2010 Lie 03 14:06

13 turas
Must teisingiau būtų vadinti "treniruočių aikštė" :)

2010 Lie 03 21:32

įdomios rungtynės nusimato toj kreivoje aikštėje. Kad ir kaip Nevėžio fanai blogai atsiliepia apie savo komandą, bet tai geriausius šansus užimti antrą vietą turintis klubas.

2010 Lie 04 18:13

Nevėžis (Kėdainiai) - Kaunas (Kaunas) 1:3 (1:0)
Teisėjas: A.Gutovskis (Vilnius), 120 žiūrovų
Įvarčiai: 39 min. A.Lyberis („Nevėžis“); 65 min. N.Valskis, 77 min. E.Pehlič, 83 min. A.Vertelis („Kaunas“); 62 min. E.Pehlič („Kaunas“) neįmušė 11m. baudinio
Įspėjimai: 25 min. D.Zakarauskas, 29 min. K.Šidlauskas, 53 min. V.Lemežis („Nevėžis“); 32 min. M.Šoblinskas, 90+2 min. E.Pehlič („Kaunas“)
Pašalinimai: 61 min. V.Lemežis („Nevėžis“)

2010 Lie 04 20:22

"Kaunas" šiandien antrą sykį sezone susitiko su Kėdainių "Nevėžiu".
Gegužės 1-ąją Kaune žaistose rungtynėse mūsiškiai 6:0 sutriuškino "Nevėžį". Šį kartą išvykoje žaistos rungtynės kauniečiams susiklostė ne taip sėkmingai, bet "Kaunas" ir vėl iškovojo pergalę.
Pirmasis kamuolį iš tinklo traukė šiose rungtynėse "Kauno" vartus gynęs dublerių ekipos vartininkas Ignas Plūkas. Po 39-ąją minutę įmušto įvarčio "Nevėžis" įgijo persvarą ir ją iki pertraukos išlaikė.

65-ąją mačo minutę rezultatą išlygino Nerijus VALSKIS (1:1).

Kiek vėliau 11 metrų baudinio neišnaudojo Edinas PEHLIČIUS, bet 76-ąją minutę bosnis ištaisė savo klaidą ir taikliu smūgiu išvedė "Kauną" į priekį (2:1).

Mūsų ekipos persvarą 82-ąją minutę įtvirtino Aurimas VERTELIS (3:1).

Kėdainiuose šiandien "Kaunas" rungtyniavo šios sudėties:

Ignas Plūkas; Audrius Račkus, Mantas Fridrikas, Mindaugas Bagužis, Valdas Pocevičius; Marius Šoblinskas, Tomas Miklinevičius (80 min. Simonas Paulius), Andrius Bartkus, Aurimas Vertelis; Edinas Pehličius, Nerijus Valskis.

2010 Lie 04 21:34

senokai beturėtos tokios įtemptos rungtynės. Atvykau pavėlavęs kokias 15min, o medinėje švieslentėje dar vis žibėjo nuliai, FBK vartuose stovėjo kažkoks nematytas jaunuolis, tad nerimas aplakė jau nuo pat rungtynių stebėjimo pradžios. Dar pažiūrėjus, kaip nesiklijuoja FBK žaidimas, kai sugebama nesunkiai desibrauti iki baudos aikštelės, o ten jau Nevėžio gynėjai be vargo išardo ataką ir vis bando ant kontrų imti. Kas liūdniausiai jiems pavyksta tokiu būdu pelnyti įvartį, kai Fridrikas uždelsia neutralizuoti Nevėžio puolėją, kuris nestipriu smūgiu, būdamas šalia Fridriko pasiunčia kamuolį į vartus. Per pertrauką gan pesimistinės mintys pradėjo kamuoti - gal šiandien ta juoda diena, be to karšta, aikštė nelygi, kuri akivaizdžiai trukdė gražaus žaidimo demonstravimui. Na, bet po pertraukos jau nuo pirmų minučių FBK užgula Nevėžį, žaidimas atakoje visai kitas nei pirmam kėlinyje, pavojingi momentai seka vienas kitą ir belieka tik laiko klausimas, kada Nevėžis neatlaikys. Pagaliau uždirbamas 11m baudinys ir dar išvaromas Nevėžio žaidėjas. Viskas vyko sumaištyje, tai nelabai ir mačiau, kas ten iš tikrųjų nutiko. Nors kėdainiečiai energingai protestavo. Po akimirkos pliūptelėjo džiaugsmo protrūkis stadione, kai vartininkas ištraukė Pehličiaus muštą 11m. Bet FBK nenuleidžia rankų ir toliau tokiom pat apsukom atakuoja. Netrukus rezultatas lygus po Valskio smūgio, nors kėdainiai vėl nepatenkinti teisėjo sprendimu įskaityti įvartį. Nuošalę ar kokį velnią ten jie sugebėjo įžvelgt. Po to neišnaudojama dar keletas dėkingų progų ir galiausiai Pehličius pelno neįtikėtiną įvartį iš aiktės krašto. Kaip ir buvo padėta taškas rungtynėse. Bet FBK pergalės užtvirtinimui A.Vertelis po idealaus Pehličiaus perdavimo pelno dar vieną įvartį. Žaidimas nors ir nepasakyčiau, kad gražus buvo, bet emocijų tikrai per akis, ko dažniausiai trūksta šio sezono FBK mačuose. Džiugu, kad komanda parodė nugalėtojų charakterį tokiomis sąlygomis. Matyt ir treneris šįkart sunerimęs buvo, kadangi keitimų praktiškai nedarė ir pagrindas gavo atarti visą mačą. Dėkui žaidėjams už kovą.... Keista buvo stebėti rungtynes vo ne iš apačios, tas vienas aikštės kraštas su dideliu nuolydžiu juokingai atrodo, o kitoj pusėje už kokio šimto metro dunda krovininiai gelžkelio vagonai. Užtai pagrindiniam stadionui nedaug liko, kad būtų eksploatuojamas. Visai jaukus pasirodė. Greičiau pasistengtų užbaigti, nes šiuo atveju jau geriau plastmasė , nei tas mokomasis poligonas su apkasais :) Liaudies ir prisirinko ne visai mažai. Grubiai primetus , su tais pakampiuose ir pavėsyje sulindusiais tai apie 200 turėjo būti. Nevėžio fanai ar KU gan santūriai atrodė. KU dar porą kartų padūmino. Užtat aplink stadioną marširavo toks prikolnas senas kretantis žmogus su lazda, kažką vis energingai ir piktai aiškindamas, bei grūmodamas lazda. Kiek supratau kažko nepatenkintas Kaunu buvo, bet šiaip tai jau savam pasaulyje bendraujantis žmogelis. Gerai atrodė kai stovėdamas visai šalia vartų piktai rodė ir grūmojo į teisėją lazda :)

Eilinį kartą dėkui už aprašymą.
man irgi įdomu pasirodė kodėl tik vienas keitimas buvo - galvojau gal dar iš kokių rinktinių negrįžę kauniečiai. Bet kaip sakai, matyt dėl įtemptų rungtynių nebuvo keitimų.
Gerai iš tikro, kad biški kažkas bando pasipriešinti, reikia tokių rungtynių. Su 7-0 ir panašiais rezais toki nenuvažiuosi :)
Kiek skaičiau jau greitai ir taurėje pradėsim lošti. Reikia taurę laimėti būtinai šiemet :) Pasiilgau Europos... Turėjom mes žaisti su Llaneli.. Ech... Kitais metais :)

2010 Lie 04 23:48

greičiausiai dėl įtampos neleido, nes tarp atsarginių buvo ir Juška, Nakrošius, Raginis, bei dar keletas.

2010 Lie 11 17:36

o tai Nevėžis taip jau gerai žaidė, kad nusipelnė pergalės ar lygiųjų? Visi įvarčiai buvo pasiekti, be jokių teisėjų pagalbų. Ir ta raudona matyt ne šiaip sau skirta buvo, jei Lemežis dabar diskvalifikuotas trejoms rungtynėms, o Nevėžis už grubų žaidimą ir geltonas gavo 500lt baudą. Teisėjas buvo griežtas ir už mažiausius išsipi.... skyrė geltonas. Pabaigoj Pehličiui už kelis žodelius iškart geltoną įpaišė. Nevėžiui gerai baigėsi, kai ten jų žmonės nuo atsarginių suolelio pradėjo vos ne į snukį teisėjui grasinti, galėjot ir didesnę baudą gauti už tokius veiksmus, be to ir apsaugos tam momente nesimatė. Dar pasakykit, kad Romanovas nupirko teisėjus, tokiom "svarbiom" rungtynėm :lol:

Fostra

2010 Lie 11 23:31

Artisteli tu- kadangi esi buratinu gerbejas, tai zinoma nepastebejai ,kaip po pertraukos, gave nurodymus, pradejo teisejauti teisejai. 11metru is dangaus susvilpe, keleta kartu zaidimo ranka net ir baudos aiksteleje "nepastebejo", o ka jau apie nuosales kalbeti. Turetu buti geda FBK-tokia komanda ir be teiseju pagalbos turetu laimeti pries Nevezi. O del Lemezio-tai jis buvo visiskai teisus, kad #$!%&*@! pasiunte teiseja, kada sis nemate akivaizdaus zaidimo ranka savo baudos aiksteleje. Galu gale-butu labai teisingai ivyke, jei ziurovai butu birbyne suknezine tokiam tipo teisejui. Geda buratinams, kad tik tokiu budu sugebejo nugaleti Nevezi, kuris zaide be keleto pagrindiniu zaideju...

2010 Lie 12 00:12

Artisteli tu- kadangi esi buratinu gerbejas, tai zinoma nepastebejai ,kaip po pertraukos, gave nurodymus, pradejo teisejauti teisejai..
po pertraukos pastebėjau, kad FBK pradėjo žaisti tokį futbolą, kokį visuomet žaidžia. Gal teisėjai FBK treneriams ir žaidėjams patarė kokias taktines schemas naudoti :)... Nejaugi Kėdainiai rimtai mano, kad tokios svarbos rungtynėse, kažkas vargtų nurodinėt teisėjams, kaip teisėjauti...