2010-09-04 Lietava - Vidzgiris

2010 Rgs 04 18:02

Lietava (Jonava) – Vidzgiris (Alytus) 1:6 (0:3)
Teisėjas: D.Vilutis (Kaunas), 150 žiūrovų
Įvarčiai: 90+1 min. A.Mockus („Lietava“); 20 min. ir 44 min. G.Vaitulevičius, 41 min. (iš 11m.) E.Poderis, 56 min. ir 81 min. T.Jaruševičius, 67 min. R.Kliukoitis („Vidzgiris“)
Įspėjimai: 18 min. D.Šichranov, 49 min. V.Česnovičius („Vidzgiris“)
Paskutinį kartą redagavo 1 slasher. Iš viso redaguota 2010 kartus.

Re: 2010-09-04 Lietava - Vidzgiris

2010 Rgs 04 19:40

Trečiasis ratas pradėtas įspūdingai
2010-09-04 19:25:20

Trečiasis LFF 1- lygos ratas pradėtas įspūdinga pergale. Vidzgirio futbolininkai nuo pat pirmų rungtynių minučių, diktavo savas žaidimo taisykles aikštės šeimininkams Jonavos Lietavos futbolininkams. Suskaičiavus pirmo kėlinio Alytiškių progas pasižymėti, rezultatas jau pirmajame kėlinyje turėjo pasiekti dviženklį skaičių. Atakos smaigalyje vis nepavykdavo pasižymėti Vidzgirio puolėjui Giedriui Vaitulevičiui, keletą progų pasižymėti turėjo ir greitasis, visų susirinkusių stebėti rungtynes,vadinamas tiesiog Vale, Valentin Baranovskij.

Pirmą kamuolį iš savo vartų tinklo Jonavos vartininkas turėjo išimti jau 20-tą pirmo kėlinio minutę. Po komandos kapitono Tomo Jaruševičiaus rezultatyvaus perdavimo pasižymėjo Giedrius Vaitulevičius. Rungtynės persikėlę į Lietavos futbolininkų aikštės pusę,joje liko visą kėlinį. Valentin Baranovskij pastebimas,išsiskiriantis iš kitų komandos draugų futbolininkas kantriai bando gynėjų ir priešininkų vartininko budrumą. 41-mą žaidimo minutę, Vale griaunamas baudos aikštelėje ir į Lietavos vartus skiriamas 11 metrų baudinys, kurį taikliu smūgiu realizuoja Eimantas Poderis, kuris beje, žaidžia ne visa jėga. Bet tai nesutrukdo patyrusiam žaidėjui pasiūsti kamuolį į vartus. Rezultatas 2:0. Ilgai netrukus antrą savo įvartį, šios dienos rungtynėse pelno puolėjas Giedrius Vaitulevičius. 44-tą minutę rezultatas 3:0.

Antrajame kėlinyje, savo užimtų pozicijų Alytiškiai šeimininkams neužleidžia ir jau 56-tą žaidimo minutę švieslentėje pasikeičia į 4:0. Šį kartą tinklą skrodžia komandos kapitono Tomo Jaruševičiaus iš kampinio keliamas kamuolys. 67-tą minutę taikliu smūgiu pasižymi Ruslanas Kliukoitis ir reziltatas jau 5:0. Vidzgirio futbolininkai aiškiai dominuoja visų rungtynių metu. Esant tokiam rezultatui treneris šiek tiek leidžia pailsėti pagrindiniams žaidėjams, duodamas progą savo galimybes parodyti ir kitiems Vidzgirio futbolininkams. Komandos kapitonas Tomas Jaruševičius, 81-mą kėlinio minutę pasižymi antrą kartą šiose rungtynėse. Rezultatas 6:0. Jonavos Lietavos futbolininkai turėdami keletą progų, vistik varžybų pabaigoje sugeba įmušti paguodos įvartį. 90 (+1) minutę rezultatas 6:1. Tokiu rezultatu baigėsi šios rungtynės Jonavoje, kurios turėjo beje ir tarptautinio prieskonio. Skaičius švieslentėje, kantriai mainė svečias iš Škotijos, vilkintis nacionalinį drabužį Kiltą( sijoną).
Kaip pasibaigus varžyboms sakė Jonavos komandos treneris, Lietavos futbolininkai nesusitvarkė su psichologiniais dalykais ir nuo pat pirmų rungtynių minučių lyderio poziciją užleido Alytiškiams. Jonavos komandos treneris gyrė Alytiškius ir sakė jog, „Su tokia sudėtimi Vidzgiris pretenduoja į labai aukštas pozicijas lygoje“.