Re: 2010-08-07 Lifosa - Vidzgiris

2010 Rgp 07 21:25

Lifosa (Kėdainiai) – Vidzgiris (Alytus) 1:1 (0:0)
Teisėjas: D.Bisigirskas (Jonava), 80 žiūrovų
Įvarčiai: 84 min. M.Juknevičius („Lifosa“); 90+5 min. (iš 11m.) E.Poderis („Vidzgiris“)
Įspėjimai: 30 min. A.Šteinas, 51 min. G.Zagurskas („Lifosa“); 53 min. R.Blinovas („Vidzgiris“)

Lifosa paskutinę minutę užsidirbo 11m. baudinį ir sužaidė lygiosiomis su Alytaus "Vidzgirio" komanda.
Rungtynės prasidėjo apyligiu žaidimu, abiem komandom sunkiai sekėsi kontroliuoti kamuolį ir aikštėje vyko padrikas žaidimas. Vidzgirio komanda pirmajame kėlinyje turėjo kelias puikias progas pasižymėti, tačiau puikiai žaidė Lifosos vartininkas. Lifosa tuo tarpu progų prie varžovų vartų labai pavojingų nesukūrė.

Antrajame kėlinyje rungtynės pagyvejo, ir svečiai ir Lifosa vis kūrė pavojingesnius momentus, likus rungtyniauti dešimt minučių įspudingą įvartį įmušė Lifosos žaidėjas M.Juknevičius. Lifosa po įvarčio bandė atsilaikyti ir išsaugoti pergalingą rezultatą, tačiau to padaryti nepavyko 90+5min. teisėjas skyrė 11m. baudinį į Lifosos vartus ir Poderis savo šansą išnaudojo.

Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1-1, gaila kad paskutinėmis sekundėmis taip nepalankiai susiklostė varžybos.

Lifosos sudėtis: R.Čeginskas; V.Rabikauskas; A.Klimakovas; M.Šteinas(60min. A.Popovas); L.Januševičius; M.Juknevičius; A.Gėgžna(70min. M.Vaitkus); A.Mančas(85min.E.Babenskas); V.Jurevičius (78min. N.Malinauskas); G.Zagurskas; A.Ivaškevičius.

slasher

2010 Rgp 07 21:31

LFF 1 lygos 15 turo varžybos FK Vidzgiris - Kėdainių Lifosa

Sinoptikams pranašaujant itin karštą savaitgalį, FK Vidzgiris futbolininkai Kėdainiuose žaidė LFF 1 lygos 15 turo rungtynes su šeštą vietą turnyrinėje lentelėje užimančia Kėdainių Lifosos vienuolike.

Karštas oras futbolininkams tikrai neįnaudą.Tiek vienai tiek kitai komandai sunkios rungtynės ne vien dėl to jog termometro stulpelis rodo virš 30 lapsnių šilumos,abi nori laimėti rungtynes.

Vidzgirio futbolininkai užtikrinti, savimi pasitikintys ir išsiskiriantys naujomis aprangomis,kurias su nuostaba pastebi ir žiūrovai stadijone, užtikrintai aikštėje atrodo stipresni už savo varžovus. Nors progų pirmajame kėlynyje turi abi komandos rezultatas švieslentėje nesikeičia 0:0. Pirmajame kėlinyje po juvelyriško Dainiaus Saulėno perdavimo komandos lyderiui Eimantui Poderiui,ataka per plauką nesibaigia įvarčiu.
Atakos smaigalyje vis pasirodo tiek minėtas Dainius tiek kitas FK Vidzgiris puolėjas Giedrius Vaitulevičius.
Keletas emociškų,žaidybinių situacijų ir abi komandos susirenka geltonas korteles. Po pirmojo kėlinio rezultatas švieslentėje 0:0.

Komandos po pertraukos gryžta į aikštę. Ir kaip ir pirmame kėlinyje su kamuoliu dominuoja FK Vidzgiris futbolininkai. Rungtynes reikia žaisti visas 90 minučių,to įrodymas netikėtas Kėdainių futbolininko smūgis 80 minutę Vidzgirio vartų link. Rezultatas 1:0 šeimininkų naudai.

Rungtynių teisėjui pridėjus 5 minutes FK Vidzgiris futbolininkai bando išlyginti rezultatą. Baudos eikštelėje Lifosos žaidėjui sužaidus ranka,teisėjas skiria 11 metrų baudinį į Kėdainiečių vartus. Po taiklaus 11 metrų baudinio,kurį realizavo Eimantas Poderis 90 (+ 5) minutę, rezultatas lygus.
Kaip paaiškėjo tai ir buvo paskutinis FK Vidzgiris komandos smūgis. Rungtynės baigėsi rezultatu 1:1.