Re: 2010-08-28 Lietava- Lifosa

2010 Rgp 28 20:11

Lietava (Jonava) – Lifosa (Kėdainiai) 1:5 (0:1)
Teisėjas: V.Kazlauskas (Kaunas), 120 žiūrovų
Įvarčiai: 69 min. A.Falčik („Lietava“); 2 min. M.Pinskis, 59 min. A.Ivaškevičius, 61 min. ir 83 min. A.Šteinas, 77 min. M.Butėnas („Lifosa“)
Įspėjimai: 31 min. M.Stankevičius, 39 min. R.Fiodorovas („Lietava“); 16 min. M.Ūselis („Lifosa“)
Pašalinimai: 16 min. P.Kvedaravičius („Lietava“)

2010 Rgp 28 20:19

daug šiam sezone tokių netikėtų rezultatų pirmoje lygoje....

2010 Rgp 28 21:08

Po rungtynių Penalty.lt pakalbino “Lifosos” komandos vyriausiąjį trenerį Donatą Jodenį.

- Svečiuose sutriuškinote “Lietavą” net 5:1. Ar rezultatui didžiausią įtaką turėjo tai, kad dar mačo pradžioje įgijoje kiekybinę persvarą?

- Iš tikrųjų – ne. Mes dar iki “Lietavos” žaidėjo pašalinimo įmušėme įvartį ir turėjome ne vieną progą pasižymėti. Antrajame kėlinyje jau pasijautė, kad varžovų komandoje yra vienu futbolininku mažiau.

- Šiandien komanda rungtyniavo kur kas geriau nei prieš keletą dienų su Lietuvos U-19 rinktine?

- Taip, šį kartą nebuvo atotrūkio tarp grandžių, vyrai pademonstravo gražesnį žaidimą.

- Keliais balais įvertintumėte “Lifosos” žaidimą penkių balų sistemoje?

- Parašyčiau stiprų ketvertą, nes pasitaikė smulkių klaidelių. Tačiau aš likau patenkintas komandos pasirodymu. Vyrai įrodė, kad kai yra didelis noras, galima įveikti bet kurį varžovą. Mūsų futbolininkai įmušė penkis įvarčius, tačiau galėjo laimėti kur kas didesne persvara, nes liko neišnaudota nemažai gerų progų įvarčiui pasiekti.

2010 Rgp 28 21:22

Lifosa Jonavoje šiandien sutrypė Lietava ir pakilo į ketvirtą vietą turnyrinėje lentelėje.
Lifosos sudėtis: R.Čeginskas; A.Radavičius; A.Klimakovas; L.Januševičius; M.Pinskis(75min. V.Jurevičius); A.Šteinas; M. Butėnas; M.Juknevičius(35min. Ž.Daugvila) ; A.Ivaškevičius(75min. E.Babenskas) ; A.Gėgžna(70min. V.Rabikauskas); M.Uselis (55min. M.Vaitkus).

Pirmasis kėlinys prasidėjo greitu Lifosos įvarčiu, jau 2 minutę M.Pinskis po puikaus M.Juknevičiaus perdavimo iš baudos smūgio išveda Lifosą į priekį. Po įmušto įvarčio galima sakyti prasidėjo kova, varžovai šiurkščiai žaisdami rinko geltonas korteles, o vienas iš epizodų 16 minutę baigėsi Lietavos žaidėjo pašalinimu iš aikštės. Lifosa pirmajame kėlinyje dominavusi aikštės viduryje turėjo dar kelis labai pavojingus momentus, o varžovai praktiškai nieko pavojingo nesukūrė.

Antrasis kėlinys prasidėjos šiektiek padriku žaidimu ir varžovai turėjo galimybę išlyginti rezultatą, tačiau Lifosa užgesinusi gaisrą pradėjo vėl dominuoti aikštėje. vartis59 min. A.Ivaškevičius dvigubina Lifosos persvarą o po kelių minučių vartis61 min. A.Šteinas puikiu tolimu smūgiu pradeda triuškinti varžovą. Tiesa maža vilties kibirkštėlė Lietavai buvo atsiradusi kai vartis69 min. A.Falčik sušvelnino susitikimo rezultatą, tačiau tai buvo viskas ką šiame mače sugebėjo nuveikti Lietavos futbolininkai. Toliau tik Lifosos futbolininkai kūrė epizodus prie varžovų vartų vartis77 min. M.Butėno smūgis iš 14metrų taiklus o vartis83 min. A.Šteino prasiveržimas į baudos aikštelę ir taiklus mūgis baigė varžovų iš Jonavos triuškinimą. Iki kėlinio galo Lifosa dar turėjo vieną šimtaprocentę galimybę pasišymėti, tačiau M.Vaitkaus akistata su Lietavos vartu sargu baigėsi netiksliu Kėdainiečio smūgiu.

Taigi, Lifosa pademonstravusi visai kitoki futbolą nei žaidusi Kėdainiuose pastarajame ture švenčia svarbią pergalę ir pagal įvarčių santykį kyla į 4 vietą turnurinėje lentelėje.