2010-09-12 Šiauliai - Atletas

2010 Rgs 12 21:53

“Šiauliai” ir vėl neįveikė “Atleto”
2010.09.12, 20:46

Kauno “Atletui” pavyko iškovoti tašką Šiauliuose. Čempionatą net su 6 taškų deficitu pradėjusiems studentams pavyko jį sumažinti iki vieno. Svečiuose žaidę “Atleto” futbolininkai jau pačioje mačo pradžioje išsiveržė į priekį ir laimėjo pirmąjį kėlinį. Antroje rungtynių pusėje rezultatą išlyginti pavyko Robertui Vėževičiui, bet išplėšti pergalės “Šiauliams” jau nebepavyko. “Atleto” ekipai šiemet “Šiaulių” stadiono aikštė sėkminga – tai jau antrosios abiejų komandų lygiosios pirmenybėse rezultatu 1:1.
“Šiauliai” – Kauno “Atletas” 1:1 (0:1)
Įvarčiai: 1:0 – Vaidas Macianskis (8’), 1:1 – Robertas Vėževičius (57’)

Re: 2010-09-12 Šiauliai - Atletas

2010 Rgs 13 09:32

Valdas Ivanauskas: "Taškas mums kaip pralaimėjimas"
2010 09 12

Kalbėdamas po rungtynių „Šiaulių“ komandos vyr. treneris Valdas Ivanauskas sakė, kad labai nuvylė komandos kovingumas pirmajame kėlinyje, o taip pat trūko improvizacijos ir meistriškumo išnaudojant progas.

-Taškas mums yra kaip pralaimėjimas. Nesupratau komandos nusiteikimo pirmame kėlinyje, įsivaizdavo, kad aploš varžovus „viena koja“. Per pertrauką teko įnešti korekcijų. Antrame kėlynyje tenkino komandos kovingumas, tačiau pirmos 45 minutės gali buti kai kam ir paskutinės startinėje sudėtyje. Daugelis žaidėjų neįrodė, kad yra verti startinės sudėties, tad teks sunkiau dirbti.

-Komandai labai trūko nerungtyniavusių Kuklio, Kozlovo, taip pat ir Lunskio?
-Mes žinojome, kad turėsime iniciatyvą, kad bus ir progų. Trūko improvizacijos, tie žaidėjai yra lyderiai jie gali sužaisti nestandartiškai, jų trūko, bet yra 24 žaidėjai ir matosi, kad galima po truputi atsirinkinėti.

-Jau ne pirmose rungtynėse susikuriama nemažai progų tačiau pritrūkstama tikslumo jas išpildant.
-Meistriškumas paprasčiausiai. Stengiames daug dirbti treniruotėse, bet kai ateina lemiamas momentas tas trūkumas pasijaučia.

-Ar „Atletas“ nenustebino?
-Ne, viską buvome numatę, komanda pavojinga kontratakuose, standandartinėse padėtyse. Įvartis krito po standartinės padėties, tokios klaidos neatleidžiamos. Disciplinuota komanda, viskas buvo aišku prieš rungtynes.

2010 Rgs 13 10:35

S.Širmelis: "Yra tokių varžovų su kuriais sekasi žaisti"
2010 rugsėjo 13 d., pirmadienis

Kauno "Atleto" komandos vyriausias treneris Saulius Širmelis, po rungtynių su "Šiauliai" komanda pasidžiaugė savo auklėtinių kovingumu, tačiau įžvelgė tam tikrų klaidų, kurias dar reikėtų taisyti. "Po pirmojo kėlinio tikėjomės gal ir daugiau, tačiau rungtynės tęsiasi 90 minučių. Antrojo kėlinio pradžioje praradome koncentraciją ir leidome varžovui laisviau kontroliuoti kamuolį, kuo jis ir pasinaudojo. Prasižengėme tokioje vietoje, kurioje gal ir nereikėjo prasižengti. Ta pražanga, gal ir buvo reikalinga taktiniu atžvilgiu, tačiau jau iki to momento situacija vedė prie įvarčio. Mes per daug laisvės suteikėme šeimininkams. O po praleisto įvarčio vėl pradėjome žaisti susikaupę. Aišku, vaikinai dar turi baimę įmušti antrą įvartį. Jie stengiasi išlaikyti rezultatą, tačiau futbole laimi tas, kuris daugiau įmuša. Aišku, mano auklėtinių kovingumas, noras žaisti - nuteikia optimistiškai.

"Šiauliai" rungtynėse su "Atletu" praranda daug taškų, gal dėl to, jog mums yra savotiškai parankus varžovas. Jie patenka į tą kategoriją varžovų, su kuriais sekasi žaisti ir... Šiauliuose. Deja, Kaunas šiemet nematė"Šiaulių", nes dvejas rungtynes žaidėme Šiauliuose, o namų rungtynes - Marijampolėje" - po susitikimo "Šiauliai" internetinei svetainei teigė S.Širmelis.

2010 Rgs 14 13:52