Alytis (Alytus) – Lietava (Jonava) 0:1 (0:1)
Teisėjas: A.Chaninas (Vilnius), 40 žiūrovų
Įvarčiai: 28 min. A.Mockus („Lietava“)
Įspėjimai: 49 min. V.Griškevičius, 57 min. M.Mockevičius, 76 min. V.Rutkauskas („Alytis“); 29 min. A.Mockus, 39 min. D.Šichranov, 40 min. A.Buinickij, 46 min. R.Fiodorovas („Lietava“)

2010 Rgp 08 14:35

"Alytis" nusileido varžovams iš Jonavos
Vakar Alytaus “Alytis” žaidė eilines namų rungtynes, tačiau ir vėl ne Alytuje, o Druskininkų Miesto Stadione... Šiose rungtynėse “Alyčiui” prieš varžovus iš Jonavos negalėjo padėti gynėjas Aurimas Miniauskas.

Nuo pat pirmūjų minučių “Alytis” rodė, kad jie yra pasiryžę iškovoti 3 taškus šios dienos rungtynėse, “Alytis” spaudė varžovus, tačiau iki įvarčio vis trūkdavo, o Jonavos “Lietavos” futbolininkai žaisdami kontratakuojantį futbolą, 28-ąją minutę sugebėjo įsiveržti į priekį. “Alytis” dar bandė iki kėlinio galo rezultatą išlyginti, tačiau pastangos buvo bevaisės.

Antrajame kėlinyje vaizdas šiek tiek pasikeitė, “Alytis” nors ir dominavo kontroliuodamas kamuolį, tačiau nieko pavojingo per visą kėlinį jiems sukurti ir nepavyko. Alytis pralaimėjo rezultatu 1:0 svečiams iš Jonavos.