slasher

Re: 2010-08-14 Vidzgiris - U-19

2010 Rgp 14 21:09

Solidi pergalė prieš U-19 komandą 8-0

XI -o turo rungtynes FK Vidzgiris vis dar Druskininkuose žaidė su U-19 komanda. Rungtynės vyko 34 laipsnių karštyje, galima sakyti tropinėmis sąlygomis, todėl žaidėjams reikėjo kovoti aikštelėje ne tik su varžovais, bet ir iškęsti ekstremalias oro sąlygas. FK Vidzgiris rungtynes pradėjo šia sudėtimi -vartuose -A.Likša, gynėjai -E. Sušinskas, K. Burinskas, R. Blinovas, Aivaras Kadziauskas, saugai -R. Kliukoitis, V. Zabarauskas, kpt. T. Jaruševičius, V. Baranovskij, puolėjai -G.Vaitulevičius ir Dainius Saulėnas. I-o kėlinio pradžioje svečiai turėjo progą pasižymėti, kai jų puolėjo smūgis praskriejo šalia virpsto. FK Vidzgirio žaidėjai visų rungtynių metu turėjo aiškią persvarą, kurią sugebėjo išnaudoti, įmušdami daugiausiai įvarčių šiose pirmenybėse. 11 min V.Baranovskij išsiveržė į baudos aikštelę, kur buvo gynėjo pargriautas. Teisėjo paskirtą 11m baudinį išnaudojo T.Jaruševičius. Po minutės rezultatą padvigubino G. Vaitulevičius. Trečią įvartį į varžovų vartus 15 min įmušė D. Saulėnas, gavęs tikslų perdavimą iš V. Baranovskij. Valentinas pirmame kėlinyje pats galėjo įmušti po G.Vaitulevičiaus perdavimo, tačiau smūgį atrėmė vartininkas. Tomas Jaruševičius 24 min įmušė savo antrą įvartį, gavęs tikslų perdavimą baudos aikštelėje iš D. Saulėno. Rezultatas 4-0 laikėsi iki 41min, kol jį padidino G.Vaitulevičius, gavęs aštrų perdavimą iš E. Sušinsko ir aplenkęs priešininkų vartininką. Antrame kėlinyje 48 min pagaliau pasižymėjo Valentin Baranovskij, kuris greitos atakos metu aplenkė gynėjus ir stipriu smūgiu į vartų kampą nuginklavo U-19 vartininką. Pirmą savo įvartį pirmenybėse pelnė ir Aurimas Kadziauskas, jis 63 min tiksliu smūgiu baudos aikštelėje nukreipė kamuolį į varžovų vartus. Dar vieną rezultatyvų perdavimą šiame žaidimo epizode atliko D. Saulėnas. 78 min už pražangą prieš V.Baranovskij baudos aikštelėje buvo paskirtas 11 m baudinys, tačiau U-19 komandos vartininkas atrėmė baudinį. Galutinai priešininkų komandą sugniuždė D. Grižo įvartis paskutinę rungtynių minutę. V. Baranovskij atliko dar vieną rezultatyvų perdavimą į baudos aikštelę ir Domui liko tik jį paversti įvarčiu. Antrame kėlinyje treneris A. Makštutis leido pažaisti beveik visiems žaidėjams. Šiose rungtynėse komandos žaidimą gerai organizavo Ruslanas Kliukoitis, kuris kaip ir puolėjas Dainius Saulėnas, saugas Vilius Zabarauskas papildė FK Vidzgiris žaidėjų gretas. Po įspūdingos pergalės 8-0 FK Vidzgiris komandos laukia svarbios LFF taurės turnyro rungtynės antradienį Kėdainiuose su Lifosa komanda.