2010-08-31 Lifosa - FBK Kaunas

2010 Rgp 31 20:34

FK "LIFOSA" 2-3 FBK"Kaunas"
13min. A.Klimakovas 1-0
35min. Bagužis į savo vartus 2-0
40min. Vertelis 2-1
49min. iš 11m. Pechlič 2-2
82min. Pocevičius 2-3

Rezultatyviose rungtynėse Kėdainiuose "Kaunas" išplėšė pergalę
Mūsų ekipa šiandien Kėdainiuose siekė jau aštuonioliktos pergalės iš eilės LFF I lygoje.

Rungtynėse su "Lifosa" teko verstis be Manto Fridriko, Mariaus Miškinio ir Luko Sendžiko, pakviestų į šalies rinktines.

Komandai šiandien ženkliai padėti negalėjo ir su aukštomis temperatūromis į Kėdainius atvykę Evaldas Razulis ir Edvinas Petkus.

Kėdainiuose "Kaunas" rungtynes pradėjo šios sudėties:

Laurynas Vertelis, Audrius Račkus, Mindaugas Bagužis, Simonas Paulius, Valdas Pocevičius, Donatas Nakrošius, Aurimas Vertelis, Tomas Miklinevičius, Marius Šoblinskas, Edinas Pehličius, Nerijus Valskis.

Atsargoje:
Ignas Plūkas, Gvidas Juška, Edvinas Petkus, Evaldas Razulis, Nikolajus Misiukas

-------------

Mačo pradžioje mūsų ekipos futbolininkai turėjo kelias progas išsiveržti į priekį.

8 min. po nepavykusio M.Šoblinsko perdavimo kamuolys atsitrenkė į varžovų vartų virpstą.

9 min. A.Vertelis atsidurė vienas prieš vartininką, bet šis Aurimo smūgį atrėmė. Pirmuoju smūgiu ataka nesibaigė ir vartininko atmuštą kamuolį į tinklą privalėjo pasiųsti E.Pehličius, bet iš maždaug 10 metrų bosnis nepataikė į vartų stačiakampį.

Dar po minutės puikų tolimą smūgį paleido kapitonas T.Miklinevičius, bet kamuolys praskriejo šalia vartų.

14 min. fortūna visiškai nusisuko nuo mūsų vartininko L.Vertelio. Ne kartą sezone "Kauną" sudėtingose situacijose gelbėjęs vartininkas šį kartą sužaidė kaip niekad nesėkmingai. Iš toli varžovo smūgiuoto kamuolio Laurynas nesugebėjo nei pagauti, nei atmušti, ir šis, praslydęs pro vartininko rankas ir atsitrenkęs į virpstą, atsidūrė mūsų vartų tinkle. 0:1.

Po praleisto įvarčio kauniečiai vėl perėmė iniciatyvą, bet ilgą laiką pavojingų progų prie varžovų vartų sukurti nepavyko.

39 min. prie mūsų vertų toliau vyko nesuprantami dalykai. Varžovo skersuotą kamuolį išmušti bandęs M.Bagužis taikliai smūgiavo į savus vartus... 0:2.

41 min. pagaliau pavyksta nuginkluoti ir "Lifosos" vartininką. Rezultatą švelnina A.VERTELIS.

Pirmąją rungtynių dalį "Kaunas" pralaimi rezultatu 1:2.

Antrąjį kėlinį mūsų komanda pradeda be keitimų.

51 min. į "Lifosos" vartus skirtą 11 metrų baudinį sėkmingai realizuoja E.PEHLIČIUS. Rezultatas lygus 2:2.

51 min. pirmasis "Kauno" keitimas. Vietoj D.Nakrošiaus aikštėje pasirodo E.Razulis.

60 min. po pavojingo varžovų smūgio komandą gelbėjo L.Vertelis.

65 min. Dar vienas keitimas. Kiek daugiau nei 10 minučių rungtyniavusį ir sirguliuojantį E.Razulį pakeitė N.Misiukas.

70 min. Po M.Šoblinsko perdavimo iš krašto į baudos aikštelę N.Misiukas smūgiavo galva. Tačiau smūgis buvo toks nesėkmingas, kad kamuolys skriejo į užribį.

80 min. po dar vienos atakos dešiniuoju kraštu M.Šoblinskas parideno kamuolį T.Miklinevičiui, bet kapitonui nepavyko tinkamai smūgiuoti iš baudos aikštelės vidurio.

82 min. N.Misiukas kulniuku atliko perdavimą M.Šoblinskui, bet šis iš maždaug 7 metrų smūgiavo tiesiai į vartininką.

83 min. "Kaunas" pagaliau išsiveržia į priekį. Po užsitęsusios atakos ir sumaišties varžovų baudos aikštelėje daugybė smūgių į "Lifosos" vartus pasibaigia V.POCEVIČIAUS įvarčiu. 3:2.

"Kaunas" daug nervų kainavusiose rungtynėse, kuriose į varžovų vartus įmušė tris, o į savus "susiorganizavo" du įvarčius, vis tik išplėšė pergalę, kuri yra jau aštuoniolikta iš eilės LFF I lygos pirmenybėse.

Fostra
Pranešimai: 567
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:18

Re: 2010-08-31 Lifosa - FBK Kaunas

2010 Rgp 31 21:53

Tokio gaidisko straipsnelio dar neesu mates-"i varzovu vartus tipo imuseme tris ivarcius, o i savo vartus taipogi du ivarcius susiorganizavome"-sveikinu FBK su 5 ivarciais:))

2010 Rgp 31 22:07

kas čia tau gaidiško. Pavydi, kad žaidžiant su Nevėžiu FBK neįsimušė sau poros įvarčių? Būtumėt pirma Kėdainių komanda, gal ir jum panašų presentą suteiktų :lol:

Fostra

2010 Rgp 31 22:17

Gaidziuk-buvai rungtynese-matei kas vyko?

Fostra

2010 Rgp 31 22:19

Ar matei ,artisteli, uz ka 11 buvo skirta, ar matei, artisteli, ar pats i savo vartus isimuse kauno gynejas, ar tik jam tas uzrasyta buvo, nes kojyte trumpa truputi pakiso, nes daugiau nepasieke-apie ka kalbam...

2010 Rgp 31 22:33

ko čia pats putojiesi ir pergyveni dėl Lifosos, gaidiškai atrodo. Gal spalvas pakeitei.... Nebuvau aš tose rungtynėse ir nemačiau, kas ten kažkokias kojytes kaišiojo. Bent jau normalia kalba išdėstyk, kas ten buvo kitaip, nei pateikta rungtynių aprašymuose.

2010 Rgp 31 22:34

Lifosa tik po dramatiškos kovos pralaimėjo daugkartiniams Lietuvos čempionams ir šių metų vienvaldžiams LFF I lygos lyderiams.
Lifosos sudėtis: R.Čeginskas; A.Radavičius; A.Klimakovas; L.Januševičius (85min. V.Jurevičius); M.Pinskis; A.Šteinas; M. Butėnas(85min. N.Malinauskas); A.Ivaškevičius (80min. Ž.Daugvila); A.Gėgžna(75min. M.Vaitkus); V.Rabikauskas; M.Uselis(85min. E.Babenskas) .

Kauno sudėtis: Laurynas Vertelis, Audrius Račkus, Mindaugas Bagužis, Simonas Paulius, Valdas Pocevičius, Donatas Nakrošius, Aurimas Vertelis, Tomas Miklinevičius, Marius Šoblinskas, Edinas Pehličius, Nerijus Valskis. Atsarginiai: Ignas Plūkas, Gvidas Juška, Edvinas Petkus, Evaldas Razulis, Nikolajus Misiukas
Mačo pradžioje Kauno futbolininkai turėjo kelias progas išsiveržti į priekį, tačiau jomis nepasinaudojus 14 min. L.Vertelis nesugebėjo atremti A.Klimakovo puikaus tolimo smūgio 1-0. Po praleisto įvarčio kauniečiai vėl perėmė iniciatyvą, bet ilgą laiką pavojingų progų prie varžovų vartų sukurti nepavyko, o Lifosa tuo pasinaudojus padvigubino persvarą 39 min. prie Kauno vartų skersuotą kamuolį išmušti bandęs M.Bagužis taikliai smūgiavo į savus vartus 2-0. Kaunas tik 41min sugebėjo sušvelninti trezultatą, tai padarė A.Vertelis. Komandos išėjo ilsėtis esant gana neįprastam rezultatui. 2-1 Kaunas atsilikinėjo.

Antrąjį kėlinį mūsų komanda pradeda be keitimų. Kaunas iškarto ima pulti ir lyginti rezultato, tačiau Lifosos gynyba toliau žaidžia puikiai. O 51min. po pakelto kamuolio į baudos aikštelę teisėjas skiria LABAI abejotiną 11m. baudinį į Lifosos vartus... Tačiau, baudinys skirtas o teisėjas dar parodo 3 geltonas korteles Lifosos futbolininkams kuriems šis teisėjo sprendimas labai kėlė abejonių. 2-2 E.Pechličius realizuoja 11m baudinį. Iki kėlinio pabaigos Kaunas turi iniciatyvą savo rankose, tačiau pavojingų progų nesukuria, o Lifosa 60min. priverčia padirbėti Kauno vartininką. Likus iki runktynių pabaigos 7 minutėms Kaunas po sumaišties Lifosos baudos aikštelėje sugeba įmušti pergalingą įvartį.2-3 Lifosa priversta iš aikštės eiti be taškų, bet nenuleista galva, Lifosa šiandien parodė charakterį.

Komandos treneris D.Jodenis po rungtynių dėkojo vyrams sunkiai kovojusiems ir daug jegų atidavusiems rungtynėse.

Fostra

2010 Rgp 31 23:09

Zinai, ziopliuk, as siaip Kedainiuose uz Nevezi, bet ka siandien pamaciau aiksteje,tai buvo ant tiek slykstu, kad tokia komanda ,kaip FBK ,kuri turejo sunesioti Lifosa kokiais minimum 5 ivarciais,pateke i beviltiska situacija, pradejo prasineti teiseju pagalbos-ir ja gavo, nes lemiamas 11m baudinys buvo skirtas is oro ir lemtingu momentu.. Man asmeniskai tai #$!%&*@! siandienos rezultatas, bet vaizdelis buvo tai tikrai apgailetinas, o ypac po to chaliavno 11 m baudinio labai "grazi" buvo FBK atstovu reakcija i ziurovu replikas-kaip paskutiniai kaimo muzikai pradejo keiktis ir #$!%&*@! ir panasiai siuntineti teisetai pasipiktinusiu futbolo gerbejus-shudas cia , o ne futbolas-kaimo lygis ir tiek..

tpc
Pranešimai: 265
Užsiregistravo: 2010 Vas 14 13:25
Palaikoma komanda: FBK KAUNAS

2010 Rgp 31 23:30

kaip sakant sunys loja karavanas vaziuoja:)

2010 Rgp 31 23:35

gal įdės video kedainietis.lt, tai bus galima pažiūrėti kas ten per 11m. buvo. .. Bet nejaugi Lifosa pagal žaidimą ir progas buvo verta pergalės ar lygiųjų?

Fostra

2010 Rgp 31 23:37

Galbut, bet tas karavanas kuo toliau, tuo labiau smarve leidzia-manau, kad nespesite patekti i A lyga, kaip teks jus vel isspirti iki II lygos -sekmes...

Fostra

2010 Rgp 31 23:40

Niekas ir nepraso nepelnytos pergales-rezultatas turejo buti 2:2 ir tiek..

2010 Rgs 01 00:06

Šį sykį rungtynių aprašymą (lifosa.lt) sukurpti leista nebe šeštokui, o jau ketvirtokui. Reikia gi duoti kelią jaunimui..

tpc

2010 Rgs 01 06:42

nu man tos samokslo teorijos jau per viena vieta lenda,jei ir skyre abejotina pendeli kodel kalta Fbk komanda,ar neatrodo,jog bet kokiose situaciojse kalta lieka Kauno komanda?

2010 Rgs 01 08:28

Šį sykį rungtynių aprašymą sukurpti leista nebe šeštokui, o jau ketvirtokui. Reikia gi duoti kelią jaunimui..
galima būtų kritikuot tuos aprašymus, jei pas kitus klubus geresnė padėtis būtų šioje srityje. Visur jie daugmaž panašaus lygio. Keletas sakinių ir viskas.