lukošaitis („Šilutė“); 50 min. Š.Klimavičius, 88 min. T.Jaruševičius („Vidzgiris“)

va čia tai netikėtas rezultatas. Nenuspėjamas Vidzgiris, kaip beje ir kiti I-os lygos pirmaujantys klubai.

Re: 2010-07-03 Šilutė - Vidzgiris

2010 Lie 06 09:59

XIII turas nebuvo sėkmingas FK Vidzgirio komandai, kuri išvykoje nusileido FK Šilutė komandai 0-2. Abu įvarčius varžovai įmušė antrame kėlinyje -pirmąjį iš 11 m baudinio, antrą tolimu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų. Šiose rungtynėse mūsų komandai trūko lyderių - E. Poderio ir V. Baranovskij, kurie už raudonas korteles turėjo praleisti šias varžybas. Kadangi pirmenybėse bus mėnesio pertrauka, tai lauksime gero komandos žaidimo atnaujinus pirmenybes.

2010 Lie 06 10:01