Druskininkų miesto stadionas Ateities gv.

Re: 2010-08-21 Vidzgiris - Atlantas

2010 Rgp 22 11:58

Apmaudžiai pralaimėta Klaipėdos Atlantui 1-3

XVII -o turo rungtynėse, vykusiose Druskininkuose, FK Vidzgiris susitiko su tituluota Klaipėdos Atlanto vienuolike ir po atkaklios kovos turėjo pripažinti varžovų persvarą 1-3. Pirmojo kėlinio pradžioje Vidzgiris įgijo nežymią žaidybinę persvarą, tačiau gynyboje gerai žaidęs Atlantas neleido susikurti pavojingų progų. Atlanto gynėjas baudos aikštelėje prilaikė G.Vaitulevičių, tačiau teisėjas 11m baudinio neskyrė. O viena Atlanto ataka 13 žaidimo minutę baigėsi įvarčiu į mūsų vartus. Įmušus įvartį, varžovai daugiau dėmesio skyrė savo vartų gynybai, todėl mūsiškiams buvo sunku prasibrauti pro saugų ir gynėjų gretas. Tačiau 28 min po gražios atakos efektingu tolimu smūgiu įvartį įmušė R. Kliukoitis. Įsiminė ir A. Kadziausko smūgis iš baudos aikštelės, bet jį atrėmė varžovų vartininkas. Lygiu rezultatu 1-1 ir baigėsi pirmasis kėlinys. Antrame kėlinyje įvarčius mušė Atlanto futbolininkai. 52 min po greitos kontratakos svečiai išsiveržė į priekį. Visos FK Vidzgirio komandos pastangos išlyginti rezultatą atsimušdavo į tankią Atlanto gynybą. O varžovų kontratakos, ne kartą kėlė pavojų mūsų vartams. Atlanto treneris išnaudojo visus keitimus, nauji žaidėjai ne tik padėjo išsaugoti minimalią persvarą, tačiau ir baigiantis rungtynėms įmušė trečią įvartį. Tad apmaudžiai pralaimėta Atlantui 1-3. Kitame ture laukia ne mažiau tituluotas varžovas FBK Kaunas

Vidzgiris (Alytus) – Atlantas (Klaipėda) 1:3 (1:1)
Teisėjas: I.Kovalenko (Jonava), 60 žiūrovų
Įvarčiai: 24 min. R.Kliukoitis ("Vidzgiris"); 12 min. K.Atutis, 48 min. N.Kosmakovas, 79 min. E.Razonas ("Atlantas")
Įspėjimai: 33 min. R.Kliukoitis ("Vidzgiris"); 36 min. M.Gricius, 49 min. V.Savickas ("Atlantas")