Re: 2010-09-11 Lifosa - Alytis

2010 Rgs 11 21:58

Lifosa (Kėdainiai) – Alytis (Alytus) 1:3 (0:1)
Teisėjas: S.Karka (Kaunas), 80 žiūrovų
Įvarčiai: 66 min. A.Ivaškevičius („Lifosa“); 21 min. S.Laibinis, 49 min. V.Miknevičius, 82 min. N.Bartkevičius („Alytis“)
Įspėjimai: 77 min. N.Bartkevičius („Alytis“)

2010 Rgs 12 22:02

"Alytis" svečiuose įveikė "Lifosą"

Rungtynės prasidėjo ant naujojo Kėdainių miesto stadiono dangos. Pačioje pradžioje Alyčio futbolininkai spaudė namų šeimininkus Lifosos futbolininkus. Praėjus dešimčiai minučių puikią proga turėjo S.Laibinis. Jau 20 minutę S.Laibinis pasinaudoja puikia proga ir įmuša įvartį į šeimininkų vartus. Po įvarčio Alyčio žaidėjai toliau spaudė Lifosos futbolininkus. Puikia progą turėjo ir M.Stankevičius, kai kraštu prasiveržęs M.Mockevičius padaro puikų perdavimą kurio neišnaudoja minėtasis M.Stankevičius. Daug progų pačioje pirmo kėlinio pabaigoje neišnaudojo Alytiškiai. Net 2 kartus per 5 minutes į virpstą pataiko M.Beržinis. Puikios progos neišnaudojo ir S.Laibinis, kol priešininkai statėsi "sienelę" V.Miknevičius padarė puikų perdavimą Laibiniu, bet jis nesugebėjo tinkamai pasistabdyti kamuolio ir smūgiuoti į vartus. Jau per pridėtą laiką G.Štreimikis atremia puikų Lifosos futbolininko smūgį. Baigiasi pirmasis kėlinys

Prasideda antrasis kėlinys. Jau antrąją minutė į virpstą pramuša M.Stankevičius. Alytiškiai vis dar spaudžia Lifosos futbolininkus ir neišnaudoja begalės progų. Po M.Beržinio perdavimo dešimtą minutę V.Miknevičius muša antrąjį įvartį į Lifosos vartus. 60 minutę įvyksta keitimas aikštelę palieka M.Beržinis vietoj jo pasirodo N.Bartkevičius. Antrajame kėlinyje Lifosos futbolininkai pradėjo žaisti gan agresyviau. 65 Minutę po perdavimo iš centro Lifosos futbolininkas muša įvartį į Alytiškių vartus rezultatas 1-2. 75 Minutę po keitimo išėjęs N.Bartkevičius gauna geltoną kortelę ir po 2 minučių gavęs puikų perdavimą N.Bartkevičius išbėga vienas prieš vartininką ir pelno įvarti rezultatas 1-3. 82 minutė, dar vienas keitimas Alyčio komandoje, aikštelę palieka M.Stankevičius vietoj jo įeina A.Mikstriūnas. Rungtynės baigėsi rezultatu 1-3 pergalę šventė alytiškiai.

Alytiškiai, darykite kažką su savo "atstovu spaudai". Duokite kokiam nors šiek tiek išsilavinusiam studentui darbo, nes dabar vaizdas liūdnas..