2010-08-29 Kruoja - Šiauliai

2010 Rgp 28 11:10

Mantas Kuklys: "Rungtynės su "Kruoja" bus labai sunkios"
2010 08 27

Turbūt esate pasiryžę pratęsti pergalių seriją ir rungtynėse Pakruojyje? Juo labiau, kad šiemet dar prieš "Kruoja" nelaimėjot – (lygiosios 2:2 ir 3:3), bet tikriausiai ši karta lygiosios netenkins?
Taip, ruošiamės visa savaite, padirbėjome gana neblogai ir esame nusiteikę laimėti, o kaip seksis – pamatysim sekmadienį. Taip, kol kas šiemet dar nepavyko įveikti kaimynų, o ir lygiosios mūsų tikrai netenkins, seksime maksimumo - trijų taškų.

Su tokia "Kruoja", kokia ji dabar, dar neteko dar žaisti. Tai kad varžovas gerokai pasikeitęs apsunkina pasirengimą rungtynėms?
Nemanau, kad kas labai keičiasi, ruošiamės kaip ir kiekvienoms varžyboms. "Kruoja" šiuo metu yra labai sustiprėjusi, su daug geru žaidėjų, tad manau rungtynės bus tikrai labai sunkios.

Igors Kozlovs prieš rungtynes su "Mažeikiais" kalbėdamas apie Valda Ivanauską - sakė, kad jis jam iki šiol buvo nežinomas. Lietuviams Ivanauskas yra futbolo legenda - tai kiek nors įtakoja treniruočių procesą?
Taip, labai įtakoja. Treneris mums - autoritetas, juk tai vienas geriausių visų laiku Lietuvos futbolininkų, kuris per savo neilgą trenerio karjera jau yra treniravęs - "Kauno", Edinburgo "Hearts", kitas komandas, taip pat dirbo rinktinės trenerių štabe. Manau, kad Valdo Ivanausko atėjimas į komandą labai sustiprino mūsų galimybes kovoti dėl ketvirtos vietos, tačiau treneris koks bebūtų geras yra tik treneris, įvarčius mušti turėsime mes žaidėjai ir nuo mūsų tai priklauso daugiausiai.

Ir vienose, ir kitose rungtynėse pavyko pasižymėti įvarčiu, gal gali pažadėti įvartį ir sekmadienį?
Man ne tiek svarbu pelnysiu įvarti aš ar kuris kitas komandos draugas, svarbu, kad laimėtumėm.

Re: 2010-08-29 Kruoja - Šiauliai

2010 Rgp 30 09:38

2010 Rgp 30 09:39

Valdas Ivanauskas: “Turime žaisti susikoncentravę visas 90 minučių.”
2010 08 29

„Važiavom pergalės, reikalingi buvo trys taškai. Pradžia buvo bloga, praleisti įvarčiai tą byloja. Pliusas tai, kad stengėmės žaisti savo žaidimą, turėjome progų, labai daug progų, gerai, kad pavyko išlyginti rezultatą, tačiau jis netenkina nei manęs, nei komandos. Turime žaisti susikoncentravę visas 90 minučių, o ne 70-75. Taškas – netenkina.” Treneris per pertrauką pakeitė Saša Količių, kuris pasak Valdo Ivanausko nepademonstravo tai ko iš jo tikimasi. Treneris sako, kad dviejų savaičių pertrauka (kitas rungtynes “Šiauliai” žais tik rugsėjo 12d.) yra labai naudinga, kad pagerinti tarpusavio supratimą aikštėje ir kad futbolininkai geriau suprastu ir trenerio reikalavimus. “Tas dvi savaites tikrai išnaudosim produktyviai” – teigė Valdas Ivanauskas.

2010 Rgp 30 09:40

Georgas Freidgeimas: „Gaila, kad neišnaudojome daug progų.“
2010 08 29

„Tikslas buvo trys taškai, lygiosios netenkina. Norim pakovoti dėl vietos Europos taurėse, norim užimti ketvirtą vietą, tad, manau, praradome du taškus. Tačiau vertinant tai kaip klostėsi rungtynės, gerai, kad parodėme charakterį, atsitiesėm po 2 : 0, tik gaila, kad neišnaudojome daug progų.” Prieš keletą savaičių prie komandos prisijungęs naujasis „Šiaulių” gynėjas, sako, kad jau spėjo apsiprasti komandoje. Pasak futbolininko ir aikštelėje vienas kitą perprasti nebuvo labiai sunku. „Kruojos” komandoje taip pat žaidžia keletas futbolininkų su kuriais Georgas žaidė „Vėtroje“, tačiau jokių nuolaidų aikštelėje buvę draugai nesulaukia, su jais kovojama iš visų jėgų. „Aikštelėje draugų nelieka, tik varžovai.“ – sako Georgas Freidgeimas.

2010 Rgp 30 09:41

Virginijus Liubšys: "Šios komandos pajėgios atimti taškų ir iš lyderių"
2010 08 29

Rungtynės tarp „Kruojos“ ir „Šiaulių“ komandų stebėjo ir buvęs „Vėros“ treneris Virginijus Liubšys. Vienam iš geriausių Lietuvos futbolo treneriui patiko tai ką jis matė aikštėje: “Geros rungtynės. „Kruoja” geriau pradėjo – dvi puikios atakos, kurios baigėsi įvarčiais. Tačiau patiko tai, kad “Šiauliai” atsigavo ir kovojo iki galo. Antrame kėlinyje šiauliečiai turėjo pora puikių progų ir galėjo rungtynės visai kitaip baigtis, tačiau pabaigoje puikiai sužaidė jų vartininkas atrėmęs Slavicko smūgį. Abi komandos kovojo dėl pergalės, kuri joms reikalinga kaunantis dėl ketvirtos vietos.” Buvęs „Vėtros” treneris suskaičiavo, kad aikštėje pamatė net devynis savo buvusius auklėtinius. Virginijus Liubšys pritaria nuomonei, kad iširus jo komandai išsibarstę žaidėjai sustiprino kitas šalies ekipas. „Galvoju, kad antra pusė čempionato yra labiau nenuspėjama. Tokios komandos kaip „Šiauliai”, „Kroja“, „Tauras“ yra pajėgios atimti taškų iš lyderių. Dabar žais rinktinė, bus laiko padirbėti.“

2010 Rgp 30 09:42

Albertas Klimavičius: "Abi komandos žaidė dėl pergalės“
2010 08 29

„Tęsiasi tos serijos, kuomet gausa įvarčiu, tačiau treneriams norėtus kitaip. Abi komandos žaidė dėl pergalės, o pasidalinome tik po tašką. Aišku išlieka problemos gynyboje, kuomet įvarčius praleidžiam gana juokingus. Vaikinai nusiminę, tačiau nieko nepakeisi, sužaidėm aštuonias rungtynes kurių nepralaimim, bet užėjo tokia banga lygiųjų.“ Albertas Klimavičius, sako, kad jo auklėtiniams ne pirmose rungtynėse pirmaujant pritrūksta šaltakraujiškumo, žaidėjai paskuba, sužaidžia neatidžiai. „Jaunos komandos minusai“ – reziumavo strategas.

2010 Rgp 30 15:02

Išsamesnis rungtynių reportažas:

2010 Rgp 31 00:51

24 turas. Šiaurės fronte nieko naujo
2010-08-30

Trečias Šiaulių apskrities derbis ir... trečios lygiosios. Taigi, galima sakyti, kad nieko naujo. Nors abiems komandoms verkiant reikia taškų. Visų trijų tarpusavio "Kruojos" ir "Šiaulių" susitikimų scenarijai panašūs kaip muilo operų. Pirmose rungtynėse Marijampolėje "Kruoja" pirmavo du kartus, "Šiauliai" du kartus išlygino. Antrose rungtynėse pakruojiečiai vėl pirmavo, tačiau Šiauliai išlygino ir persvėrė rezultatą, o pabaigoje "Kruoja" išlygino. Sekmadienio rungtynėse viskas vyko labai panašiai. Pirmajį įvartį 12 minutę pelnė Laurynas Rimavičius, o antrąjį, 22 minutę - po traumos atsigaunantis Tautvydas Švelna. Tada "Šiauliai" įjungė aukštesnę pavarą ir pasikankinę šiek tiek daugiau nei dešimt minučių rezultatą sušvelnino. Po tolimo šiauliečio smūgio kamuolį iš rankų paleido "Kruojos" vartininkas ir V.Raskovui beliko jį įridenti į vartus.

Po pertraukos šiauliečiai aktyviai atakavo tačiau neišnaudojo keleto dėkingų progų. Ir vis dėlto 81 minutę, po "Kruojos" kapitono pražangos baudos aikštelėje, Mantas Kuklys nuo 11 metrų žymos atstatė pusiausvyrą. Rungtynių pabaigoje abi komandos bandė "pasivyti nuvažiuojantį traukinį" ir pelnyti pergalingą įvartį, tačiau tas pats V.Raskovas iš dėkingos padėties smūgiavo netikslai, o Giedriaus Slavicko smūgį iš arti atrėmė šiauliečių vartininkas.

Eilinės lygiosios 2:2. Jomis nepatenkinti nei vieni nei kiti. Klausimas - kas taps A Lygos lygiųjų rekordininkais?
Komandų sudėtys:

"FK Kruoja": Giedrius Kvedaras; Mindaugas Gardzijauskas, Laurynas Rimavičius, Nerijus Kastenis, Donatas Paulauskas; Artūras Žulpa, Kęstutis Mykolaitis, Donatas Petrauskas, Tadas Eliošius, Giedrius Slavickas; Tautvydas Švelna.
Atsarginiai žaidėjai: Marius Šalkauskas, Ernestas Veliulis, Aurimas Garuckas, Virginijus Šimkus, Kęstutis Čybas, Linas Ropolavičius, Aivaras Bagočius.

"FCŠiauliai": Sergey Kosov; Valdemaras Borovskij, Georgas Freidgeimas, Deivydas Lunskis, Vilius Lapeikis; Saša Količ, Mantas Kuklys, Igors Kozlovs, Robertas Vėževičius, Vaidotas Šilėnas; Viktor Raskov.
Atsarginiai žaidėjai: Tadas Simaitis, Tomas Kančelskis, Ernestas Pilypas, Rokas Urbelis, Edvinas Jasaitis, Jevgenij Moroz, Edvardas Pšelenskis

2010 Rgs 02 00:24