2010-08-14 FBK Kaunas - Minija

2010 Rgp 14 11:44

Šeštadienį kviečiame į dvikovą su "Minija"
Šeštadienį geltonai-žali po ilgos pertraukos ir daugybės rungtynių išvykoje pagaliau sugrįžta į Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadioną.

Rugpjūčio 14 d. "Kaunas" LFF I lygos pirmenybėse susitiks su Kretingos "Minija". Tarp 10 komandų "Minija" šiuo metu su 16 iškovotų taškų žengia septintoje vietoje.

Pirmojo rato rungtynėse "Minija" tapo ta komanda, kuri bene labiausiai pasipriešino "Kaunui". Pirmąją šių ekipų akistatą Kretingoje kauniečiai laimėjo tik minimaliu rezultatu 2:1.

"Kaunas" LFF I lygoje kol kas yra iškovojęs visas 15 pergalių ir turi 45 taškus.

Pirmenybėms persiritus į antrąją dalį jau galima pradėti galvoti ir apie įspūdingą rekordą - pirmenybių nugalėtojų vardas iškovojant visas 27 pergales - prie kurio po kiekvienos dvikovos "Kauno" ekipa priartėja vis labiau.

Šeštadienį "Kauno" ir "Minijos" rungtynių pradžia - 15 val.

Akistata su pirmenybių lyderiu
Šeštadienį 15.00 val. „Minija“ Kauno Dariaus ir Girėno stadione rungtyniaus su pirmenybių lyderiu FBK „Kaunu“. Pergalingai žengiantis Kauno klubas kolkas dar nesulaukė didesnio pasipriešinimo šių metų LFF I lygos pirmenybėse ir per penkioliką rungtynių iškovojo penkioliką pergalių, savus varžovus triuškindamas vidutiniškai trijų-keturių įvarčių persvara. Kretingiškiams šiokios tokios vilties galėtų teikti tik tai, kad pirmajame rate savoje aikštėje buvo nusileista FBK “Kaunui” tik minimaliai 1:2.

„Minijos“ ir FBK „Kauno“ keliai kol kas buvo susikirtę tik tą vienintelį kartą, nes abi komandos visuomet rungtyniaudavo skirtingose lygose.

FBK „Kaunas“ per paskutinius penkis turus įveikė „Lietuvos U19“ (5:2), „Lietavą“ (7:0), „Nevėžį (3:1), „Alytį“ (2:0), „Šilutę“ (3:0).

Kauno komandos gretose rungtyniauja trys kretingiškiai – saugai Marius Šoblinskas ir Simonas Paulius bei puolėjas Nerijus Valskis. Pastarasis yra įmušęs septynis įvarčius, o Mariaus Šoblinsko ir Simono Pauliaus sąskaitose po du įvarčius. Rezultatyviausi FBK „Kaunas“ gretose – Edin Pehlič (15 įvarčių), Aurimas Vertelis (9 įvarčiai), Nerijus Valskis (7 įvarčiai), Andrius Bartkus (6 įvarčiai). Viso FBK “Kaunas” įmušė 62 įvarčius per 15 rungtynių (4,13 per rungtynes)

Šeštadienio dvikovai teisėjaus teisėjai iš Vilniaus – aikštės teisėjas Artiom Gutovskis, asistentai – Pavel Rudnevas ir Donatas Dirmeikis, rezervinis teisėjas J. Paskovskis.

Re: 2010-08-14 FBK Kaunas - Minija

2010 Rgp 14 21:08

"Kaunas" minimalia persvara nugalėjo "Miniją"
"Kaunas" šeštadienį vėl rungtyniavo S.Dariaus ir S.Girėno stadione.

Mūsų varžovai buvo Kretingos "Minijos" futbolininkai, kurie pirmo rato rungtynėse sugebėjo rimtai pasipriešinti ir pralaimėjo tik 1:2.

Karštą šeštadienio popietę "Kauno" rungtynių planus pakoregavo nemalonus epizodas apšilimo metu: čiurnos traumą patyrė Marius Miškinis, kuris buvo įtrauktas į startinę ekipos sudėtį.

Rungtynes "Kaunas" pradėjo tokios sudėties:

Laurynas Vertelis; Audrius Račkus, Mantas Fridrikas, Valdas Pocevičius, Donatas Nakrošius; Marius Šoblinskas, Tomas Miklinevičius, Aurimas Vertelis, Edin Pehlic; Evaldas Razulis, Edvinas Petkus.

Atsargoje:
Ignas Plūkas, Tomas Janušauskas, Lukas Sendžikas, Aurimas Raginis, Nikolajus Misiukas.

Pirmomis rungtynių minutėmis vyko apylygis žaidimas. "Minija" stengėsi ne tik apsiginti, bet ir rengti atakas.

Vis tik įpusėjus kėliniui "Kauno" žaidėjai perėmė iniciatyvą ir pradėjo kurti vis pavojingesnes situacijas prie kretingiškių vartų.

Deja, kaip jau tapo įprasta, susikurtų progų paversti įvarčiais ir vėl nesisekė. Keliais puikiais šansais po E.Pehličiaus perdavimų nepasinaudojo A.Vertelis, tikslumo pritrūkdavo ir E.Razuliui, aštrumo atakos smaigalyje - E.Petkui.

Pirmajame kėlinyje "Kaunui" persvaros įgyti nepavyko ir "Minija" patvirtino vienos iš "Kaunui" neparankiausių ekipų šiame sezone vardą.

Antrojo kėlinio pradžioje "Kaunas" vis labiau spaudė svečius prie jų vartų, kėlė daug kampinių, bet išsiveržti į priekį niekaip nepavyko.

62 min. "Kauno" treneriai atliko pirmą ir vienintelį keitimą: E.Petkų pakeitė L.Sendžikas.

65 min. mūsiškiams pagaliau pavyko "pralaužti ledus". Po eilinės atakos kairiuoju kraštu ir perdavimo į baudos aikštelę "Kauną" į priekį išvedė E.RAZULIS. 1:0.

Dar po penkių minučių "Minija" turėjo gerą progą rezultatą išlyginti. Bet laiku vartus palikęs L.Vertelis už baudos aikštelės ribų neutralizavo pavojų.

Baigiantis rungtynėms "Minija" atidavė visas jėgas ir bandė išlyginti rezultatą. Tai mūsų komandos saugams ir puolėjams suteikė daugiau erdvės svečių aikštės pusėje. Kauniečiai susikurė daug šansų padvigubinti skirtumą, bet neišnaudotų progų liga "Kauną" ir toliau persekiojo iki rungtynių pabaigos.

"Kaunas" antrą kartą sezone minimalia persvara įveikė "Miniją" ir iškovojo jau šešioliktąją pergalę LFF I lygos pirmenybėse.

komodo varanavičius
Pranešimai: 323
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 21:36
Palaikoma komanda: VFMD Žalgiris

2010 Rgp 14 22:05

O tai kur dar du įvarčiai? ar fbk pr skyriui sarmata parašyti, kad prasileido nuo kretingiškių?

2010 Rgp 15 10:44

Kaunas" minimalia persvara nugalėjo "Miniją"
FBK “KAUNAS” – “MINIJA” 1:0 (0:0)
Minija" šeštadienį Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadione rungtyniavo su pirmenybių lyderiu FBK “Kaunu”. Kaip ir pirmojo rato dvikovoje, kai Kretingos "Minijos" futbolininkai, sugebėjo rimtai pasipriešinti ir pralaimėjo tik 1:2, taip ir šiose rungtynėse kauniečiai turėjo nemažai vargo, kad iškovotų bent minimalią pergalę. Kretingiškiai nors ir išvažiavę į Kauną ne stipriausios sudėties, tačiau drausmingai žaisdami komandinį žaidimą, iki antrojo kėlinio vidurio sugebėjo apsiginti nuo įvarčio. Net ir praleidę įvartį, “Minijos” žaidėjai sukūrė varžovams grėsmę, po kurios galėjo nutrūkti FBK “Kauno” pergalių serija.

Rungtynių eiga. Karštą popietę "Minijai" rungtynes prieš lyderį teko pradėti gerokai pakitusios startinės sudėties – į Kauną dėl asmeninių priežasčių negalėjo išvykti gynėjas Audrius Tolis ir saugas Marsel Balasanov. Tarp atsarginių nebuvo ir puolėjo Karolio Norvilo.

Pirmomis rungtynių minutėmis vyko apylygis žaidimas. "Minija" stengėsi ne tik apsiginti, bet ir rengti atakas. Pirmasis įsimintinas momentas buvo prie šeimininkų vartų, kai pavojingai baudos smūgį iš kairiojo krašto atliko Gediminas Žilys.

Vis tik įsibėgėjus kėliniui "Kauno" žaidėjai perėmė iniciatyvą ir pradėjo kurti vis pavojingesnes situacijas prie kretingiškių vartų. Tačiau susikurtų progų paversti įvarčiais kauniečiams nesisekė. Kelių puikių progų po E.Pehličiaus perdavimų nepasinaudojo A.Vertelis, visai arti tikslo buvo E.Razulis ir E.Petkus.

Tačiau vėliau pirmajame kėlinyje "Kaunui" išlaikyti akivaizdžios žaidimo persvaros nepavyko ir "Minija" patvirtino vienos iš "Kaunui" neparankiausių ekipų šiame sezone vardą.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai atakų šturmu vis labiau spaudė svečius prie jų vartų, kėlė daug kampinių, bet atlikti rezultatyvaus smūgio niekaip nepavyko.

Visgi kauniečiams pavyko įveikti kretingiškių gynybą 63-ąją rungtynių minutę, kai “Minijos” žaidėjai lyg jau ir buvo apsigynę po kauniečių atakos, tačiau šiems kairiajame aikšės krašte greitai perėmus kamuolį ir perdavus jį atgal į ‘Minijos” baudos aikštelę, "Kauną" į priekį išvedė E. Raziulis.

Vos po kelių minučių "Minija" turėjo gerą progą rezultatą išlyginti. Puolėjui Germanui Vaniuchinui spėjus aplenkti varžovų vartininką, nepavyko šio pergudrauti “persimetant” kamuolį šiek tiek į kraštą nuo jo ir vos kojomis lietęs kamuolį “Kauno” vartų sargas išgelbėjo savo komandą nuo realaus įvarčio.

Baigiantis rungtynėms "Minija" atidavė visas jėgas ir bandė išlyginti rezultatą, o tai kauniečių saugams ir puolėjams suteikė daugiau erdvės kretingiškių aikštės pusėje. Bet nei kretingiškiams pavyko išplėšti lygiąsias, nei kauniečiai sugebėjo dar sykį pasiųsti kamuolį į vartų tinklą.

Tad “Minija”, puikiai palaikoma į Kauną atvykusių aktyvių savo gerbėjų, pirmenybių lyderiui vėl nusileidos tik minimaliai 0:1.

2010 Rgp 15 13:51

Sulauksiu dar ir aš savojo momento :D

Sherman

2010 Rgp 15 16:26

Neabejoju :D
Hmm, buvau nustebes, kad tik 1-0 laimejom. Cia Kaunas tinginiavo ar Minija taip pasistenge?
Pergale yra pergale. Svarbu, kad geriausia forma pasiektume link spalio-lapkricio, kai teks taureje zaisti.

lolo

2010 Rgp 15 21:12

lygiosios būų teisingas rezultatas

2010 Rgp 15 21:31

33-35 laipsniai tokiam , ne visai teisingam rezultatui, matyt turėjo įtakos. Taip karšta buvo, kad net stadione neprekiavo gėrimais, jau nekalbant apie nemokamą vandens dalinimą ar gaisrinę. Net gaila kartais pasidarydavo lakstančių žaidėjų. Galėjo ir po porą pertraukėlių kėlinyje skirti. Dėl vieno papildomo vandens pagėrimo tiesa pasistengė Minijos fanai, su savo dūmais užkloję pusę aikštės :). Linksma tusovkė ten, nors ir nelabai patobulino savo gabalų repertuarą, bet užtai energingai varo. FBK nepasisekė įmušti greito įvarčio, tai ir užsitesė, Minijos vartų šturmas. Buvo progų, bet šįkart nesugebėta į vartus pataikyt. Dar problemos atakos smaigalyje matyt sprendžiamos, tik kad ilgai neužsitęstų. Centre, kraštuose pagirtinai viskas sutvarkoma. Dar reikėtų gynybą kažkiek pastiprint, nes su rimtesnėm komandom gali ir nemažų problemų kilti, jei koks Bagužis traumuotas bus ilgesniam laikui. Ypač nerimo įvarė ir privertė sustingti, kai esant rezultatui 1:0 Minijos žaidėjas po klaidos gynyboje išėjo prieš Vertelį ir pastarasis sužaidė , kaip koks aukščiausios klasės gynėjas išmušęs koja kamuolį iš pasiruošusio smūgiuot puolėjo. Smagu, kad treneris vis didenį pasitikėjimą rodo Sendžiku, kuris aikštelėje nors ir atrodo gan vaikiškai, bet kamuolio kontrolė ir pasai verčia stebėtis. FBK žaidimas nenuvylė, aiškiai matėsi, kas rungtynių favoritas. Minija galima pagirti už gerą gynybą ir suteiktą gerą kovą iki pat rungtynių pabaigos išlaikant įtampą.