Miestas: Kaunas

2010-08-31 Alytis - Atlantas

2010 Rgp 31 20:35

"Alytis" 1-0 "Atlantas"
20min. Stankevičius 1-0
"Atlantu" iš XIII turo, ir šventė pergalę rezultatu 1:0.

Rungtynes Druskininkuose susirinko stebėti apie 50 žiūrovų.

Alyčio startinė sudėtis: Giedrius Štreimikis, Malvydas Mockevičius, Nerijus Kavaliauskas, Vaidotas Rutkauskas, Darius Cibulskas, Mindaugas Strauka, Ričardas Padegimas, Virginijus Miknevičius, Martynas Biržinis, Meirūnas Stankevičius ir Ervinas Chevensko.

1'min. Žaidimą pradeda Alyčio futbolininkai išspirdami kamuolį iš centro.

4' min. Žaidimas vyksta apylygia,i nei viena komanda nesiveržia į atakas, ir žaidžia drausmingą futbolą.

9' min. Svečiai iš Klaipėdos bando spausti Alytiškius.

16' min. "Atlantas" surengią pavojingą kontrataką link "Alyčio" vartų tačiau pavojų likviduoja "Alyčio" vartų sargas Giedrius Štreimikis.

22'min. Po puikaus Mindaugo Straukos perdavimo iš krašto, Meirūnas Stankevičius galva muša įvartį į Atlanto vartus!!! Rezultatas tampa 1:0 "Alyčio" naudai.

28' min. Meirūnas Stankevičius turėjo puikią progą pelnyti antrajį įvartį, tačiau vartus išgelbėjo "Atlanto" vartų sargas.

36' min. "Alyčio" puolėjas būtų pabėges nuo varžovų, tačiau buvo šiurkščiai stabdomas "Atlanto" gynėjo, geltona kortelė buvo parodyta "Atlanto" gynėjui.

40'min. Pavojingai smūgiuotas kamuolys link "Alyčio" vartų, tačiau Giedrius Štreimikis žaidžia užtikrintai.

45'min. Baigėsi pirmasis kėlinys, po jo mūsiškiai pirmauja rezultatu: 1:0.

Prasideda antrasis kėlinys...

46' min. Antrajį kėlinį nuo vidurio pradeda, "Atlanto" futbolininkai.

52' min. "Alytis" atlieka savo pirmajį keitimą į aikštę žengia "Alyčio" veteranas Saulius Laibinis.

55'min. Vietoi Martyno Biržinio, į aikštę po keitimo įžengia Erikas Grigaliūnas.

62'min. Kolkas nei vienai komandai kažko pavojingesnio sukurti nepavyksta.

75'min. Antrajame kėlinyje nei vienai komandai iki šiol nieko pavojingo sukurti taip ir nepavyko

86'min. Vietoj Mindaugo Straukos į aikštę išeina Almantas Mikštriūnas.

87' min. Vietoj Meirūno Stankevičiaus į aikštę išeina Aurimas Botyrius.

89"min. "Atlanto" žaidėjai griauna "Alyčio" vartininką, ir "Atlantas" pelno išlyginamajį įvartį, tačiau teisėjas kiek pavėluotai, tačiau sušvilpia baudą ir įvartis neįskaitomas.

90+5'min. Teisėjas skelbia rungtynių pabaigą. Alytaus "Alytis" švenčia pergalę minimaliu rezultatu 1:0, ir kyla į antrają turnyrinės lentelės pozicją !!!

slasher

Re: 2010-08-31 Alytis - Atlantas

2010 Rgp 31 20:39

22'min. Po puikaus Mindaugo Straukos perdavimo iš krašto.....
nuo kada Strauka Alytytje lošia? Geras, perspektyvus grajokas, išvarė iš FBK pas ispanus į n-tąją lygą lošti, o dabar žiūriu jau už Alytį varo. Gaila, kad jam FBK vietos neliko....