Parašytas: 2010 Rgp 15 21:46
matvaju
"Mažeikiai" (Mažeikiai) - "Tauras" (Tauragė) 1:3 (0:0)
Teisėjas: V.Vasiliauskas (Telšiai), 300 žiūrovų
Įvarčiai: 90+3 min. N.Kumža ("Mažeikiai"); 48 min. T.Kizevičius ("Mažeikiai" į savo vartus), 53 min. N.Mačiulis, 90+1 min. L.Bielskis ("Tauras") Įspėjimai: 54 min. M.Lėkis, 58 min. J.Mockus ("Tauras")

Mažeikiai: Matuzas, Labžentis ((46 min. Kizevičius (85 min. Montvydas)), Vaikasas, Junior Paraiba, Gladilins, Juodeikis, Jasas (75 min. Šluta), Bulošas, Kumža, Remeza, Diogo Tilico. Atsarginiai: Vitkovskis, Piliukaitis, Žlibinas, N.Garuckas.

Tauras: Kilijonas, Lėkis, T.Gražiūnas, J.Mockus, Regelskis, Savastas (62 min. L.Bielskis), Gedgaudas, Ražanauskas, Mačiulis (64 min. Daunoravičius), Irkha, Grigalevičius (71 min. K.Jasaitis). Atsarginiai: Dayneko, Kuznecovs, Auryla, Martišauskis.

Re: 2010-08-15 "Mažeikiai" (Mažeikiai) - "Tauras" (Tauragė)

bronius
Pratęsti pergalių serijos „Mažeikių“ ekipai nepavyko: sekmadienį namuose ji nusileido vienam iš čempionato lyderių.
Trečiadienis, 18 Rugpjūtis 2010 10:51

NEREALIZUOTOS PROGOS LĖMĖ PRALAIMĖJIMĄ

Priešpaskutines antrojo rato šalies A lygos futbolo čempionato rungtynes mūsų ekipa namuose žaidė su ketvirtoje vietoje esančiu Tauragės „Tauru“. Prieš tai iškovoję pirmąją pergalę šiose pirmenybėse, mažeikiškiai pergalingos serijos nepratęsė: miesto centriniame stadione jie turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 3:1. Visus keturis įvarčius žiūrovai pamatė antrajame kėlinyje, du iš jų buvo įmušti jau per teisėjo pridėtą laiką. 48-ą rungtynių minutę nuo Tomo Kizevičiaus kamuolys atšoko į mažeikiškių vartus, antrąjį įvartį tauragiškiai pelnė po šešių minučių, o trečiąjį – jau per pirmąją teisėjo pridėtą papildomą minutę. Rezultatą mūsų ekipa kiek sušvelnino per trečiąją teisėjo pridėtą minutę, kai pasižymėjo saugas Nerijus Kumža. „Pralaimėjome pajėgiai komandai. Pirmajame kėlinyje turėjome vieną realią progą pelnyti įvartį, tačiau jos neišnaudojome. Antrajame kėlinyje svečiai realizavo visas progas, tuo tarpu mums to padaryti nepavyko, kelis kartus mūsų žaidėjų smūgiuotas kamuolys atsimušė į varžovų vartų virpstą“, – trumpai rungtynes pakomentavo ekipos vadovas Aldaras Pupliauskas. Dėl kojos traumos mūsų ekipai šiose rungtynėse negalėjo padėti puolėjas Gintas Podelis, gali būti, kad jo nematysime ir paskutinėse antrojo rato rungtynėse, kurias mažeikiškiai žais rytoj namuose.

SIEKS TIK PERGALIŲ

Paskutines antrojo rato rungtynes mūsų komanda, esanti devintoje vietoje, rytoj miesto stadione žais su šeštąją vietą užimančiais „Šiauliais“. Pastaroji komanda taip pat po pirmojo rato sustiprėjo: atėjo naujas treneris Valdas Ivanauskas, keli žaidėjai iš buvusios Vilniaus „Vėtros“, žaidžia legionierius iš Brazilijos. Tačiau, kaip teigė komandos vadovas, mažeikiškių ekipa namuose sieks tik teigiamo rezultato. Ištraukus šalies futbolo federacijos taurės penktojo etapo burtus paaiškėjo, kad „Mažeikių“ ekipos varžovė šiose varžybose bus Klaipėdos „Klaipėda“. Rungtynės vyks Mažeikiuose rugpjūčio 25 dieną septynioliktą valandą. „Į kitą etapą pateks tik rungtynių nugalėtojas. Jeigu normalus rungtynių laikas pasibaigs lygiosiomis, bus žaidžiamas pratęsimas, jeigu ir po jo nepaaiškės nugalėtojas – bus mušami vienuolikos metrų baudiniai. Taurės varžovo pasirinkti negalėjome, ką lėmė burtai, tą lėmė, tačiau manau, kad turnyrinės lentelės kaimynė „Klaipėda“ – įveikiamas varžovas, ir bandysime tai įrodyti“, – sakė A. Pupliauskas. Šalies A lygos pirmenybėse mažeikiškiai ir klaipėdiečiai žaidė du kartus ir abu kartus buvo užfiksuotos lygiosios – 2:2 ir 1:1.