Parašytas: 2010 Rgs 09 18:44

Re: 2010-09-11 Minija - Šilutė

Parašytas: 2010 Rgs 10 06:19
Dukart buvo lygiosios.... Kaip bus trečiąkart?
Šeštadienį „Minija“ vėl sugrįžta į savąjį stadioną ir LFF I lygos pirmenybių rungtynėse su Šilutės „Šilute“ bandys nutraukti dviejų pralaimėjimų seriją. Abu šių metų susitikimus „Minija“ ir „Šilutė“ rungtynes baigė vienodais taikiais rezultatais – tiek pirmojo rato rungtynės Kretingoje, tiek antrojo rato rungtynės Šilutėje baigėsi lygiosiomis 1:1.
Turnyrinėje lentelėje „Minija“ yra dvejomis vietomis aukščiau nei šilutiškiai ir lenkia juos keturiais taškais.

Savo paskutines rungtynes abi komandos žaidė su Alytaus „Alyčio“ komanda. Kretingiškiai praėjusį savaitgalį pralaimėjo 0:1, o „Šilutė“, taip pat išvykoje, šios savaitės viduryje sugebėjo minimalia persvara 1:0 įveikti alytiškius. Šia pergale šilutiškiai nutraukė keturių pralaimėjimų seriją, kurioje 0:3 pralaimėta „Kaunui“, 1:3 nusileista „Lietavai“, savo aikštėje net 0:5 šilutiškiai buvo sutriuškinti Kėdainių „Nevėžio“ bei 0:2 pralaimėta Lietuvos U-19 rinktinei.

„Šilutė“ yra pati nerezultatyviausia LFF I lygos komanda, per 19 rungtynių įmušusi 16 įvarčių., o pagal gynybą lenkia tik „Lietavos“ ir U-19 rinktinės komandas.

Dėl gautų dviejų įspėjimų per rungtynes su „Alyčio“ komanda, rungtynes su „Minija“ turės praleisti šilutiškis E. Lukoševičius.

Rungtynėms teisėjaus teisėjai – Audrius Statkevičius (Kaunas), asistentai Andrius Žemaitis (Kaunas) ir Tautvydas Eidukaitis (Kaunas).

Parašytas: 2010 Rgs 11 21:58
Minija (Kretinga) – Šilutė (Šilutė) 2:3 (2:2)
Teisėjas: A.Statkevičius (Kaunas), 250 žiūrovų
Įvarčiai: 34 min. ir 45+1 min. A.Tautvydas („Minija“); 21 min. ir 35 min. R.Šmitas, 58 min. Dovijus Česnulis („Šilutė“)
Įspėjimai: 20 min. A.Tolis, 23 min. A.Tautvydas („Minija“); 89 min. R.Šmitas („Šilutė“)

Parašytas: 2010 Rgs 12 21:04
MINIJA – ŠILUTĖ 2:3 (2:2)
Šeštadienį Kretingoje vyko atkaklios LFF I lygos rungtynės tarp „Minijos“ ir „Šilutės“ komandų. Pirmuosius du susitikimus baigusios lygiosiomis, komandos ir šioje dvikovoje siekė viena kitai nenusileisti. Šilutiškių gretose tolimais smūgiais „Minijos“ vartus drebino Robertas Šmitas, kuris 21-ąją minutę tolimu baudos smūgiu išvedė savo komandą į priekį, bet ilgai netrukus po puikaus Artūro Kurbangalijevo perdavimo į priekį išsiveržė, „Minijoje“ pirmas rungtynes žaidęs, Antanas Tautvydas, kuris tiksliu smūgiu išlygino rezultatą 1:1. Deja, po minutės kretingiškiai be priežiūros prie savų vartų paliko Robertą Šmitą, kuris įmušė antrąjį savo įvartį. Laimei, kad dar pirmajame kėlinyje tas pats Antanas Tautvydas sugebėjo atstatyti pusiausvyrą 2:2.
Antrasis kėlinys galėjo prasidėti dar vienu Antano įvarčiu, tačiau kamuolys po jo smūgio atsitrenkė į virpstą, o po kiek daugiau nei dešimties minučių šilutiškio Dovijaus Česnulio tolimas smūgis buvo sėkmingesnis – atsitrenkęs į virpstą kamuolys suspurdėjo vartų tinkle. Per likusį pusvalandį „Minija“ bandė dar kartą išlyginti rezultatą, tačiau trečiąkart to padaryti nepavyko ir po dviejų lygiųjų pirmuose dvejose susitikimuose, šįkart kretingiškiai buvo priversti pripažinti „Šilutės“ komandos pergalę 3:2.