2010-08-22 Šiauliai - Mažeikiai

2010 Rgp 21 10:08

Igoris Kozlovas: „Rungtynėse su „Mažeikais“ - trys taškai būtini“
2010 08 21

Dvi rungtynės per savaitė su ta pačia komanda. Gali dėl to iškilti kokių nors sunkumų?
-„Mažeikiai“ tikriausiai norės revanšo, juolab, kad mes įmušėme tik pačioje rungtynių pabaigoje, tačiau mums būtina iškovoti 3 taškus ir apie kitokią rungtynių baigti kalbos būti negali. Situacija turnyrinėje lentelėje yra tokia, kad barstyti taškus su komandomis esančiomis turnyro lentelės apačioje paprasčiausiai negalime sau leisti.

Atėjus naujam treneriui laimėjote dvi rungtynes iš eilės. Ar jau galima sakyti, kad „Šiauliai“ sugrįžo į pergalių kelia?
-Sunku pasakyti. Žaidėme su „Klaipėda“ ir „Mažeikiais“ – komandomis kurios yra žemiau už mus. Tačiau atėjus naujam treneriui atsirado naujų emocijų, naujų jėgų. Tikimės, kad ir toliau mus lydės sėkmė.

Per paskutinį mėnesį komandoje daug pasikeitimų – 10 naujų žaidėjų, treneris. Ar neatsilieps tai savitarpio supratimui aikštelėje?
-Tie nauji žaidėjai kurie prisijungė prie mūsų nėra naujokai, dauguma jų rungtyniavo A lygoje, jie be problemų įsiliejo į komandą. Padidėjo konkurencija ir nuo to treniruočių procesas suintensyvėjo. Žaidėjų prisijungimas tik teigiamai atsilieps mūsų žaidimui.

Kokia tavo nuomonė apie naująjį komandos trenerį Valdą Ivanauską?
-Aš ne lietuvis, tad iki šiol apie Valdą Ivanauską nebuvau girdėjęs, tačiau komandos draugai pasakojo, kad tai Lietuvos futbolo legenda. Jaučiasi, kad tai futbolo žmogus. Kol kas per pastarąją savaitę mūsų treniruotės buvo gana nesunkios, nes tvarkaraštis yra suspaustas. Tačiau tvirtą trenerio charakterį pajutome nuo pirmųjų rungtynių.

Re: 2010-08-22 Šiauliai - Mažeikiai

2010 Rgp 23 00:05

V.Ivanauskas: „Pozityvu tik trys taškai“
2010 rugpjūčios 23 d., pirmadienis

Po pergalingai pasibaigusių rungtynių su „Mažeikiai“ komanda, „Šiauliai“ ekipos treneris Valdas Ivanauskas džiaugėsi tik iškovotais trimis taškais, tačiau komandos žaidimas jo netenkino. „Debiutinėse rungtynėse prieš savo žiūrovus, norėjosi padaryti šventę, tačiau pavyko tik iškovoti tris taškus, gražaus žaidimo nepademonstravome. Įspūdžiai apie žaidimą negatyvūs. Norėtus matyti tobulėjimą, prieš tai išvykoje matėsi viltis, šiandien pirmas kėlinys buvo blogas. Bet tam yra priežasčių, kurios mums yra žinomos. Pozityvas – tik trys taškai, kurie yra labai svarbūs. Ta trumpa trijų rungtynių serija įvykdyta šimtu procentu – devyni taškai, ko ir siekėme. Laukia labai sunkios rungtynės su Pakruojo „Kruoja“ . Turim savaitę laiko, teks daug ką keisti.“ Po rungtynių Valdas Ivanauskas susitiko su „Šiaulių“ ekipos gerbėjais, būrys aistruoliu klausinėjo apie praėjusias rungtynes, komandos tikslus, bei silpnąsias ir stipriąsias puses. Treneris atvirai kalbėjo apie komandos trūkumus ir žadėjo, kad per ateinančia pertrauką čempionate, stengsis trūkumus pašalinti. Nusifotografavęs su gerbėjais ir pasirašęs ant savo autobiografinės knygos Valdas Ivanauskas, sakė, kad susitikimas su žiūrovais buvo malonus. „Nepavyko nudžiuginti gerbėju geru žaidimu. Šiauliai – futbolo miestas, tad reikia rezultatų ir gero žaidimo, kad jų dar daugiau pritrauktumėm į stadioną“.

2010 Rgp 23 00:07

R.Vėževičius: "Ateityje įvarčių bus ir daugiau"

Antrą įvartį, ketvirtajame susitikime atstovaujant „Šiauliai“ ekipai pelnęs Robertas Vėževičius, džiaugėsi komandos sėkme ir paminėjo, jog įvarčių ateityje turėtų būti dar daugiau. „Varžybos buvo sunkios, sunku du kartus iš eilės žaisti su tuo pačiu varžovu, bet didelių pastangų dėka įmušėm įvartį. Gavau gerą perdavimą iš Vaido Šilėno, beliko tik pastatyti koją. Tai, kad pelniau jau antrąjį įvartį atstovaudamas „Šiauliai“ komandai ne tik mano, bet ir visos komandos nuopelnas. Gerai įsiliejau į kolektyvą, komanda mus visus priima šiltai. Manau dar bus įvarčių ir daugiau.“ Kalbėdamas apie komandos tikslus, Robertas Vėževičius tikisi, kad pavyks įgyvendinti klubo vadovų prieš sezoną keltus tikslus – vėl žaisti UEFA Europos turnyre. „Viskas priklauso nuo mūsų pačių. Dabar turim gerą trenerį, tad tikimės pasiekti ir ketvirtą vietą“ - kalbėjo žaidėjas.

2010 Rgp 23 00:10

Nerijus Gudaitis: „Praleidome labai apmaudų įvartį“
2010 08 22

Anot „Mažeikių“ komandos trenerio Nerijaus Gudaičio antrosios komandų rungtynės labai nuo pirmųjų žaistų prieš kelias dienas nesiskyrė. Rezultatas toks pat, žaidimas taip pat panašus. Tik Šiauliuose lietus pradėjo pilti rungtynėms baigiantis, o Mažeikiuose visas 90minučių.

Nerijus Gudaitis: „Rungtynės buvo gal šiek tiek lengvesnės nei pirmosios tarpusavio, nes didžiąją dalį vyko be lietaus ir aikštės kokybė leido ir vienai ir kitai komandai demonstruoti gana neblogo lygio žaidimą. Mes pasirinkome lygiai tokią pat taktiką- žaidėm nuo gynimo, stengdamiesi kontratakuoti. Šios rungtynės nuo pirmųjų skyrėsi tik tiek, kad jau antrojo kėlinio antrą minutę praleidome visiškai apmaudų įvartį. Visa tai prasidėjo nuo gynėjo klaidos, paskui dar galėjo sužaisti atidžiau savo baudos aikštelėje. Paguoda tik ta, kad turėjom laiko išsigelbėt ir lietui lyjant sukūrėme kelis momentus.” Kalbėdamas apie rungtynių pabaigoje užklupusi lietų Nerijus Gudaitis pažymėjo, kad lietus jiems buvo parankus ir pavyko sukurti grėsmių prie šeimininkų vartų.

2010 Rgp 23 00:15

"Mažeikiai" - "Šiaulia" 0-1
Sekmadienis, 22 Rugpjūtis 2010 17:36
Robertas Jokubauskas

Šiandien Šiaulių miesto stadione įvyko LFF A lygos 23 turo susitikimas, kur vietos „Šiaulių“ klubas susitiko su „Mažeikų“ komanda. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 0-0. Antrojo kėlinio pradžioje, 50-tą minutę, po Šilėno perdavimo iš krašto, neužtikrintai sužaidė "Mažeikių" gynėjai ir vartininkas, tuo pasinaudojęs įvartį "Šiaulių" komandai pelnė Robertas Vėževičius.

Prasidėjus smarkiam lietui žaidimas šiek tiek sulėtėjo, "Mažeikiai" stengėsi pasinaudoti pasikeitusiomis oro sąlygomis ir išlyginti rezultatą. Daug pražangų aikštės viduryje, po kurių kamuolys buvo siunčiamas tai link vienų, tai prie kitų vartų. Teisėjui pridėjus 3 papildomas minutes, „Mažeikiai“ turėjo galimybę išlyginti rezultatą, deja, pavojingas baudos smūgis "Šiaulių" vartų link, iš kairio atakos krašto, baigėsi šeimininkams laimingai, kamuolys nieko nelietęs pralėkė šalia virpsto.

Rungtynės baigėsi aikštėje panašioje į baseiną, rezultatu 1-0 šeimininkų naudai.
Šiauliai (Šiauliai) – Mažeikiai (Mažeikiai) 1:0 (0:0)
Teisėjas: S.Dirda (Kaunas), 750 žiūrovų
Įvarčiai: 50 min. R.Vėževičius („Šiauliai“)
Įspėjimai: 39 min. T.Kančelskis, 76 min. S.Količ („Šiauliai“); 41 min. N.Kumža, 87 min. A.Bulošas („Mažeikiai“)

2010 Rgp 23 08:04