2010 Rgp 14 21:11

Atlantas 2–3 Lifosa
Lifosa po A.Gėgžnos įvarčio 88minutę važiuoja namo su 3 taškais kišenėje.

Lifosos sudėtis: R.Čeginskas; M.Pinskis(80min. N.Malinauskas), V.Rabikauskas(67min.E.Babenskas); A.Klimakovas; L.Januševičius; M.Juknevičius; A.Mančas; A.Ivaškevičius; A.Popovas; G.Zagurskas; M.Vaitkus (46min.A.Gėgžna).

Pirmasis kėlinys prasidėjo Atlanto šturmu, Klaipiediečiai nuo pat pirmų minučių perimė iniciatyvą į savo rankas ir jau per pirmasias penkioliką minučių turėjo porą šimtaprocentinių progų pasižymėti, tačiau pasižymėti nepavyko. Po standartinės situacijos 21minutę Atlantas pralaužė ledus ir išsiveržė į priekį. Lifosa atsigavosi po šalto dušo po truputi perimė iniciatyvą į savo rankas ir 22min. atlanto vartininkas prasižengė prieš Lifosos puolėją ir jam buvo parodyta raudona kortelė, o Lifosos baudos smūgis nuo 16m. linijos skriejo šale vartų. Atlantas likęs vienu žaidėju mažiau prarado iniciatyvą, ir Lifosa vis labiau grąsino Klaipėdiečių vartams. 24 minutę Januševičius išlygina rungynių rezultatą, o po kelių minučių G.Zagursko taiklus smūgis išveda Lifosą į priekį. Atlantas dar bandydamas gelbėti situaciją sugeba 34minutę išlyginti rezultatą, kaip jau vėliau paaiškėja tai buvo paskutinė Atlanto proga šiose varžybose. Komandos išeina ilsėtis rezultatui esant 2-2.

Antrasis kėlinys prasidėjo Lifosos atakomis, ir tik Atlanto naujas vartų sargas gelbėja nuo įvarčių. Atlantas iki kėlinio galo nesugeba nieko pavojingo sukurti prie Lifosos vartų. Lifosai niekaip nešeina pralaušti Atlanto vartų iki pat kėlinio galo, kai po keitimo aikštėje pasirodęs A.Gėgžna deda tašką šiose runktynėse ir išveda Lifosą į priekį 2-3. Taip ir baigiasi labai įdomios rungtynės Klaipėdoje.

VE.lt inf.
Šeštadienį dar vieną nesėkmę Lietuvos futbolo federacijos I lygos varžybose patyrė Klaipėdos "Atlantas".

Atlantiečiai 16 turo rungtynes namų aikštėje 2:3 (2:2) pralaimėjo Jonavos "Lifosos" komandai. Klaipėdiečiai į priekį išsiveržė po 22 minutę Karolio Atučio pelnyto įvarčio, tačiau pirmavo neilgai. 28 minutę už pražangą prieš svečių komandos puolėją iš aikštės buvo išvarytas "Atlanto" vartininkas Arnas Lekevičius, kuris griebė žaidėjui už kojos jau už baudos aikštelės ribų. Po šios pražangos "Lifosos" futbolininkai nepasinaudojo proga pasižymėti mušę baudos smūgį iš 16 metrų.

Tačiau įvarčiai į uostamiesčio komandos vartus krito 31 ir 32 minutėmis - juos pelnė Lauras Januševičius ir Gabrielius Zagurskas. 37 minutę rezultatą išlygino Ernestas Razonas.

Tašką šiose rungtynėse padėjo po keitimo aikštėje pasirodęs "Lifosos" saugas Aivaras Gėgžna. Jis įvartį pelnė ir pergalę savo komandai išplėšė 90 minutę.

"Atlantas" po 15 rungtynių su užima 8-ąją vietą turnyrinėje lentelėje ir kitas rungtynes žais rugpjūčio 21 dieną išvykoje su Alytaus "Vidzgirio" ekipa.

Kretingos "Minija" šeštadienį išvykoje 0:1 (0:0) pralaimėjo turnyro lyderei FBK "Kaunas" komandai. Vienintelį susitikimo įvartį 63 min. pelnė Evaldas Razulis. "Minija" per 16 rungtynių yra surinkusi 16 taškų ir užima 7 vietą.